121

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

As neduodu smile bet kaip tu viska moralizuoji.. ziuri ne i ten kur reikia.. as labai retai tam forume rasau, bet atkreipiau demesi, kad tu megsti su visais cia iki kraujo pestis.. ir ganetinai grubiai.. Kad ir cia.. kalbi apie klinikas, investicijas, kazkokia reklama.. NETAME ESME. esme dabar yra apie zmogu.. kuriam neidomu reklama ar kokia ten klinika.. jis tiesiog jauciasi blogai savaime.. PRIES SAVE, pries kitus zmones.. ir jis sugalvojo pasidaryti SAVA VALIA, nepaveiktas reklamos, kazka sau.. kad dingtu kompleksas.. kad jaustusi moteriska.. kad jaustusi galu gale gerai.. Nori, turi galimybiu - prasau.. Galbut tai vaikinam nepatinka, galbut tai nepatinka man.. bet mano pamastymu tai yra zmogaus asmenine gerove.. Ir tai yra aukstesnis dalykas negu kazkieno nuomone smile

122

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

As nemoralizuoju o tik parasau savo pozicija, kai kam ji nepriimtina ir puola uzgaulioti, bet man tai nesvarbu turi suvirskinti ir suvokti, kad tai tik nuomone, o jai tai priima per daug asmeniskai tai tik ju problemos.
Gal tau neteko sutikti tokiu zmoniu kurie kardinaliai pakeicia savo isore, ismeta kruva pinigu, tai del to tau sunku suvokti, o as buvau sutikus tokiu, kaip pvz.: turejau drauge kuri kompleksavo del svorio, visur kur mes eidavom nei vienas vaikinas ja nesidomejo, ji buvo biski apkunoka, kadangi dar pasitaikydavo kvailiu kurie ta svori dar prikaisiodavo tai ji nusprende, suliekneti 15kg, tada buvo klinikos lieknejimo privacios uz 2000lt jai pavyko suliekneti uz 1000lt pakeite gardiroba, bet per 1 men. atkreipe tik vieno pusprocio  kulturisto demesi, nors mes visur vaiksiodavom kartu bet tie grazuoliai kurie snekino mane jie nekreipe i ja demesio, ji nesulauke tokio populiarumo kokio tikejosi, labai nusivyle pradejau valgyt daugiau nei anksciau, priaugo daug virsvorio, susigadino sveikata.
Lygiai tas pats yra su merginom minimaliai pasididinusiom sau krutine iseina i pleza su nauju maudimuku o i jas net niekas neziuri, tai tokios eina pas chirurga, dar ka pakoreguot ar krutine dar labiau padidint, kad bent jau ta investicija atsipirktu.:::001

123

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ … 7342_n.jpg

124

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Oi.. as tikrai niekada nepuolu uzgaulioti.. kaip tu pati sakai, tai tik issakyta nuomone smile ir visi mes ja turime skirtinga, nes vienodu zmoniu nera.. uz tai reikia sugebeti priimti nuomone is kitu.
Cia tiesos yra.. neteko man sutikti zmoniu kurie tikrai labai stipriai pasikeistu.. matai kartais zmones nesuvokia paprasto dalyko.. ji tarkim galvoja, kad pas ja krutine maza.. ir ja reik pasididint, kad patraukti kitu demesi.. Ji ta padaro, bet demesio vistiek negauna.. nes pasirodo beda buvo ne tame.. beda buvo, kad ji isvis gal figuros neturi.. gal tiesiog neturi veiduko mielo ir t.t. Ir tada va zmones pradeda nuproteti kaip tu sakai.. Jie investavo - rezultato nera. Tada bega daryti dar daugiau, dar daugiau, tol kol jau tai pasidaro virs nesveikumo ribos.. Bet cia sakau.. Cia mano nuomone, retesnis atvejis.. kai zmogus realiai yra per kvailas suvokti situacija.

125

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

As tai pateisinu krutu didinima kai jas didinasi viesi asmenys is savo grozio uzdirbantys ir gyvenantys pvz.: aktoriai, apatinuku, maudimuku modeliai, daininkes...o fabriku, ofisu darbuotojoms, kokia prasme, jiems mokama uz ju igidzius, prota o ne isore, na pasidins tokia i ka nei alga padides, nei karjeros laiptais pakils, net vyrai nekris po kojom. O ismesti pinigus ir iskesti tokia operacija vien del to, kad koks budulis girpsteltu ir pagirtu papus neverta. Reikia save priimti ir gerbti tokia kokia esi o jai kas prikaisioje, kad veidukas,figura, papai ne kokie tai nereiskia, kad jiems kaip asmenybe nepatinki, isore cia is vis ne prie ko.

126

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Kaip sunku man kartais.. su tokiais zmonem diskutuoti.. big_smile Is paziuros zmogus atrodo nekvailas, bet tas IESKOJIMAS UZCIUOPIAMOS naudos.. na atsiprasau.. Vertybes, zmogaus vidine busena, vidinio zmogaus pasitenkinimas, laime.. Ir pns.. Nesvarbu ka ji dirba ir kur ji dirba ir kaip.. Ji tai pasidaro del saves.. nes ji jauciasi tada geriau.. Ir nesvarbu, kad padauges TIK vienu ar dviem gerbejais. Zmogus jauciasi gerai, automatiskai jis ryztingesnis, automatiskai jis zavesnis, patrauklesnis, nes nebebijo parodyti saves.. Ji eina iskelta galva ir dziaugiasi, o ne eidama gatve kiekviena sekunde kompleksuoja. Iskart zmogus toks pasimato nori, nenori smile Tada automatiskai ir atsiranda netik tie tusti buduliai, o ir normalus zmogeliai smile

127

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

OLA parašė:

As nemoralizuoju o tik parasau savo pozicija, kai kam ji nepriimtina ir puola uzgaulioti, bet man tai nesvarbu turi suvirskinti ir suvokti, kad tai tik nuomone, o jai tai priima per daug asmeniskai tai tik ju problemos.
Gal tau neteko sutikti tokiu zmoniu kurie kardinaliai pakeicia savo isore, ismeta kruva pinigu, tai del to tau sunku suvokti, o as buvau sutikus tokiu, kaip pvz.: turejau drauge kuri kompleksavo del svorio, visur kur mes eidavom nei vienas vaikinas ja nesidomejo, ji buvo biski apkunoka, kadangi dar pasitaikydavo kvailiu kurie ta svori dar prikaisiodavo tai ji nusprende, suliekneti 15kg, tada buvo klinikos lieknejimo privacios uz 2000lt jai pavyko suliekneti uz 1000lt pakeite gardiroba, bet per 1 men. atkreipe tik vieno pusprocio  kulturisto demesi, nors mes visur vaiksiodavom kartu bet tie grazuoliai kurie snekino mane jie nekreipe i ja demesio, ji nesulauke tokio populiarumo kokio tikejosi, labai nusivyle pradejau valgyt daugiau nei anksciau, priaugo daug virsvorio, susigadino sveikata.
Lygiai tas pats yra su merginom minimaliai pasididinusiom sau krutine iseina i pleza su nauju maudimuku o i jas net niekas neziuri, tai tokios eina pas chirurga, dar ka pakoreguot ar krutine dar labiau padidint, kad bent jau ta investicija atsipirktu.:::001

Ola, kai kurios merginos didinasi krūtine ne dėl kitų, o dėl savęs smile Taip pat ir su svoriu, maža dalis kas meta svorį dėl kitų, daugiau merginų ar vyrų meta svorį dėl savęs, nes nori palaikyti sau patinkančias kūno formas smile

128 (redagavo OLA 2014-03-11 01:37)

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Viktorija parašė:
OLA parašė:

As nemoralizuoju o tik parasau savo pozicija, kai kam ji nepriimtina ir puola uzgaulioti, bet man tai nesvarbu turi suvirskinti ir suvokti, kad tai tik nuomone, o jai tai priima per daug asmeniskai tai tik ju problemos.
Gal tau neteko sutikti tokiu zmoniu kurie kardinaliai pakeicia savo isore, ismeta kruva pinigu, tai del to tau sunku suvokti, o as buvau sutikus tokiu, kaip pvz.: turejau drauge kuri kompleksavo del svorio, visur kur mes eidavom nei vienas vaikinas ja nesidomejo, ji buvo biski apkunoka, kadangi dar pasitaikydavo kvailiu kurie ta svori dar prikaisiodavo tai ji nusprende, suliekneti 15kg, tada buvo klinikos lieknejimo privacios uz 2000lt jai pavyko suliekneti uz 1000lt pakeite gardiroba, bet per 1 men. atkreipe tik vieno pusprocio  kulturisto demesi, nors mes visur vaiksiodavom kartu bet tie grazuoliai kurie snekino mane jie nekreipe i ja demesio, ji nesulauke tokio populiarumo kokio tikejosi, labai nusivyle pradejau valgyt daugiau nei anksciau, priaugo daug virsvorio, susigadino sveikata.
Lygiai tas pats yra su merginom minimaliai pasididinusiom sau krutine iseina i pleza su nauju maudimuku o i jas net niekas neziuri, tai tokios eina pas chirurga, dar ka pakoreguot ar krutine dar labiau padidint, kad bent jau ta investicija atsipirktu.:::001

Ola, kai kurios merginos didinasi krūtine ne dėl kitų, o dėl savęs smile Taip pat ir su svoriu, maža dalis kas meta svorį dėl kitų, daugiau merginų ar vyrų meta svorį dėl savęs, nes nori palaikyti sau patinkančias kūno formas smile

Viktorija, merginos meta svori, galu gale puosesi, del saves nes nori but laimingos, o laimingos tampa kai jas pastebi, pagiria, teigiamai ivertina...aplinkiniai o ypac artimieji, bendradarbiai, na nebent jau ten kokie narcizai butu, na bet cia jau iskrypimas ir krastutinumai. Krutines didinimas tai ne smutkiu pirkimas, o sudetinga ir brangiai apmokama operacija, kuri beja nevisada ir pavyksta, o del pasekmiu tai gali pasidomet internete info pilna. Vien tam, kad puikuotis pries aplinkinius ir save veitrodi, del to rizikuoti savo sveikata manau kvaila.:::001

129

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Ponaitis R parašė:

Kaip sunku man kartais.. su tokiais zmonem diskutuoti.. big_smile Is paziuros zmogus atrodo nekvailas, bet tas IESKOJIMAS UZCIUOPIAMOS naudos.. na atsiprasau.. Vertybes, zmogaus vidine busena, vidinio zmogaus pasitenkinimas, laime.. Ir pns.. Nesvarbu ka ji dirba ir kur ji dirba ir kaip.. Ji tai pasidaro del saves.. nes ji jauciasi tada geriau.. Ir nesvarbu, kad padauges TIK vienu ar dviem gerbejais. Zmogus jauciasi gerai, automatiskai jis ryztingesnis, automatiskai jis zavesnis, patrauklesnis, nes nebebijo parodyti saves.. Ji eina iskelta galva ir dziaugiasi, o ne eidama gatve kiekviena sekunde kompleksuoja. Iskart zmogus toks pasimato nori, nenori smile Tada automatiskai ir atsiranda netik tie tusti buduliai, o ir normalus zmogeliai smile

Ne diskutuot sunku o priimti kito zmogaus poziuri:::036. Nauda ir dvasiniai dalykai yra susieti tarpusavi, o del papu pasidinimo, panasiai butu jai tarkim gyvendamas kaime nusipirktu ferari uz milijona, pasiemes paskola, na kaimo keliai tokiai masinai nepritaikyti tai tektu ja kieme grozetis, susirinktu zinoma visas kaimas paziopsot vieni i durniu, na o kiti i pacia ferari. Demesio sulauksi daug, jai dar proto uzteks tai uz paziopsojima, pasedejima masinoje paimsi is ziopliu bonke. Bet  frari renka dulkes, gyventi nera is ko, paskolas grazint reikia, visas kaimas ziuri kaip i durniu, kokia cia dar gali but laime:::001.

130

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Priimt poziuri as sugebu smile tai cia man nesudetinga.. bet tavo palyginimas tai nezinau.. atrodo, kad mergina is paskutiniu grasiu papus didins.. smile Logiska, kad darys ta, negyvendama vargingai.. kitaip net nebus galvojimo apie tai.. galbut pasvajos.. bet tik tiek smile cia jau kaip sakoma, niekas nepasikeis.

131

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

As tai tik uz!!! Labai gerai sandarina duso kabinas smile))

132

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Ponaitis R parašė:

Priimt poziuri as sugebu smile tai cia man nesudetinga.. bet tavo palyginimas tai nezinau.. atrodo, kad mergina is paskutiniu grasiu papus didins.. smile Logiska, kad darys ta, negyvendama vargingai.. kitaip net nebus galvojimo apie tai.. galbut pasvajos.. bet tik tiek smile cia jau kaip sakoma, niekas nepasikeis.

Tai cia tau taip atrodo, o yra kruva varganai gyvenanciu merginu kurios vos ne ispaskutiniuju didinasi tuos papus, vienos imasi paskolas kitos vaziuoja  i UK are kokiam silkiu fabrike taupo daug metu, o po to atvaziuoja i LT didintis krutu nes cia pigiause tik 10000lt koks plastikos chirurgas padaro ant durniaus nes zino niekas jo uz haltura nenubaus o uz broko taisyma ta dar tures damoket. Tos kurios varto milijardus, turi pakankamai smegenu, kad to nedaryt, o aktores, manakenes jie is to gyvena jiems reikia, kad apie juos rasytu, dometusi ir zinoma uz tai moketu. O eilinei mergai tustybe.:::001

133

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Na nezinau.. nesigincysiu, del to ko nezinau, bet mano galva, butu labai kvaila didintis krutine is paskutiniu centu.. Nes logiskai mastant.. gerai tu kompleksuoji, esi nelaiminga.. bet kai tu neturesi ka valgyti, ka apsirengti, tiesiog smirdesi, nes neturesi nusipirkti uz ka muilo.. tai atsiprasau.. laimingesne tikrai netapsi.. as apie tai net negalvoju.. kazkaip... Jau cia tikrai tupas zmogus turi buti smile as matai apie tokius ir nekalbejau smile

134

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

OLA parašė:
Viktorija parašė:
OLA parašė:

As nemoralizuoju o tik parasau savo pozicija, kai kam ji nepriimtina ir puola uzgaulioti, bet man tai nesvarbu turi suvirskinti ir suvokti, kad tai tik nuomone, o jai tai priima per daug asmeniskai tai tik ju problemos.
Gal tau neteko sutikti tokiu zmoniu kurie kardinaliai pakeicia savo isore, ismeta kruva pinigu, tai del to tau sunku suvokti, o as buvau sutikus tokiu, kaip pvz.: turejau drauge kuri kompleksavo del svorio, visur kur mes eidavom nei vienas vaikinas ja nesidomejo, ji buvo biski apkunoka, kadangi dar pasitaikydavo kvailiu kurie ta svori dar prikaisiodavo tai ji nusprende, suliekneti 15kg, tada buvo klinikos lieknejimo privacios uz 2000lt jai pavyko suliekneti uz 1000lt pakeite gardiroba, bet per 1 men. atkreipe tik vieno pusprocio  kulturisto demesi, nors mes visur vaiksiodavom kartu bet tie grazuoliai kurie snekino mane jie nekreipe i ja demesio, ji nesulauke tokio populiarumo kokio tikejosi, labai nusivyle pradejau valgyt daugiau nei anksciau, priaugo daug virsvorio, susigadino sveikata.
Lygiai tas pats yra su merginom minimaliai pasididinusiom sau krutine iseina i pleza su nauju maudimuku o i jas net niekas neziuri, tai tokios eina pas chirurga, dar ka pakoreguot ar krutine dar labiau padidint, kad bent jau ta investicija atsipirktu.:::001

Ola, kai kurios merginos didinasi krūtine ne dėl kitų, o dėl savęs smile Taip pat ir su svoriu, maža dalis kas meta svorį dėl kitų, daugiau merginų ar vyrų meta svorį dėl savęs, nes nori palaikyti sau patinkančias kūno formas smile

Viktorija, merginos meta svori, galu gale puosesi, del saves nes nori but laimingos, o laimingos tampa kai jas pastebi, pagiria, teigiamai ivertina...aplinkiniai o ypac artimieji, bendradarbiai, na nebent jau ten kokie narcizai butu, na bet cia jau iskrypimas ir krastutinumai. Krutines didinimas tai ne smutkiu pirkimas, o sudetinga ir brangiai apmokama operacija, kuri beja nevisada ir pavyksta, o del pasekmiu tai gali pasidomet internete info pilna. Vien tam, kad puikuotis pries aplinkinius ir save veitrodi, del to rizikuoti savo sveikata manau kvaila.:::001

Na nežinau, nepažįstamieji galbūt nepagirs naujų pokyčių ir t.t., bet artimieji ar draugai, jei jie tave myli ir gerbia tai manau tikrai palaikytų tavo sprendimą ir tikrai vertintų pokyčius teigiamai. Dėl operacijų, na taip pasauly būna visko, bet sakai neverta rizikuoti savo sveikata ar net gyvybe... Na, žmonės žūva autoavarijose, bet ar dėl to jiems nevažinėti mašina ar kitu transportu? smile Pati studijuoju mediciną, ir, kad susikomplikuoja tokia operacija - vienetinis atvejis. Aišku, čia jau priklauso nuo žmogaus. Kas nerizikuoja - tas negeria šampano smile)) O internete yra daug tiesios ir daug melo smile Jei jau kažkas nutartų didintis krūtine tai aš asmeniškai patarčiau pasikonsultuoti ne internete, o pas daktarus.

135

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

OLA parašė:
Ponaitis R parašė:

Priimt poziuri as sugebu smile tai cia man nesudetinga.. bet tavo palyginimas tai nezinau.. atrodo, kad mergina is paskutiniu grasiu papus didins.. smile Logiska, kad darys ta, negyvendama vargingai.. kitaip net nebus galvojimo apie tai.. galbut pasvajos.. bet tik tiek smile cia jau kaip sakoma, niekas nepasikeis.

Tai cia tau taip atrodo, o yra kruva varganai gyvenanciu merginu kurios vos ne ispaskutiniuju didinasi tuos papus, vienos imasi paskolas kitos vaziuoja  i UK are kokiam silkiu fabrike taupo daug metu, o po to atvaziuoja i LT didintis krutu nes cia pigiause tik 10000lt koks plastikos chirurgas padaro ant durniaus nes zino niekas jo uz haltura nenubaus o uz broko taisyma ta dar tures damoket. Tos kurios varto milijardus, turi pakankamai smegenu, kad to nedaryt, o aktores, manakenes jie is to gyvena jiems reikia, kad apie juos rasytu, dometusi ir zinoma uz tai moketu. O eilinei mergai tustybe.:::001

konkreciai pasakyk kas lietuvoje plastikos chirurgijoj chalturina?
tos kurios vardo milijardus to nedaro?:)-ant kiek turi but zmogus bukas kad tokius kliedesius sakyt,nejau sunku kad ir google isijunkt pasidomet pries rasant,,,?
eilinei tustybe?:)))) tai kaip ji turetu elgtis atrodyt?kaip vienuole tiket gimnastu but panasi  i kokia avi?:))))

136

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

jei ne per daug uz smile

137

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

OLA - rodos visuotinai priimtina nuomonė, kad panelė į drauges renkasi mažiau išvaizdžią, kad pati galėtų smarkiau sužibėt... big_smile Tad dėl  "savo draugės" nesėkmių didesniąją dalį atsakomybės galėtum sau prisiimti... big_smile:D:D
Ai tiesa, kiek perskaičiau pačios postringavimus, tai beveik visur vyrauja požiūris: "Yra pasaulyje tik dvi nuomonės Tavo ir neteisinga"... big_smile
p.s. net nesileisiu į atsakomąjį ginčą. Laiko gaila. big_smile
p.p.s. dėl silikono - kam kas patinka. Ir tai perdėm pačios merginos reikalas. O ne kieno nors daugiau.

138

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

pries! o kam to rejkia? juk tai saves zalojimas is esmes.silikonai ,botoksai ir t.t  aisku grozis reikalauja aukos ,bet ne ant tiek gi.zmogus aplamai is vidaus grazus turi but. beja merginoms poto tie papildai atsilepe senatvei  ir lb skausmingai ir skaudzei

139

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Sylikonas,botoksas,pustos lupytes,peroksidiniai plaukuciai,soleriumas vo toke ir tury but pana tada super pana vysa laijka mylet toke

140

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Romas parašė:

Sylikonas,botoksas,pustos lupytes,peroksidiniai plaukuciai,soleriumas vo toke ir tury but pana tada super pana vysa laijka mylet toke

  na ir nusipaistė vienas smile ...kažin kiek ilgai tokią mylėsi ? big_smile ..paspausi geriau ir subliukš big_smile , peroksidiniai plaukučiai nubyrės big_smile ....tokia gali būti tik dėl podiumų ,tikrai ne kiekvienam mužikui grabaliot big_smile