61

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

na ne  ,Tomai,manijakai yra italai... big_smile viena istorija apie lietuvaites nuotykius italijoje pasibaigusius tragiskai,jau nuskambejo ;D

62

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

klausykit, zmones, gal kas buwot susidures su paso problema.mano galiojimo laikas baigsis geguzes menesi, nerandu informacijos ar imanoma pasa prasitest konsule ar tik ambasadoj galiu tai padaryt?jei kas turit info, plyyz papieskit=]

63

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Edita, 20 parašė:

klausykit, zmones, gal kas buwot susidures su paso problema.mano galiojimo laikas baigsis geguzes menesi, nerandu informacijos ar imanoma pasa prasitest konsule ar tik ambasadoj galiu tai padaryt?jei kas turit info, plyyz papieskit=]

pasa gali pasikeisti ambasadoje,tai trunka  nuo 1men iki 3 men...:::041:::526

64

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

venecija tai paliko dideli ispudi...tiek ziniu is mano puses

65

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Gabija, 21 parašė:

na ne  ,Tomai,manijakai yra italai... big_smile viena istorija apie lietuvaites nuotykius italijoje pasibaigusius tragiskai,jau nuskambejo ;D


tu manjaku visur yra....!!!
:::819

66

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Pritariu Kristinai;) ir isvis yra juokinga, kai tregedijos, kokios nutinka sveciose salyse ir susilaukia didelio demesio. Zurnalistai llaikrasciuose raso, per TV ir radija kalba... TaiGI UZSIENIS!! KAIP TAI GALEJO NUTIKTI?? Klausymas: O kai taip nutinka Lietuvoje? aisku, niekam galvos neskauda...
Taip kad Gabija, nesvarbu ar tu isvaziuosi, kur nors ir atsitiks kas nors ar cia Lietuvoje ir prie namu gala gausi nuo manijako. Nuo to nesame apsaugoti, nei vienas.

67

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

zinau kad visur ju yra,tiesiog siaip tuo metu matu mane truputi sukrete ta istorija ,tai ir parasiau big_smile

68

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

italija yra gerai...karsti vyrai..ir pinigai:DDDDD

69

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

na,kas kam galvoje :::d90

70

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Jei ne gyvent vaziuoji o taip pailset savaitelei ar dviem , tai tikrai apsimoka, pernai buvau smile

71

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Italija - anekdotine salis ;D

72

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Auris, 20 parašė:

Italija - anekdotine salis ;D

argumentuoti prasyciau... wink

73

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

cia matyt nelabai graziai padarysiu, bet jei galit, netingit, ar seip kokiu geru paskatu vedami uzpildykit sia apklausa: http://www.****/answerform.php?form=15553.. smile man jos labai reikia psichologijos projektui, ir tema Ar gaila palikti Lietuva. tai va labai atsiprasau uz spaminima, bet toks gyvenimas kartais buna sad smile

74

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Io non può essere così familiare con il paese stesso. Cicilia, ma mi piace, buon cibo ammenda natura, e non scenetta in cui il calcestruzzo ragazzi, occhio per occhio dente per dente. Buoni contatti di amicizia e di business.

Credo che tutte le persone che vivono sullisola hanno nulla in comune, così tutto ciò che non può spiegare ma si può chiaramente sentire.

75

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

jai kaip cocola kur eina triunfuoja

76

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Nijole, 23 parašė:

italija yra gerai...karsti vyrai..ir pinigai:DDDDD

jo galvoji tau peni parodys ir duos 500 euru ?:?ali tau tai duoti ir paprastas kaimietis PLICE kvepalais issikvepines big_smile nu bet italai tau duos 30 Euru it tai pagalvos ar ne per daug dave ;D

Zilvinas, 37 parašė:

Io non può essere così familiare con il paese stesso. Cicilia, ma mi piace, buon cibo ammenda natura, e non scenetta in cui il calcestruzzo ragazzi, occhio per occhio dente per dente. Buoni contatti di amicizia e di business.

Credo che tutte le persone che vivono sullisola hanno nulla in comune, così tutto ciò che non può spiegare ma si può chiaramente sentire.

tutto questo atrovo nela mia paeze,e quoela dove mio qulo big_smile

77

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Gabija, 21 parašė:
Auris, 20 parašė:

Italija - anekdotine salis ;D

argumentuoti prasyciau... wink

Šeima mafija..

78

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Italija - uoj,norėčiau ten gyvent,nes ten šiiiiilta :::742

79

Re: ITALIJA- GROZIS AR SIAUBAS?

Trisdešimt keturi vasara