41

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

rupi, dar ir  kaip tik proto ribose...

42

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

manau dauguma paneliu viduje yra romantikes ir joms patinka romantikai, tik del savo ,, krutumo\ to neparodo.. visi mes viduje esame gleznus, svelnus ir silti, tik isore del pasikelimo viska keicia sad

43

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

panos panos as romantikas iki paskutinio plaukelio taciau db matau kad tox poziuris jau atgyvena dekui uz nuomones mergytes ir baxurai....

44

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

niu kodel sakai kad nepatinka romantikai.. gal merginu tinkamu nerandi,nes kam ta romantika,jei pvz tas zmogus taves gal net nemegsta,cia biski ziauriai gavos..

45

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

kiekvienas yra skirtingas,daug kam rupi pasitusint ir t.t. bet manau tusai be romantikos irgi neapseina...:::817

46

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

man asmeniskai romantika labai patinka,kad daugiau butu romantisku waikinu....

47

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Monika, 19 parašė:

man asmeniskai romantika labai patinka,kad daugiau butu romantisku waikinu....

man irgi patinka tavo isivaizduojama romantika: praskestos kojos, isversti papai, tatuiruotes ant spuoguotos nugaros, baltas pilvas. tiesiog dvelkia romantika!

48

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Monika, 19 :
man asmeniskai romantika labai patinka,kad daugiau butu romantisku waikinu....


man irgi patinka tavo isivaizduojama romantika: praskestos kojos, isversti papai, tatuiruotes ant spuoguotos nugaros, baltas pilvas. tiesiog dvelkia romantika!


FUI kaip slyksciai pasakei :::914 romantika bent jau tokiai merginai tikrai yra svarbi... ir sisideda tikrai ne is tokiu dalyku kaip cia parasei...o jei tau tai yra romantika, gal pasiskaityk kokios poezijos ar seip grozines literaturos... gal ne tik romantika atsiras bet ir kiek nors kulturos :::046

49

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

na panalems patinka romantikai bet kai tos romantikos buna per daug manau nelabai ir patinka nors man taip...reikia ja skirt truputi..i savaite 2/3kartus..nors man taip uztektu...siaip reikia ir laisves ne tik laikyt apkabine ir nepaleist..nu zodziu..:)

50

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Justina, 17 parašė:

Pirmiausia vyras turi būti vyriškas, o ne kažkoks ištižėlis, kuris verkšlena, kad kažkas ne taip su jo romantika. Nu jau... :::254 Tik su savo mergina, ta su kuria daliniesi savo mintimis gali būti romantiškas, o jei su kiekviena, kuri tave traukia, tai iš šalies atrodo truputi plevėsiškai. Primiausia neverta skubėti, reikia jausti mergina, tai beveik tas pats kaip su mašina įmuši penkta begį ir jauti kaip skeni ;p ( nemoku vairuot ;D) merginos turi turėti kuo susižavėti: vaikino atsakomybe jausmu, tvirtumu, drąsa, ryžtingumu, ir tik p to švelnumu, romantika ir t.t. Čia tik mano nuomone. wink

Nu va man net posto rasyt nereik- Justina grynai mano mintis isdeste wink
p.s. tik as vairuot tai moku wink

51

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

gerimantai tu teisus db lb mazai panu vertina romantika,joms tikrai lbiau patinka tusai,gerimai ir t.t bet su tokiom susidures neskubek nuvertinti kitu,nes dar isliko tokiu merginu kurios tai vertina,kurios pacios iesko romantikos,tik kartais nusivilia nes pacios jos negauna,nesijaudink atrasi tokia mergina kuri ivetins ta romantika ir bus tau lb dekinga uz tai ka jai parodysi;)

52

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

eh, romantikams tegaliu pasiulyti nusileisti ant zemes. Tai paprasciausiai aklas idealizmas. Romantikai dazniausiai prisifantazuoja dalyku kuriu net nera. Kaip rodo zmonijos istorija, is to niekada nieko gero neisejo. Baigsis ir jums kaip prancuzu revoliucijai baigesi ;D

53

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

romantika - ne zmogaus asmenybes esme, o labai geras prieskonis santykiuose. kaip kazkas jau minejo, negali jos dalint i visas keturias puses kiekvienai sutiktai merginai. jei taip lengvai svaistai romantika, gal tau paciam ji nerupi?.. gal tau tai atrodo tik budas "papirkti" mergina?.. lengvabudiskumas tikrai nezavi:::042

54

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

niu zinai ne visom rupi sex isgert ir  dar kas nors.....bet nesakau kad tokiu ir nera....niu visokiu reikia....bet nemanau kad panom nepatinka romantikai smile  nes man tai jie labai patinka smile

55

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Kristina, 21 parašė:

Monika, 19 :
man asmeniskai romantika labai patinka,kad daugiau butu romantisku waikinu....


man irgi patinka tavo isivaizduojama romantika: praskestos kojos, isversti papai, tatuiruotes ant spuoguotos nugaros, baltas pilvas. tiesiog dvelkia romantika!


FUI kaip slyksciai pasakei :::914 romantika bent jau tokiai merginai tikrai yra svarbi... ir sisideda tikrai ne is tokiu dalyku kaip cia parasei...o jei tau tai yra romantika, gal pasiskaityk kokios poezijos ar seip grozines literaturos... gal ne tik romantika atsiras bet ir kiek nors kulturos :::046

o tu atidziau skaityk, ir paziurek anketa tos panos, kuria citavau. gal suprasi apie ka kalbu..

56

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

pagal mano mokslinius tyrimus  mergos db lb karstos pasiutusios nevaldomos jos tiesiog zverys

57

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

taip pilnai pritariu kad daugumai merginu terupi tusai, gerimai, sex ir t.t. bet dar yra ir tokiu kurioms romantika labai patinka ir net taip pat labai didele, ir tos merginos liudi kai nesutinka tokio paties zmogaus... nesu romantike iki paskutinio plauko kaip Gerimantas bet liudna kad mazai vaikinu kuriems ta romantka rupi, kurie noretu kartu romantiskai pabuti, palydeti saule prie juros... dar ta romantika visi skirtingai supranta... ir manau kad romantika reiktu skirti tik tai vienintelei tai kuria myli o ne visom is eiles nes tai jau tikrai nebe romantika... is tiesu mazai merginu kurios butu paprastos, kukios mergytes...

58

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Niu tikrai yra tokiu panekiu kurioms romantika tikrai patinka ir pacios buna romantikes...:::757:::757:::234:::719

59

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

Gerimantas, 19 parašė:

nejau panoms db rupi tik sex isgert ir pasitusint?nerupi jausmai?m? skaudu kai negali panos tik todel kad esi svelnus lb... ziauru

tiesa pasakius, ta pati galiu pasakyti ir apie daugeli vaikinu.. smile
kaip kitom panom as nezinau, bet man romantika geriau, nei tusai ir gerimas... na...tai tikriausiai ne visom tik tas ir rupi smile

60

Re: panos nejau romantikai jums nerupi?

nuomoniu ivairiu ivairiausiu:) nebesu tox romantikas- hyper taciau negaliu atsisakyti svelnumo,