21

Re: Silpni,luzinejantys nagai

su specialiu laku stiprinanciu nagus lakuokis wink

22

Re: Silpni,luzinejantys nagai

... pas mane panashi problema... savanoriu prospekte kaune..Yra firma NAGAVITA... ten nuejusi, gausi proteinus nagams ir visokius panashius...dalykelius... tik pinigeliu pasiimk, nes proteinai kainuoja apie 36 litus... bet.. padeda... dabar esu priversta trumpinti nagus, nes per ilgi....:)

23

Re: Silpni,luzinejantys nagai

tikrai aciu uz patarima,bet seip netaip uzsiauginau ilgus nagiukus smile ir nereikejo nei lito isleisti smile kiekviena vakara nagus pamirkau vandeny su juros druska,labai veiksminga,bent jau man padejo smile
dabar galiu dziaugtis ilgais stipriais nagais smile

24

Re: Silpni,luzinejantys nagai

... dziaugiuosi.... daznai shiaip negali mirkyti... geriau pradek kartas nuo karto darytis shilto aliejaus voneles, kodel?... druska gali ant tiek sukietinti nagus, kad jie gali pradeti luzineti ish kietumo....

25

Re: Silpni,luzinejantys nagai

reik naudoti nagu lakus su vitaminais..bet ne tokius disovus kur po 4lt buna

26

Re: Silpni,luzinejantys nagai

Jolanta, 34 parašė:

... dziaugiuosi.... daznai shiaip negali mirkyti... geriau pradek kartas nuo karto darytis shilto aliejaus voneles, kodel?... druska gali ant tiek sukietinti nagus, kad jie gali pradeti luzineti ish kietumo....


o ta druska rimtai padeda sustiptinti nagus :? siaip nesiskundziu, bet idomu labai :::a03
>>>  nu ehem.. Kamile, as viena superini nagu laka perku, nuo kurio man tikrai nagai ne tik kad nenukrito, bet ir pagrazejo.. maxej jo yra nail system ar kazkoks jis ten :? ir iki 4lt kainuoja tongue o tu turbut siaip milijonus uzdirbi, kad nagu laka perki uz 12 litu big_smile) <<< siaip as pati esu turejus kelis, tai nieko ten naujesnio :?

27

Re: Silpni,luzinejantys nagai

Nijolė, 20 parašė:
Jolanta, 34 parašė:

... dziaugiuosi.... daznai shiaip negali mirkyti... geriau pradek kartas nuo karto darytis shilto aliejaus voneles, kodel?... druska gali ant tiek sukietinti nagus, kad jie gali pradeti luzineti ish kietumo....


o ta druska rimtai padeda sustiptinti nagus :? siaip nesiskundziu, bet idomu labai :::a03
>>>  nu ehem.. Kamile, as viena superini nagu laka perku, nuo kurio man tikrai nagai ne tik kad nenukrito, bet ir pagrazejo.. maxej jo yra nail system ar kazkoks jis ten :? ir iki 4lt kainuoja tongue o tu turbut siaip milijonus uzdirbi, kad nagu laka perki uz 12 litu big_smile) <<< siaip as pati esu turejus kelis, tai nieko ten naujesnio :?

... padeda to suraus vandenelio voneles... bet ash neturiu kantrybes ir laiko.. tai man geriau lakas su proteinais ....

28

Re: Silpni,luzinejantys nagai

Jolanta, 34 parašė:

... dziaugiuosi.... daznai shiaip negali mirkyti... geriau pradek kartas nuo karto darytis shilto aliejaus voneles, kodel?... druska gali ant tiek sukietinti nagus, kad jie gali pradeti luzineti ish kietumo....

o kaip ta silto aliejaus vonele pasidaryti?

29

Re: Silpni,luzinejantys nagai

Viktorija, 16 parašė:

Kokias priemones patartumete naudoti, kad nagai nebeluzynetu?
nebebutu tokie silpni?


nemanau kad labaijau padeda speciaalus nagu lakas jai silpni nagai reiskia truksta kalcio reik gert vitaminus o vitaminai tikrai turi padeti:)