41

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

man asmeniskai geriau naturalu kad ir is vis tos krutines nesimatytu.

42

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Pritariu Gedimininui. Bet tik tuo atveju jei yra laaabai rimta priezastis, kitu atveju tai, manau cia yra siuolaikinio biznio aukos ir tiek. Gal jau yra kur smegenis normaliai funkcionuojancias ideda, kad mastyti pradetu.

43

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Manau, čia merginos ar moters pasirinkimas. Jei ši dėl savo krūtinės labai kompleksuoja ir tai jai trugdo gyvent, tai tegu sau dedasi, juk gydytojai pataria kuris dydis atrodytų kuo geriau ir natūraliau smile

44

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

aplamai uz smile,bet savo merginai to neleisciau smile

45

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Tadas, 17 parašė:

aplamai uz smile,bet savo merginai to neleisciau smile


kodėl? :?

46

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Agnė, 18 parašė:
Tadas, 17 parašė:

aplamai uz smile,bet savo merginai to neleisciau smile


kodėl? :?


ogi del rizikos kad kas nors is to visgi bus negero smile

47

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

tai tau geriau turet grazia mergina su normalia krutine ar kompeksuojančią ir savimi nepasitikinčią penelę?

48

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

o koke krutine tu laikai normalia ta prasme ? smile

49

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

normali yra tada, kai ta krūtine yra patenkinta pati mergina. Jeigu jai yra gerai natūrali - puiku, tačiau jei ji negali normaliai gyventi tokia, kokia yra, tada aš tik už smile

50

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

silikonas yra **** big_smile

51

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Uz naturalumus tik wink

52

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

as ne pries silikona,bet tik proto ribose,teisingai sako Tomas ta kuri turejo maza krutine uzsimano pacios didziausios,bet tai jau nebegrazu kai mergina eina o jei kabo du kibirai,tai jau ziauru.Na mano merginos krutine nera didele ir ji labai del to kompleksuoja,beje viena krutis mazesne uz kita,tas dar daugiau duoda komplekso,nors man tikri yra gerai ir man patinka jos krutine,bet tikrai manau kad ji noretu ja siek tiek padidinti,ir sulyginti abi krutis.Tikrai silikonas tada gali pagelbeti,aisku ir kiti atvejai,kai jau privercia nelaimes.Tikrai dauguma vyru atkreipia demesi i merginos krutine tik susipazine.Turejau mergina ir su didele,bet nepasakyciau kad tai yra privalumas,man net ir geriau kai krutine nera didele.

53

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

As uz!!!!:::035

54

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

as pries nes po gimdimo celikonas sukels dideliu problemu

55

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

priesh, nes krutine su ir be silikono labai skirasi realiai, ka besakytu ji pasidaro biski, o krtais smarkiai kieesne, manau ka jau dawe ta jau turekit

56

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Tomas, 18 parašė:

priesh, nes krutine su ir be silikono labai skirasi realiai, ka besakytu ji pasidaro biski, o krtais smarkiai kieesne, manau ka jau dawe ta jau turekit


Cia viskas  del to kad kratos:=D

57

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

uuuui nea smile nepatiktu man tokia mergina - su drabuziais ziurisi graziai,o be ju - nenaturaliai.. ir jausciausi kaip su gumine pana kokia...brrrrrrrrrr........

58

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

tai jau taip...ir dar visokie pjuviai matosi..o nei dar neprofesionaliai padaryta,tai vapse...ne ne  ne ne...:::a55

>>>Robertas...tai turibut tox toki ir randa...o gal tau padetu smegenu implantas??:::041

59

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

seip manau kad tai nera geras dalykas.. bet buna isimciu.. kai zmogui tikrai tokio dalyko reikia, kai pasikeitimas jam pades.. o seip tai tik pinigu svaistymas ir issidirbinejimas...

60

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Pries,nes akiai grazu,o kaip nuoga butu kaip sake minkytum gumine lele..