81

Re: Ar naudojate pudra??

aisku kad naudoju,pudrinu vos ne kiekvienam klientui nosi,seis laikais jai nebusi suktqas nieko nepasieksi smile

82

Re: Ar naudojate pudra??

I use it smile

83

Re: Ar naudojate pudra??

aga, naudoju. Maxfactor/70natural

84

Re: Ar naudojate pudra??

as naudoju ziema kai salta ir visdelto i soliariumus nelabai noriu eit tai naudoju bet nedaug tik tiek kad neatrodyciau labai balta

85

Re: Ar naudojate pudra??

nenaudoju,jau geriau i soliariuma nueit:)

86

Re: Ar naudojate pudra??

seip naudoju ipatingom progom   bet  jai tikrai nejaukiai ar nemaloneij  jautiesi del veido tolygaus tono tai siuliciau pirkti vaikstineij pudra tiksliau ten pasta tonine kuri tuo paciu duoda atspalvi ir gydo spuogelius tongue) bet dar siuliciau is nivejos ar avon yra tos kremines pudros smile tuo paciu kartu ir kremas smile avono sviesesnis tonas yra jai ka smile nes ten tik po viena atspalvi

87

Re: Ar naudojate pudra??

loreal true match wink nieko toks rudas daikciukas big_smile pirmoji mano pudra big_smile naudojau lygiai du kartus big_smile

88

Re: Ar naudojate pudra??

Lina, 24 parašė:

loreal true match wink nieko toks rudas daikciukas big_smile pirmoji mano pudra big_smile naudojau lygiai du kartus big_smile


pirmoji.. nes vogdavai is manes ;D
>> as tai kozna dienele (isskyrus savaitgalius) mano pudra dirba man big_smile

89

Re: Ar naudojate pudra??

vogdavau sakai :? tai kad pati mane paspakliuodavai big_smile

90

Re: Ar naudojate pudra??

tai irgi galima vadinti vogimu :::b49

91

Re: Ar naudojate pudra??

Taip naudoju smile Man irgi atrodo,kad žiema mažiau šąla,pasipudravus smile
O mano pudra tai iš AVON,iš paauglių linijos.. :}

92

Re: Ar naudojate pudra??

anksciau naudojau, kaip reikalas.. dziaugiuosi, kadi atsikraciau ja.. uzknisantis dalykas.. ir tikrai lb odai kenkia..  o siaip soliariumas man geriausia pudra smile

93

Re: Ar naudojate pudra??

kartais pasimaklioju.
bet daznai nesveika odai

94

Re: Ar naudojate pudra??

Naudoju antibakterine pudra....

95

Re: Ar naudojate pudra??

as irgi pudros nenaudoju, ir man jos nereikia....dar nesiruosiu veido gadinti....:)

96

Re: Ar naudojate pudra??

Kartais naudoju, bet retokai. Egipto žemė gera, arba dar iš Max Factor geros smile

97

Re: Ar naudojate pudra??

Taip naudoju,bet pradejau tik nuo 16 metu, siaip man patinka ir naudoju Dior arba Shanel jos nepigios tikrai,bet uztat labai geros ir atrodo naturaliau,jokios alergijos nesukelia...

98

Re: Ar naudojate pudra??

Naudoju, retkarčiais. Kosmetologė liepė būtinai naudoti kai šalta, vėjuota. Sothys labai patinka.

99

Re: Ar naudojate pudra??

as visai nenaudoju pudros smile

100

Re: Ar naudojate pudra??

nivea:) ideal finish.... man labiausiai patinka nivea kosmetika visa pradedant dekoratyvinia, tiek kuno, veido odos prieziurai skirta