41

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

oho,kiek daug italijoj gyvenanciu prisirado...jeeega!!!:::833

42

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Gabija, 21 parašė:

oho,kiek daug italijoj gyvenanciu prisirado...jeeega!!!:::833

Nu visalaik vienas kitas lietuvis prisiranda :=D Tai gal ruosiesi cia apsilankyti :::b25

43

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

kur apsilankyti tomai??/italijoj???tai kad as cia ir esu!!!:::d20

44

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

gal yra gyvenaciu lietuviu marche regione????

45

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Gabija, 21 parašė:

kur apsilankyti tomai??/italijoj???tai kad as cia ir esu!!!:::d20

Kur cia Tavo anketoj parasyta" Lithuania / Kaunas" imk ir nusisauk uz tokius duomenis :::a41
-Aš čia ! Kaune!:::b54

46

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

o zinot kad zeba ten

47

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

uoj,ten pamirsau pakeisti,nes pries pora savaiciu buvau gryzus...aciu kad pasakei,begu pasikeist!!!

48

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Gabija, 21 parašė:

uoj,ten pamirsau pakeisti,nes pries pora savaiciu buvau gryzus...aciu kad pasakei,begu pasikeist!!!

O tai toli nuo Milano esi :::742

49

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

esu veneto zonoje...nuo milano kokia 200 km.na nera labai toli,bet ir nearti...
kiek laiko jau esi italijoj?

50

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Du metai smile

51

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

istikruju cia musu daug daugiau big_smile tik nera gero susisiekimo tarp cia esanciu ir gyvenanciu letuviu :? praeini pro juos net neitardamas kad letuviai big_smile

52

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Fiodoras, 25 parašė:

istikruju cia musu daug daugiau big_smile tik nera gero susisiekimo tarp cia esanciu ir gyvenanciu letuviu :? praeini pro juos net neitardamas kad letuviai big_smile

cia tai visiska tiesa...net paras sueme,kai pagalvojau kad tikrai taip galejo atsitikti,na,bet is kitos puses,manau kad neisi ant kaktos uzsirases"gal tu lietuvis?" o jei apie tai kas esame cia ,tai zinau nemazai lietuvaiciu,kurios cia prostitucija uzsiimineja,vien netoli mano zonos,kur yra vanecija,tai zinau tiksliai 3...na,man liudna del to...:::007

53

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Gabija, 21 parašė:
Fiodoras, 25 parašė:

istikruju cia musu daug daugiau big_smile tik nera gero susisiekimo tarp cia esanciu ir gyvenanciu letuviu :? praeini pro juos net neitardamas kad letuviai big_smile

cia tai visiska tiesa...net paras sueme,kai pagalvojau kad tikrai taip galejo atsitikti,na,bet is kitos puses,manau kad neisi ant kaktos uzsirases"gal tu lietuvis?" o jei apie tai kas esame cia ,tai zinau nemazai lietuvaiciu,kurios cia prostitucija uzsiimineja,vien netoli mano zonos,kur yra vanecija,tai zinau tiksliai 3...na,man liudna del to...:::007

taip grazi lietuvaite papraso ir 2000lt:D kai vyksta kokie prabangus vakareliai salia jahtu ir klubu visada gali rasti big_smile

54

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

asmeniskai man tai slykstu...na bet kas kaip nori,tas taip gyvena...:::050

55

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Sveiki smile Na ten ne tik lietuvaites parsidavineja... Tokiam kaip Milane visokiu pilna nuo graziausiu iki bjauriausiu!
Bet siaip apie Italija galiu pasakyti praktiskai vien gera. Gyventi ten man patiko, net labai!!! Gaila, kad tai truko tik puse metu big_smile. Kuo pieciau, tuo siltesni zmones gyvena smile . Vienas ispudingesniu regionu yra Umbrijos.
Na jei zmones nori keliauti i Italija uzsidirbt, tai nerekomenduoju, neverta. Jei pamatyti sali, tai brangiai apsieis. Vien viena nakvyne pigiausim viesbutuki kainuos minimum 70 euru. O jei gyventi, tai puikus pasirinkimas. Italu gyvenimo stilius man paliko neisdildoma ispudi big_smile !

56

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

ieskau jurgitos gyvenancios italijoje, manau tarine, gal kas zino? ka nors?

57

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

as nezinau... big_smile :::a55

58

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

o as gyvenu italioj jau 7 menesius, mazam siaures miestely,visai salia kalnu, tiesa sakant cia mokausi. gyvenu tikrai daug geriau nei lietuvoj, gaunu gera stipke, ko lietuvoj niekada nebuciau gavus, visiem sakau jog gyvenu siltnamio salygom, nes tikrai jokiu problemu nera, zmones silti, malonus, visada pades jei kokia nelaime atsitinka..siaip jau nemazai apkeliavau, aplankiau roma, verona, venecija, zenova su jos pajuriu, na, be abejo, turina, milana, visi sie miestai paliko didziuli ispudi..tikrai dziaugiuosi jog cia esu ir dar keleta meteliu tikrai liksiu.

59

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

o ka studijuoji ,Edita?

60

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Audrius, 24 parašė:

ieskau jurgitos gyvenancios italijoje, manau tarine, gal kas zino? ka nors?


:::b11 Jurgita bek !!! manjakas:::a04