161

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Lina, 21 parašė:
Tomas, 31 parašė:

Bernai gali negryzti i lietuva, na o merginu gaila butu prarast, ju ir taip mazai turime.

Gryzsciau,jeigu ten atsirastu antra puse smile
Bet kaip man meileje nesiseka,tai jau net praradus vilty ant vaikinu big_smile

As tau irodysiu kad dar  sauniu vyruku yra toje lietuveleje.

162

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

As Lietuvos niekad nepaliksiu, cia labai gerai tongue

163

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Tomas, 31 parašė:
Lina, 21 parašė:
Tomas, 31 parašė:

Bernai gali negryzti i lietuva, na o merginu gaila butu prarast, ju ir taip mazai turime.

Gryzsciau,jeigu ten atsirastu antra puse smile
Bet kaip man meileje nesiseka,tai jau net praradus vilty ant vaikinu big_smile

As tau irodysiu kad dar  sauniu vyruku yra toje lietuveleje.

Aha kazkiap jau nebetikiu,nesakau,kad visi bet dauguma,tik vienos nakties nuotykio ir tenori smile

164

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

absoliuciai tau pritariu Lina,is tikro taip yra...ka cia daugiau ir pridurti..bet mes stiprios ir nepasiduosim jusu viliojimams :::a46

165

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Lina, 21 parašė:

Nes tau valdzia duoda pakankamai,tik aisku tu turi moketi tai priimti ir prisitaikyti...
Tad pakolkas sakau,kad renkuosi ta sali kuri mna suteikia daugiau...

J.F. Kenedis "Neklausk ką tau davė tėvynė, paklausk ką tu jai davei?"

166

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Gabija, 21 parašė:

absoliuciai tau pritariu Lina,is tikro taip yra...ka cia daugiau ir pridurti..bet mes stiprios ir nepasiduosim jusu viliojimams :::a46

nu nu, kas dabar tave vylioja? :?

Violeta, Kenedis buvo nacionalistas ;D

167

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Violeta, 39 parašė:
Lina, 21 parašė:

Nes tau valdzia duoda pakankamai,tik aisku tu turi moketi tai priimti ir prisitaikyti...
Tad pakolkas sakau,kad renkuosi ta sali kuri mna suteikia daugiau...

J.F. Kenedis "Neklausk ką tau davė tėvynė, paklausk ką tu jai davei?"

Man tevyne daug dave ir uz tai ja gerbiu,ji man dave gyvenima,vaikyste...
O jei as dar per jaun kad galeciau sakyti,kazka daviau,as jei daviau vaikiska juoka smile

168

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Auris, 20 parašė:

  [
Violeta, Kenedis buvo nacionalistas ;D


ir? :? ar tave tas žodis gąsdina?  beje manau, kad Kenedis buvo tikrai demokratiškos mąstysenos žmogus.

169

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Violeta, 39 parašė:
Auris, 20 parašė:

  [
Violeta, Kenedis buvo nacionalistas ;D


ir? :? ar tave tas žodis gąsdina?  beje manau, kad Kenedis buvo tikrai demokratiškos mąstysenos žmogus.

Manes - ne. bet kiti zmones, ypac tie, kurie isvaziuoja is Lietuvos, kratosi nuo zodzio "nacionalizmas"..bent jau paprastai :] Tai ju nepagasdinsi siuo reikalu ;D

O jis buvo saunus zmogenas, sauniu minciu turejo... big_smile~ Reiktu man paieskot is Benjamin Franklin ideju, man atrodo jis irgi pasakes kazka riebaus sia tema :?

170

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Uj kaip sakoma " Kiekvienas esame savo gyvenimo kalvis! " Tad ir ji kalames patys,vieni tevyneje,kiti svetur smile

171

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

nes jei pats negalvosi kaip tau geriau,tai niekas uz tave jau ir nesugalvos...

172

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

uz tave gali sugalvoti, bet paskui gali likt visai be galvos :::305 ..o as vat isiterpsiu..gal ne i tema, bet nuomone issakysiu (nes esu LT)...negaleciau gyvent kazkur uz devyniu juru, giriu...ne man tai..as  turiu matyt artimuosius, pazystamus...o svetur jausciaus svetima...kalba, paprociai, poziuriai...nzn, ka as ten palikau?(retorinis klausimas) beto, milijonu nereikia big_smile zadu pragyvent is lietuviskos algos...na, paziuresim realybei i akis ir tada pasakysiu..gal kas nors ir keisis..
o tie, kurie yra isvyke..saunuoliai :)drasus, savo laimes siekiantys patys...ne visi juk turi "svogeriu kraste" ta svogeri big_smile
p.s. vis vien tikiuos, kad bent senatvej sugrisit namo..kol saule dar nenusileido smile

173

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Ingrida, 22 parašė:

uz tave gali sugalvoti, bet paskui gali likt visai be galvos :::305 ..o as vat isiterpsiu..gal ne i tema, bet nuomone issakysiu (nes esu LT)...negaleciau gyvent kazkur uz devyniu juru, giriu...ne man tai..as  turiu matyt artimuosius, pazystamus...o svetur jausciaus svetima...kalba, paprociai, poziuriai...nzn, ka as ten palikau?(retorinis klausimas) beto, milijonu nereikia big_smile zadu pragyvent is lietuviskos algos...na, paziuresim realybei i akis ir tada pasakysiu..gal kas nors ir keisis..
o tie, kurie yra isvyke..saunuoliai :)drasus, savo laimes siekiantys patys...ne visi juk turi "svogeriu kraste" ta svogeri big_smile
p.s. vis vien tikiuos, kad bent senatvej sugrisit namo..kol saule dar nenusileido smile

labai idomus ir grazus tavo pasisakymas... bet kad Lietuvoje sunku gyventi  kai puse algos atitenka vyriausybei...kaksokia neteisybe... bet ka jau padarysi tokia ta musu Lietuva su daug spragu...

174

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

ne vien tik lt didele dalis algos vyriausybei atitenka.. tik kitur viskas kazkaip geriau sudeliota. nors ir atiduodi nemazai- tau lieka tikrai daugiau nei pakankamai normaliam gyvenimui.. ir tu spragu visur yra. tik... na, zodziu, gal atsistos ant koju ta musu lietuvele. kada nors smile

175

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

cia matyt nelabai graziai padarysiu, bet jei galit, netingit, ar seip kokiu geru paskatu vedami uzpildykit sia apklausa: http://www.****/answerform.php?form=15553.. smile man jos labai reikia psichologijos projektui, ir tema Ar gaila palikti Lietuva. tai va labai atsiprasau uz spaminima, bet toks gyvenimas kartais buna sad smile

176

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Asta, 27 parašė:

ne vien tik lt didele dalis algos vyriausybei atitenka.. tik kitur viskas kazkaip geriau sudeliota. nors ir atiduodi nemazai- tau lieka tikrai daugiau nei pakankamai normaliam gyvenimui.. ir tu spragu visur yra. tik... na, zodziu, gal atsistos ant koju ta musu lietuvele. kada nors smile

nu taip ... akip ir elemetariausi medikamentai kuriuos jei susergi turi moketi nes nera lesu smile bet juk kiekveina menesi nuo algu atimami pinigai yra ir ligoninei ir kitom istaigom panasiom... gaila kad pas musu ieskoke nera ne vieno garsasu seimiecio smile tvarka gal butu ;D

177

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

o ka tu zinai Vaiva,gal yra kokiu auganciu ir uz kokiu 20 metu sedes seime ir sakys:"dabar bus taip!!!pries 20 metu ieskoko forume sededavom ir per naktis snekedavom,ir stai ismuse musu valanda!!!" ;D ,butu visai faina :::833

178

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

noreciau pazymeti, kad vaistu yra milijonas, ligoniu dar daugiau, ir ne tik vaistus uz tuos procentus nuskaiciuotus nuo algos finansuojama. Norit utopijos neturedami galimybiu jos igyvendint... :?

179

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

...paprasto zmoniskumo truksta labiau nei vaistu ar ligonines lovu ...tinka sis sakinys cia smile
p.s. kaip Gabijukas sake, o ka gali zinoti kas mes busime UZAUGE wink big_smile

180

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

as irgi negalvoju sugrizti,nemokeciua lietuvoje gyventi....