101

Re: Ar naudojate pudra??

as naudoju bet retai ir  pudra naudoju tik maskavimui o seip as mnuo prigimties ruda ir man jos nereikia ;D:::454

102

Re: Ar naudojate pudra??

Erika, 14 parašė:

as naudoju bet retai ir  pudra naudoju tik maskavimui o seip as mnuo prigimties ruda ir man jos nereikia ;D:::454

pirmiausia tai pudra ne del rudumo naudojama,na bent jau turetu taip buti...o paslepti kazkokiem odos trukumam(ziema zinoma kad apsaugoti oda nuo salcio),as ja naudoju jau 4 metus ir naudoju kasdien...man tai labai patinka,pagyvina veida,naudoju ir  egipto zeme,tai tiesiog nepakeiciamas akcentas bent jau man...

103

Re: Ar naudojate pudra??

Viktoras, 25 parašė:

aisku kad naudoju,pudrinu vos ne kiekvienam klientui nosi,seis laikais jai nebusi suktqas nieko nepasieksi smile

jo ir as prisipazystu kad naudoju :=D pudrinu tamsiausias kuno vietas big_smile
--------- nu gerai pudra neatsiejams dalykas .Tie kas vadina save gotais ir tie kas eina i gotu vakarelius big_smile ar siaip i laiduoduves big_smile
-----manau  kai kurios panos puruojasi nes ir kitos poanos tai daro tongue,ar spuoguotos ir kaip Marius spakliais uzsiglaisto  :V


Marius, 23 parašė:

As naudoju spakliu big_smile Turu kelis spuogelius tai reikia gi kazkaip uzglaystyti juos ;D ;D ;p


nu bet pudra ir panasius dalykus predejo naudoti aktoriai seniasneis laikais o jei dar pazvelgtume i gilesnius amzius :V tai siuos dalykus proteviai musu naudojo kaip maskavimo atributa medzioklese,sventese,karo,vestuviu ir pan.gyvenime (spalvos priklause nuo laikotarpio ar nuo tradiciju)(pudros ir "tu laiku kosmetika" buvo is naturaliu medziagu" :::818 nu o dabar turim ka turim tik kaip matet dabr naudoja labiau merginos pudra, ir vienas kitas vaikinas smile o kokybe "budros (kosmetikos) "tai  kaina gyvybes gyvunu  uz musu sveikata;( ir krito ne vienas triusis ar vovere uz tai kad riebi boba nudazitu savo snuki prabangia marmalienia !!TAI JUODA PUDROS PUSE

104

Re: Ar naudojate pudra??

as naudoju pudra.. galima sakyti kekviena diena smile

105

Re: Ar naudojate pudra??

Skaiste, 17 parašė:

as naudoju pudra.. galima sakyti kekviena diena smile

o be pudros kaip atrodai
:::961:::600

106

Re: Ar naudojate pudra??

retai

107

Re: Ar naudojate pudra??

mmm manau kad kenkia bet kol i soliaruma neinu tai pudra 1 mano issigelbejimas manau busiu tamsios odos tada pudros nereikes.

108

Re: Ar naudojate pudra??

bent jau as jokios pudros nenaudoju...nes manau jokio reikalo ner...tai nera gerai odai juk oda irgi turi kviepot wink

109

Re: Ar naudojate pudra??

Naudoju, bet labai retai..

110

Re: Ar naudojate pudra??

na dazniausiai

111

Re: Ar naudojate pudra??

Taip naudoju taciau tik kokybiska: Turejau MAC- tai labai gera, bet kaina tai ohoho, dar maybelline yra geros, max factor, Loreal-na bet ten biski viresnioms, bet man paciai tai patinka smile na tau manau dar per anksti, nes poras uzkisi ir t.t., bet jei planuoji kazka siam laikotarpiui tai siulyciau healthy mix (bonjour) nes ji naturali, ir nesimato, kad butu privaryta pudros, o siaip tavo amziaus nepatarciau dar smile bei ji pagaminta is vaisiu ir darzoviu bei nera taip kenkianti, su vitaminu E man atrodo.., na aisku visos kazkiek kenkia, bet si netiek jau ir daug smile

112

Re: Ar naudojate pudra??

Nenaudoju. Nekompleksuoju dėl savo išvaizdos, tai ji man nereikalinga. Esu kokia esu. smile

113 (redagavo Simona, 16 2011-09-16 00:21)

Re: Ar naudojate pudra??

inga: jei zmogus naudoja pudra-tai dar nereiskia kad kompleksuoja, tiesiog nori graziau atrodyt.. smile na bet aisku, yra ir kurie kompleksuoja, bet nemanau jei uzsides pudros tai nebekompleksuos, neibent molio ant veido uzsiteptu ;DD
   Ir aplamai nevisi zmones gimsta su grazia oda (cia pagal genetinus jeansus juk buna) Tikrai pazystu paneliu ir net vaikinu kuriu tiesiog oda yra demeta, spoguota, atsilupinejus ir taip toliau..tai labai gerai jei prisiziuri, kazka naudoja kad nesimatytu..o ta pudra nera jau tokia ir pavojinga, nes yra net pudru ir su SP15 (vitaminu E) arba sveikuoliu..taip kad manau kad nera jokio skirtumo su pudra ar-jei tik prisiziuri, ir netepa betkokias "atliekas" ant odos

114

Re: Ar naudojate pudra??

as skaitciau jei geros kokibes nekenkia, reike mokiet gerai uzsidet je ir patarima je irgi nusimti ant galo
Apie kokibes turiu amine brangius arba labai zinomus kiek zinau prancuzijoi pirkau dovanu savo puseserei nu man jie nebrangus buvo va bent kaska jinai turi is prancuzijos
pavadinimas jos buvo ( Carins Paris ) nezinau gal ir lietuvoj yra

115

Re: Ar naudojate pudra??

Naudoju birią natūralią pudrą Benecos smile maskuoja labai mažai, gražiai dengiasi, nekemša porų smile ir žinoma, nekenkia veido odai visiškai smile Ją naudoju, kad palygintų veido spalvą, apsaugotų nuo saulės (yra natūralus SPF), šalčio smile

116

Re: Ar naudojate pudra??

engelsboy, 20: nesvarbu kad labai geros firmos, tai nereiskia kad ji nekenkia, tiesiog kad ne tiek daug smile
Modesta, 23: Pati dabar studijuoju beauty tai apie pudras siektiek ismanau, sveikiausios pudros yra su SPF15- plius jos nelabai kenkia, taciau vistiek nera sveika, net tos pudros kur buna parasyta, kad jos naturalios ir nekenkiancios, taciau dazniausiai taip buna parasyta kad pritrauktu pirkejus, visokia pudra kenkia, tiesiog viena maziau o kita daugiau smile O siaip geriausia yra naudoti tik kur buna parasyta SPF 15, nes taip pat turi vitamina E, tuo labiau kad oda pradeda senti nuo 18 metu.. smile

117

Re: Ar naudojate pudra??

Kartais naudoju (ne kasdien) kiek pastebejau nekenkia. Pavadinimo db tiksliai nepamenu ;D

118

Re: Ar naudojate pudra??

jeigu melynes reikia paslepti... gal ir smagu panaudoti( kokia pudra) big_smile
Deja paneles grazios ir naturalios..tik aisku jeigu jos pacios tai pripazysta...
o tai svarbiausia, jaustis skaniai smile

119

Re: Ar naudojate pudra??

naudoju tik nedaug,ivairiu firmu big_smile

120

Re: Ar naudojate pudra??

Jo naudoju, kartais uzpakaliuka pasipudruoju big_smile big_smile big_smile