21

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Na as nepasakyciau kad panom nepatinka romantika.Pvz man tai labai patinka kaip vaikinas buna romantiskas

22

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

krista 28 o kai lb svelnus ir romantiskas? sauliau zinau tavo tiesa bet laikas kaip sakiau zudo ir ieskot pavargsti

23

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Gerimantai, bet pats kaip manai, ar pagrindinė vyro savybė turėtų būti švelnumas?

24

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

manu pagr vyro savybes yra svelnumas darbstymas rupestingumas ir svara bei tvarka, o tau kaipatrodo?

25

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Gerimantai, dar pridurciau kad atsakingumas labai svarbu, na ir faktas, kad istikimybe

26

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

pritariu justai

27

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Na aš būtent norėjau, kad VIENĄ paminėtum.. bet tu į pirmą vietą visgi iškėlei švelnumą smile aš tai nemanau, kad ji yra svarbiausia. Patikimumas galbūt būtų pirmoj eilėj, o švelnumas su tuo nelabai susijęs.

28

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

galiu tau parasyt martyna laiskuti?

29

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Siaip manyciau, kad yra romantisku panikiu wink papriestarauciau tavo teiginiui wink tiesiog reikia moketi rasti tokias. Kaip su panom tai ir su bachurais gi yra. Yra visokiu ir cia ir cia wink
Girimantai, rasyk drasiai jai, juk bachurui drasa irgi svarbus dalykas, nenores, neatrasys wink

30

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

tai ir rasau drasiai justai:)

31

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Gerimantas, 19 parašė:

tai ir rasau drasiai justai:)

> kuo didziausios sekmes wink

32

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

thanks linas man jos truksta

33

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Gerimantas, 19 parašė:

thanks linas man jos truksta

na gi gali pavilioti kokia merguzele gi nera labai sunku tik vaidinti nereikia wink
> o jei esi romantikas nes manau kad toks ir esi tai neturetu buti sunku :-)

> as va kuklus vaikas bet isrankus ir jei jau nusiziuriu mergina tai ji buna uzimta arba ji man nepasiduoda mano zabangoms big_smile
> bet neprarandu vilties :::b18

34

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

isrankus ir as ant bet ko nesoku kaisakant,suviliot nesunku,tikkaibunu savimi ir noriu rimtai jai lieku draugas, o kai juokais ji iki ausu i mane isimyli, kue teisybe....:::201:::634

35

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

nera romantikos pas jus wyrai wisai....:::049

36

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

sakai nera? ka vadini romantika tiu?

37

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Hmmm, vyruti, manau tau reiketu siek tiek poreikius apmalsinti... hmmm, svelnumas, romantika yra viena, o seksas ir glamones siek tiek aukstesne stadija... manau tau butent kunisko geismo norisi... o ne apie romantika cia eina kalba... galbut merginos tai pastebi ir tada siek tiek apriboja tavo elgesi, nenoredamos nuzengt per daug? susimastyk... as nesakau jog blogai kazkas tavy, tie norai naturalus, taciau kartais reiketu jausti ribas wink Jeigu siek tiek labiau pakeistum poziuri i merginas, ne tik kaip ir silumos, artumo saltini, bet ir zmoguti del kurio reikia pasistengti wink ir lb lb ilgai stengtis suprasti, nes vistiek mes esam skirtingi (vaikinai nuo merginu)... tad nesistebek...

38

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Gerimantas, 19 parašė:

isrankus ir as ant bet ko nesoku kaisakant,suviliot nesunku,tikkaibunu savimi ir noriu rimtai jai lieku draugas, o kai juokais ji iki ausu i mane isimyli, kue teisybe....:::201:::634

> na as pasiziurejau i tavo foto ir manau kad isvaizda pakeisti reiketu apsirengimo stiliu ir sukuosena va tadad aju zinek sau i sveikata wink

39

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Audrius, 20 parašė:

Hmmm, vyruti, manau tau reiketu siek tiek poreikius apmalsinti... hmmm, svelnumas, romantika yra viena, o seksas ir glamones siek tiek aukstesne stadija... manau tau butent kunisko geismo norisi... o ne apie romantika cia eina kalba... galbut merginos tai pastebi ir tada siek tiek apriboja tavo elgesi, nenoredamos nuzengt per daug? susimastyk... as nesakau jog blogai kazkas tavy, tie norai naturalus, taciau kartais reiketu jausti ribas wink Jeigu siek tiek labiau pakeistum poziuri i merginas, ne tik kaip ir silumos, artumo saltini, bet ir zmoguti del kurio reikia pasistengti wink ir lb lb ilgai stengtis suprasti, nes vistiek mes esam skirtingi (vaikinai nuo merginu)... tad nesistebek...

teisinga nuomonė...
paprastai merginoms labai patinka romantika, tik žmonės ne visada vieni kitus supranta. Tau norisi švelnumo - mergina gali išsigąsti per didelio intymumo, tu nori visada būt šalia, nes tau su ja gera - ji išsigąs, kad tu nori ją kontroliuoti... ir t.t. smile Va tap žmonės ir suka galvas, kaip susikalbėti su priešinga lytim...

40

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Pirmiausia vyras turi būti vyriškas, o ne kažkoks ištižėlis, kuris verkšlena, kad kažkas ne taip su jo romantika. Nu jau... :::254 Tik su savo mergina, ta su kuria daliniesi savo mintimis gali būti romantiškas, o jei su kiekviena, kuri tave traukia, tai iš šalies atrodo truputi plevėsiškai. Primiausia neverta skubėti, reikia jausti mergina, tai beveik tas pats kaip su mašina įmuši penkta begį ir jauti kaip skeni ;p ( nemoku vairuot ;D) merginos turi turėti kuo susižavėti: vaikino atsakomybe jausmu, tvirtumu, drąsa, ryžtingumu, ir tik p to švelnumu, romantika ir t.t. Čia tik mano nuomone. wink