21

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

italija grazus miestas.. ten negyvenu, bet lb noreciau.. beto ir kalba lb grazi.. laukiu kada vel ten varysiu..

22

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

buvau paatostogauti, tai tikrai ispudi paliko, gamta, architektura,valgis, viskas savotiska ir idomu smile del gyvenimo savo kailiu negaliu pasakyt, bet draugas dirbo ir nesiskunde smile

23

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

italijoj gyvenu jau 7m............ne gyvenimas o rojus ka tik nuo juros gryzau tokio grozio dar nebuvau macius ................

24

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Daivute, 15 parašė:

italija grazus miestas.. ten negyvenu, bet lb noreciau.. beto ir kalba lb grazi.. laukiu kada vel ten varysiu..

:::961nu kas cia dabar :? ha haaaahaaa :::036

Daivute, 15 parašė:

italija grazus miestas..

nu dar butum pasakius ITALIA GRAZUS KAIMAS :::036 ITALIA GRAZUS EZERAS :::b02
DOVILE 15 Tai grazi valstybe :::036 Idomou:? ka  vaikus moko siais laikais per geografija :::921 losiat kortom :::b02

25

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

italija...........dievinu sia sali........istekejau uz italo..........patinka jos paprociai...........malonus zmones............gamta..........visa tai yra nuostabu.............

26

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

italija...........dievinu sia sali........istekejau uz italo..........patinka jos paprociai...........malonus zmones............gamta..........visa tai yra nuostabu.............

27

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

nu sveikinu :V

28

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

italijoj ir as praleidau pora metu.. nezinau ar ten gali nusibosti smile nuostabi salis..

29

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

eee,as jau puse metu cia esu(italijoj)ir labai noreciau pabendraut su lietuviais cia..:::216

30

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Ogi visai neblogai cia smile... geriau nei tevynej :V...

31

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Gabija, 21 parašė:

eee,as jau puse metu cia esu(italijoj)ir labai noreciau pabendraut su lietuviais cia..:::216

o kurioj vietoj gyvenam?... Italijos siaure valdo smile...

32

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Prieš porą metelių teko pabuvoti Italijoje ir pagyventi italų šeimoje. Be galo graži šalis, nuostabi architektūra, draugiški žmonės.. Graži kalba. Kas mane itin sužavėjo Italijoje - kalnai smile Pirmąkart juos pamačiau būtent ten smile
Tiesa, pastebėjau ir neigiamų aspektų. Italai nuolat visur vėluoja, vaikinai - tikri makaronščikai... Kartais įgrisdavo ir labai emocingas, triukšmingas italų bendravimas. Nustebino tai, kad mūsų mokyklos daug geriau sutvarkytos už italų (na bent jau tą, kurioje teko pabuvoti) :::858

33

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Aidas, 28 parašė:
Gabija, 21 parašė:

eee,as jau puse metu cia esu(italijoj)ir labai noreciau pabendraut su lietuviais cia..:::216

o kurioj vietoj gyvenam?... Italijos siaure valdo smile...

jooo,siaure valdo!!!esu netoli venecijos.jei idomu palietu savo nr.+393283581601

34

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Gabija, 21 parašė:
Aidas, 28 parašė:
Gabija, 21 parašė:

eee,as jau puse metu cia esu(italijoj)ir labai noreciau pabendraut su lietuviais cia..:::216

o kurioj vietoj gyvenam?... Italijos siaure valdo smile...

jooo,siaure valdo!!!esu netoli venecijos.jei idomu palietu savo nr.+393283581601


hmmm sakai venecija... velesni pavasari bus galima ir uzsukti i svecius :V...

35

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

o kurioj vietoj esi tu Aidai?

36

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

as ir gyvenu italijoje

37

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

as ir gyvenu italijoje

38

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

o as gyvenu Veronoje

39

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Nu ir kaip siukslese neskesti :? as Milane :::b25

40

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

na liktais dar ne normalei