101

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Vaikystėje esu žaidęs su lėlėm, įsivaizdamas jas esant tikrom mano panelėm, tai čia man labai panašiai gaunasi, juk svarbiausia, kad jaudintų, tuo labiau, kad Lietuvoje didžioji dauguma panų yra lentos ...

102

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

nu bet kas per logika, jei jau silikonai, tai būtinai bus neišsilavinusi, nieko neišmananti moteris :]]

103

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

As uz ZAS'u "SILIKONA" ! Nu grazu nerealiai smile !!!

104

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

mokytojas wrote:

Vaikystėje esu žaidęs su lėlėm, įsivaizdamas jas esant tikrom mano panelėm, tai čia man labai panašiai gaunasi, juk svarbiausia, kad jaudintų, tuo labiau, kad Lietuvoje didžioji dauguma panų yra lentos ...

susiajudindavai vaikystej ant leliu?

105

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Visisku beprociu reik but i savo kuna prisidet silikono, akrylo,ar dar kokios plastmases.

106

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

kiskit gelazi.

107

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

nieku gyvu neleisčiau savo panai dėtis silikonų ar kitokių nesąmonių. varyčiau ją į sporto salę ir tegul dirba dėl norimos figūros smile be to, dviese sportuoti įdomiau.

108

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

o jei sakytu pats ir eik i ta sale,kol nebusi cempionas per 10km neselink.

109

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Robertas wrote:

nieku gyvu neleisčiau savo panai dėtis silikonų ar kitokių nesąmonių. varyčiau ją į sporto salę ir tegul dirba dėl norimos figūros smile be to, dviese sportuoti įdomiau.

Papai neužaugs, sportuosi ar ne.. Gal tik kitos kūno dalys pasikeis.. O prieš silikoną nieko blogo manau neturiu, visgi jei tai yra sprendimas pašalinti kompleksą, tai kodėl to komplekso nepašalinus?

110

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Tiems silikono gerbėjams reiktų pagalvoti apie tai, kad įsidėjus silikoną reikia keisti periodiškai praėjus tam tikram laiko tarpui, t.y. ne vieną ir ne du kartus + keitimas kainuoja bene dvigubai daugiau nei įdėjimas. smile Taip pat galima prisimint ir apie pilną komplikacijų, tokių kaip negebėjimas žindyti ir pan.

111

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

aika aik!!!eina na..... ryt varau issiimt..:::m07

112

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

mokytojas wrote:

Vaikystėje esu žaidęs su lėlėm, įsivaizdamas jas esant tikrom mano panelėm, tai čia man labai panašiai gaunasi, juk svarbiausia, kad jaudintų, tuo labiau, kad Lietuvoje didžioji dauguma panų yra lentos ...

Tai kokios problemos nuperki du kuno spalvos kamuolius idedi panai i papinika ir dziaugies reginiu, vis geriau ir pigiau nei silikonas kuris nuo smugio dar ir sprogsta, o cia gerai juroje nepaskes, nuo smugio viskas atsoksta isivaizduok krenti ant papu-kamuoliu ir atsoksti koki metra nuo jos.:::745

113

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

tada ka manote apie ivairaus stiprumo steroidus?

114

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

na nezinau jei manytu, kad jei to reikia kodel gi ne tik aisku tai turi buti viskas sveikam prote, o ne perdaug jau big_smile

115

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Priklauso nuo merginos, jei maža krūtinė yra jos kompleksas ir jinai nori pasididinti ją - tegul. Tiesiog aš manau, kad sveiko proto ribose turi būti tas didinimas. smile

116

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Viktorija wrote:

Priklauso nuo merginos, jei maža krūtinė yra jos kompleksas ir jinai nori pasididinti ją - tegul. Tiesiog aš manau, kad sveiko proto ribose turi būti tas didinimas. smile

Jai pas mergina yra kompleksas tai reikia eiti pas psichiatrus o ne pas chirurgus.

117

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

OLA wrote:
Viktorija wrote:

Priklauso nuo merginos, jei maža krūtinė yra jos kompleksas ir jinai nori pasididinti ją - tegul. Tiesiog aš manau, kad sveiko proto ribose turi būti tas didinimas. smile

Jai pas mergina yra kompleksas tai reikia eiti pas psichiatrus o ne pas chirurgus.

Nesutinku. Bet kiekvienas gi turime savo nuomonę smile !

118

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Na pasidins mergina tuos papus ir ka nesulauks taip trokstamo vyru demesio ir ka dar didesne tragedija kompleksai niekur nedins o pinigai ismesti vejais, dar visa garderoba keist reiks, zodziu viens nuostoliai, o naudos nulis.

119

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

OLA wtf? sorry.. kaip kompleksai nedings? jeigu mergina del to kompleksavo, vadinasi ji jauciasi gerai dabar.. gauna ir to atitinkamo demesio, bet svarbiausia ji jauciasi gerai pries save veidrodyje.. smile sakyk ka nori.. blogiau nuo to nebuna smile

120

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Ponaitis R wrote:

OLA wtf? sorry.. kaip kompleksai nedings? jeigu mergina del to kompleksavo, vadinasi ji jauciasi gerai dabar.. gauna ir to atitinkamo demesio, bet svarbiausia ji jauciasi gerai pries save veidrodyje.. smile sakyk ka nori.. blogiau nuo to nebuna smile

Na tu duodi, privati plastine chirurgija tai tik biznis, tu kliniku savininkai i jos reklama investuoja kruva pinigu, kuriama tokia iliuzija atseit isistatysi didesnius papus tapsi grazi ir geidziama ir pateikiama pvz.: kaip spakliuota blondine pasakoja kokia ji laiminga po operacijos iskart susirado verslininka vyra sukure seima prisigimde vaiku. Visas tas Olia,olia ir panases kurios megsta lakstyti, reklamuotis nuogos apdovanoja silikonu vien tam, kad kuo daugiau butu klientu.