21

Re: Ieškomi lietuvaičiai, studijuojantys užsienyje ne pagal mainų programas

tiesa o kam ta informacija reikalinga?

22

Re: Ieškomi lietuvaičiai, studijuojantys užsienyje ne pagal mainų programas

Tomas, 27 parašė:

tiesa o kam ta informacija reikalinga?


aš rašau apie tai straipsnius po to į informacinius žurnalus

23

Re: Ieškomi lietuvaičiai, studijuojantys užsienyje ne pagal mainų programas

Justina, o ka tu tiksliai nori zinoti? ka tau parasyti?


24

Re: Ieškomi lietuvaičiai, studijuojantys užsienyje ne pagal mainų programas

aš atsiunčiu detalius klausimus ir "instrukcijas" į el. paštą, jei tik man tokį nurodo.

25

Re: Ieškomi lietuvaičiai, studijuojantys užsienyje ne pagal mainų programas

gavau pasiulyma studijuoti i jungtines karalystes universiteta,kuris yra 13vietoj pagal "times".na to cia atvaziavau,tai ir padarysiu.beje,specialybe yra business management ir jokiu aukstu balu nereikia,nuo universiteto priklauso ir nuo motivacinio laisko ir nuo rekomendacijos.mano buvusi klasioke studijuoja birminghamo universitete media studies,mano draugas studijuoja aston universitete law and politics,kita klasioke londone college economics,pussesere studijuoja vokietijoj kiolne bankininkyste ir t.t.nera labai sudetinga istoti,tik reikia noro tureti:)cia kaip tik beje lengviau istoti nei i lt univerus ir jie labiau vertinami visam pasaulyje,todel cia ir atvaziavau studijuoti.be to,tik 3 metai mokytis pagrinde ir daug maziau paskaitu.aisku,kam su anglu kalba nera gerai ir kas nenori palikti lietuvos tai nera ko cia vaziuoti:)

26

Re: Ieškomi lietuvaičiai, studijuojantys užsienyje ne pagal mainų programas

Oksana, 20 parašė:

gavau pasiulyma studijuoti i jungtines karalystes universiteta,kuris yra 13vietoj pagal "times".na to cia atvaziavau,tai ir padarysiu.beje,specialybe yra business management ir jokiu aukstu balu nereikia,nuo universiteto priklauso ir nuo motivacinio laisko ir nuo rekomendacijos.mano buvusi klasioke studijuoja birminghamo universitete media studies,mano draugas studijuoja aston universitete law and politics,kita klasioke londone college economics,pussesere studijuoja vokietijoj kiolne bankininkyste ir t.t.nera labai sudetinga istoti,tik reikia noro tureti:)cia kaip tik beje lengviau istoti nei i lt univerus ir jie labiau vertinami visam pasaulyje,todel cia ir atvaziavau studijuoti.be to,tik 3 metai mokytis pagrinde ir daug maziau paskaitu.aisku,kam su anglu kalba nera gerai ir kas nenori palikti lietuvos tai nera ko cia vaziuoti:)

sveika, Oksana, o gal turi kokiu pazistamu is Skandinavijos universitetu, nes jau surinkome daug staripsniu apie Britanijoje ir Vokietijoje studijuojancius, labai reikalingas nors vienas zmogus is Italijos, Austrijos, Belgijos bei Skandinavijos

27

Re: Ieškomi lietuvaičiai, studijuojantys užsienyje ne pagal mainų programas

man labai gaila bet cia labai mazai lietuviu(italijoi) tik karta buvau sutikes lietuviu.siaip cia daug uzsienieciu ir vaikai mokosi kaip ir visi.Yra du keliai pagrindinis(galima mokitis kaip ir visi.Kaip ir musu mokyklos.Paskui yra pagalbines . Jos padeda viresniems uzsienieciu vaikams atvykusiems i Italija.Dar jos padeda ir darba susirasti.) o pradines tai nuo metuku prasideda ir tesiasi iki 3 metuku je ten tik zaidzia kaip ir darzelis"{azilo}. paskiu keliami i paruosiamas ir kaip Lietuvoi nuo 5, 6 metuku ir mokosi 5 metus pagrindiniu dalyku rasimo pagrindu ir pan o po to jau skiriasi je eina i profesines ir astoniolikos kaip ir turetu dirbti bet ne visi nes sunku susirasti jaunam tvirta darba susiranda tik prizininkai su labai aukstais ivertinimis kiti sedi ant tevu sprandu ir laukia savo sanso hmm cia normalios mokyklos o apie ju aukstasias nezinau daug ...Tiesa Vokietijoi panasi sistema tik maziau uzsienieciu praktiskai nera tik vienas kitas vienetas ...

28

Re: Ieškomi lietuvaičiai, studijuojantys užsienyje ne pagal mainų programas

o, kaip įdomiai, tačiau mane domina aukštosios ir juose studinamtys lietuviai

29

Re: Ieškomi lietuvaičiai, studijuojantys užsienyje ne pagal mainų programas

kaip gaila

30

Re: Ieškomi lietuvaičiai, studijuojantys užsienyje ne pagal mainų programas

gaila