41

Re: Ar naudojate pudra??

pudra yra toks dalykas kuris kenkia veidui..as pati buvau brangu ir savo tipo odos pudra pabanzius..bet veliau buvo ziaurus veidas..

42

Re: Ar naudojate pudra??

nu matai, Kamile, tavo amzius dar toks.. as pudra naudoti pradejau gal tik pries metus... visada grizus nusivalau ir problemu neiskyla wink ir netepu kasdien, nes as jau tikra suvalkiete ir man pinigu gaila, o ir siaip, man smagiau kokia nors proga pasidazyti, nei kasdien :?

43

Re: Ar naudojate pudra??

Kai pasižiūriu į tas ,,pudrines" ( čia daiktavardis ) mergaites, tai net juokas ima. O ypač juokingai atrodo tos, su papūstom lūpytėm. Baisu

44

Re: Ar naudojate pudra??

Praktiskai nenaudoju jos, tik maskuojanti krema piestuka. Jei kada ziauriai neissimiegu paakius uztepu su juo, kad kaip zmogus atrodyciau, ne kaip zombis big_smile

45

Re: Ar naudojate pudra??

fui nea. Naturalumas rulezz

46

Re: Ar naudojate pudra??

Nenaudoju... ir nereikia.
ir ka jūs pakeisit su ta pudra? tik savo oda susigadinsit :::042

47

Re: Ar naudojate pudra??

Giedre, 15 parašė:

Nenaudoju... ir nereikia.
ir ka jūs pakeisit su ta pudra? tik savo oda susigadinsit :::042

as taip pat nenaudoju ji tik odos sugadinimui skirta...

48

Re: Ar naudojate pudra??

Kažin, kiek iš natūralumo mylėtojų rūko..? :::041 Tas dalykėlis tai be abejonių problemų odai sukels anksčiau ar vėliau, bet, aišku, negi dabar atsisakysi, geriau pudros nenaudoti big_smile

49

Re: Ar naudojate pudra??

Na nera ta pudra tokia blogybe, kaip ja cia visi pieshia! Naudojant kokybishka produkta ir su saiku, tai tikrai ne daugiau zalos, nei jos gauname rukydami, lankydamiesi soliarumuose ar vasara atviroje suleje kepindami veida, nepatepta apsauginiu kremu! wink

50

Re: Ar naudojate pudra??

na kazkuri jau forume sakius yra :? kam tas perdetas naturalumo propagavimas :? as pritariu, kad taip, ta kuri be spakliaus grazi, daug geriau, nei dirbtinai padarytas grozis wink bet siaip asmeniskai as tai nebijau ir be pudros eiti i viesuma, ka ir darau kasdien.. pudra naudoju einant i vakarelius, ar siaikp kur iseinant :? na, juk ir siaip kur iseidamos, apsirengiam kitaip, pasikvepinam, blakstienukes padazom... tai va, ir pudros galima patepti siek tiek... ir nematau as tame nieko blogo..
na,ojei jau tepi tiek, kad jei su ja uzmigsi ir veida ant pagalves paliksi, va tada jau kazkas negerai tavo galvelej :::909

51

Re: Ar naudojate pudra??

man tai ypac keistai ir nesuprantamai atrodo brandaus amziaus moterys propaguojancios naturaluma. Jaunus zmones puosia jaunyste, tada laikas kada galima apsieiti be visu kosmetiku, nes siaip ar taip zmogus grazus. na bet jau sulaukus atitinkamu metu nereiketu nei saves, nei kitu apgaudineti, kad naturalumas grazu.... tokiam amziuj grazus makiazas puoshia moteri ir ne kas kitas smile

52

Re: Ar naudojate pudra??

Živile, dar nepamirškim, kad plastinės operacijos gali mažumėlę papuošt smile

53

Re: Ar naudojate pudra??

chi chi irgi teisybe, Martyna wink su saiku ir atitinkamu laiku,manau, tai nera nieko blogo smile

54

Re: Ar naudojate pudra??

Daiva, 24 parašė:

Kai pasižiūriu į tas ,,pudrines" ( čia daiktavardis ) mergaites, tai net juokas ima. O ypač juokingai atrodo tos, su papūstom lūpytėm. Baisu


Kaip cia suprast apie tas papustas lupytes? :?

55

Re: Ar naudojate pudra??

na tokios ir yra tos papustom lupytem big_smile isstato luputes ir vaidina protingas bei laaabai rimtas big_smile

56

Re: Ar naudojate pudra??

Živilė, 21 parašė:

na tokios ir yra tos papustom lupytem big_smile isstato luputes ir vaidina protingas bei laaabai rimtas big_smile


aaa...:D)  dabar dasuto man:D)  aciu, Zivile, uz paaiskinima:::920

57

Re: Ar naudojate pudra??

tj wat...manau kad geriau butiu nueiti ten kelis kartus y soliariuma o negadinti veido su pudra..pudra kenkia, soliariumas taipat, bet wis geriau keli kartaj soliariumo negu kiekwiena diena pudros...beje turiu gera pudra is avon rutuline suplojau 70 litu bet dziaugiuosi:)o db man jau pudros nebereikia:)
beje kas tepasi pudra patarciau pirkti sawaiminio idegio serveteles droge wiena servetele 4litai20centu.3 dienas teptis rejkia bus nelygej atrodys kajp murzinas vejdas o po tu triju dienu vejdas bus kejp po soliariumo tj wat
;]

58

Re: Ar naudojate pudra??

Gabriele, 16 parašė:

tj wat...manau kad geriau butiu nueiti ten kelis kartus y soliariuma o negadinti veido su pudra..pudra kenkia, soliariumas taipat, bet wis geriau keli kartaj soliariumo negu kiekwiena diena pudros...beje turiu gera pudra is avon rutuline suplojau 70 litu bet dziaugiuosi:)o db man jau pudros nebereikia:)
beje kas tepasi pudra patarciau pirkti sawaiminio idegio serveteles droge wiena servetele 4litai20centu.3 dienas teptis rejkia bus nelygej atrodys kajp murzinas vejdas o po tu triju dienu vejdas bus kejp po soliariumo tj wat
;]

"Ten kelių kartų" neužtektų daugumai lietuvaičių, nes mūsų oda dažniausiai yra II tipo, kuris sunkiai įdega.
Kuom kenkia pudra sveikatai? Kad žmogui, 10 kartų per metus nuėjus į soliariumą, riziką susirgti odos vėžiu padidėja iki 50 procentų, tai čia bent jau mokslininkai teigia tai įrodę. Manau, čia bent kiek rimtesnis dalykas, negu tie svaičiojimai, kad po kurio laiko naudojant pudrą oda atrodys susenus.
Dėl tų servetėlių... tai ką daryt tas tris dienas, kol veidas nenormaliai atrodo???? :::041 Kažką tu čia blūdiji...

59

Re: Ar naudojate pudra??

Martyna, 19 parašė:
Gabriele, 16 parašė:

tj wat...manau kad geriau butiu nueiti ten kelis kartus y soliariuma o negadinti veido su pudra..pudra kenkia, soliariumas taipat, bet wis geriau keli kartaj soliariumo negu kiekwiena diena pudros...beje turiu gera pudra is avon rutuline suplojau 70 litu bet dziaugiuosi:)o db man jau pudros nebereikia:)
beje kas tepasi pudra patarciau pirkti sawaiminio idegio serveteles droge wiena servetele 4litai20centu.3 dienas teptis rejkia bus nelygej atrodys kajp murzinas vejdas o po tu triju dienu vejdas bus kejp po soliariumo tj wat
;]

"Ten kelių kartų" neužtektų daugumai lietuvaičių, nes mūsų oda dažniausiai yra II tipo, kuris sunkiai įdega.
Kuom kenkia pudra sveikatai? Kad žmogui, 10 kartų per metus nuėjus į soliariumą, riziką susirgti odos vėžiu padidėja iki 50 procentų, tai čia bent jau mokslininkai teigia tai įrodę. Manau, čia bent kiek rimtesnis dalykas, negu tie svaičiojimai, kad po kurio laiko naudojant pudrą oda atrodys susenus.
Dėl tų servetėlių... tai ką daryt tas tris dienas, kol veidas nenormaliai atrodo???? :::041 Kažką tu čia blūdiji...

sutinku pvz mano oda lb sunkai idega ir man reikia lb daug kartu nueiti i soliaruma kad idegcau neskaitant kad iskart pradeda oda zaurai sauseti ir pleiskanoti, o nuo pudros man nieko nepasidare nors ja naudoju beveik kiekviena diena aisku nereikia pirkt uz 2lt turguj kur neaisku kada jos galiojimas jau pasibaige:)

60

Re: Ar naudojate pudra??

sweikuciai smile wa paskaiciau ce apie jusu nuomones apie pudros naudojima ...:) sejp as irgi retai naudoju kada pudra bet naudoju big_smile  nzn gal iprotis.. nes tai atsiranda spuogeliu ant weido tai wel ju nebera tai norisi kad weidas butu grazesnis, nors sejp  pudra ir kenkia.. nes juk weidas tai nekwepuoja o yra uzkimstas kaip sakant smile oda negauna oro tongue~ wat ane ? :]