121

Re: Ar naudojate pudra??

Edgaras, 25 parašė:

Jo naudoju, kartais uzpakaliuka pasipudruoju big_smile big_smile big_smile

tai vasara atkisk saulei uzpakaliuka, nebreiks bepudruot ;DD plius gerbeju daugiau atsiras ;DD

122

Re: Ar naudojate pudra??

Zita, 16 parašė:
Edgaras, 25 parašė:

Jo naudoju, kartais uzpakaliuka pasipudruoju big_smile big_smile big_smile

tai vasara atkisk saulei uzpakaliuka, nebreiks bepudruot ;DD plius gerbeju daugiau atsiras ;DD

O ka ziema daryti? big_smile reikia pudra naudoti :DDDDDDD

123

Re: Ar naudojate pudra??

nu kas uzdave si klausima tikriausia galvelej kose o nesmegenys naturalus grozis yra vertingiausias ir mylimiausis:::440:::138

124

Re: Ar naudojate pudra??

...Tik saltu oru..ne pudra,o krem pudra..

125

Re: Ar naudojate pudra??

Dažniausiai naudoju tik fotosesijoms. Tačiau prie minus 20 laipsnių - pudra būtina su riebiu kremu - susprogę kapiliarai nelabai kaip žiūrisi, tad geriau, kad jų nebūtų. O kad reikia tinkamai parinkti ne tik pačią pudrą, atsižvelgiant į odos tipą, bet ir spalvą, nėr ką ir kalbėt. Pilna oranžinių blondinių mieste, nesupanašėkite wink

126

Re: Ar naudojate pudra??

rytis, 43 parašė:

nu kas uzdave si klausima tikriausia galvelej kose o nesmegenys naturalus grozis yra vertingiausias ir mylimiausis:::440:::138

Man visados buvo įdomu, kam žmonės užeina į jiems neaktualias temas smile

127

Re: Ar naudojate pudra??

Man su pudra sudėtinga... Ji išsausina viedo odą žiauriai.. nors prisitepu kremo. Krem-pudra tai gera MaryKay faina... sausosnanaudoju.

128

Re: Ar naudojate pudra??

viskas ka sumastote tai ieskok.lt pasirasineti apie pudra?????????? big_smile Vyrams sitas forumas, turbut, pats idomiausias big_smile Vajezau vajezau.....nejuokinkit svieto margo big_smile

129

Re: Ar naudojate pudra??

As naudoju tik Garnier BB jautriai odai (beroc), tai labai saunus, nieko daugiau nebesitepiu.

130

Re: Ar naudojate pudra??

visada naudoju, ypac kai valgau spurgas big_smile

131

Re: Ar naudojate pudra??

Labai retai egipto zeme:::402:::402

132

Re: Ar naudojate pudra??

Jeigu kažkas padaro žmogų gražesnį, tai kodėl gi ne! Aš naudoju sla pudra.Aišku ne viską paslėps pudra, todėl palaikau tuos kurie susiranda kokia estetinės medicinos privati klinika ir pasigrąžina. Kuo daugiau gražių žmonių gatvėje tuo geriau!

133

Re: Ar naudojate pudra??

svarbiausia pudra pasirinkti pagal veido odos spalva , tad tokios uzteptos pudros net nesimato ji tiesiog islygina veida, bei paslepia matomiausius trukumus. Bet kai tau tik 13 metu tai dar per anskti naudoti tokias priemones, nes vistiek tai yra chemija tad kuo veliau pradesi naudot tuo geriau. Gal net ateity matysi kad tavo oda neturi trukumu jokiu ir jaunatvinai spuogiukai dinge, tai tada neverta jos ir naudot -tik pvz per tam tikras sventines progas ir pan. As naudoju Make up factory ir Max Factor pudra.

134

Re: Ar naudojate pudra??

aš tai ne gramo pudros

135

Re: Ar naudojate pudra??

Simona parašė:

aš tai ne gramo pudros

A tai kodiel? Paaiskyk

136

Re: Ar naudojate pudra??

Romas parašė:
Simona parašė:

aš tai ne gramo pudros

A tai kodiel? Paaiskyk

   pudrą naudoti net gi būtina , bet tik ne pacankėms  ir dar ,žiūrint kokia oda smile .....nors kosmetinės priemonės šiais laikais labAI jau tobulos , bet tas per ankstyvas ir per didelis "tinko " dėjimas ant veido , tikrai grožio nepriduoda , nei sveikatos odai ...čia tik komercinė propoganda , verslas.Jaunam veidui tai geriausia vis dėl to naudoti esant kokiai progai , renginiui , o kasdienai -tai tik labai minimaliai ..kaip ir visos kitos kosmetikos .

137

Re: Ar naudojate pudra??

Pritariu Danguole. O Aurelija, tikrai nemanau kad būtina kokia privati klinika, kad pagrąžintų. Čia tik tada kai yra rimti defektai ir trukdo, o šiaip šiek tiek pudrytės, šiek tiek natūralumo, pasitikėjimo savimi ir bus super smile

138

Re: Ar naudojate pudra??

niekas jus nieko nenusimanit nieko.:dkremine pusra uzkemsa poras oda nekvepuoja ir kasdien jos naudoti tikrai nereiketu.nebent oaslepti spuogelius ka tikrai reiktu daryti.od ienai uztenka suasos pudors ir skaistalu.viskas super oda atrodo skaisciai ir gaiviai ir jokios kaukes feketo ir neuzkmesa odos.net ir pars graziausias veidas nesutvarkytas atrodo negraziai.sory uz klaidas:D

139

Re: Ar naudojate pudra??

Naudoju, kadangi mano oda iš paauglystės liko labai suvaryta. Man makiažas suteikia pasitikėjimo savimi, ir jei aš psichologiškai jaučiuosi geriau su ja, nei be jos, tai tik teigiamas dalykas smile o jei man gerai, kokios kitų bėdos ?

140

Re: Ar naudojate pudra??

Tik per šventes smile