161

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Kiekvieno teisė rinktis, kaip gyventi. Aš asmeniškai prieš, kas liečia mano pačio pasaulį. Bet neprimetinėju to nepražystamiems žmonėms, jų reikalas, kaip jie nusprendžia gyventi.

162

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

tai aisku, kad uz big_smile svarbu nrml padaryta butu

163

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

As uz silikona. Lb gerai vonioj ir virtuvei sandarina tarpus smile

164

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Viska, ka daro moteris, tai ne del saves, o del vyro, kalbant apie isvaizda. tad ivertinkim ir palaikykim.
Bet tegul pati nustebina ir susimoka, kad nebutu didesne krutine vyro dovana jai, turi buti atvirksciai, moters dovana vyrui.

165

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

as tai pries...

166

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

As ir uz naturaluma. :-)

167

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Tos tuning' otos mergos neblogai aisku atrodo, bet naturalumas forever. Dabar madinga yra ekologiskas maistad, sveika gyvensena ir naturalios paneles wink))

168

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

prieš už natūralumą. pinigai į balą išmetami tad pagalvokit merginos.. juk vyras liečia

169

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Uz aisku,jei suplyses tongue big_smile big_smile big_smile

170

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Nei už nei prieš. Priklauso nuo individualios panelės

171

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

kai kurios mergos turi mazesnius papus, kai kurios didesnius, o dar kai kurios ju isvis neturi big_smile ir paskutinem nzn ar net chirurgija pades. viskas yra genuose, vienoms labiau pasiseka kitoms nlb wink

172

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Gytis, 17 parašė:

Zinot esu pasimokes kuo didesne krutine tuo pasivesne lovoje,ir seip ne krutine svarbeusia o stangrus uzpakaliukas.Moterys skundziasi kad nebera tikru vyru,o juokingiausia tai kad jus dazotes prisiauginat nagus ir plaukus prisidedat inplantu ir tt.. tai o kurgi tos tikros moterys?:)))jai is tikro tai esu nieko pries jai yra rimta priezastis pvz deformuota krutine ar dar kas nes tada jus jaucetes nepilnavertes tai tik del jusu paciu emocines bukles betgeriau nedideli bet naturalus jai dirbtini...:)

Gerai  pastebeta ne problema krutinei o galvoje , rekia nuvaryti pas psihologa kuris isaiskins kad drauge turi didelius papus ne del to kad ji norejo o del to kad jie patys uzaugo. Ir jei juos pumpuosi nebus  tie patys papai ! Bus netikri ir biaurus ypac kai pasensi turesi du kamuolius pakabintus ant odos kurie atrodys kaip jaucio k@iausiai :::036 ir draugas kaip lengvai uzsikabino ant dideliu kamuoliu taip pat lengvai ieskos sau kitu. Reikia melyleti zmuogu ne vien del to kaip jis atrodo.

173

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

tikra vyro varpa ar vibratorius, kas geriau big_smile stai jum ir atsakymas big_smile (kalba eina apie stovincia normaliai o ne kokio parkinsono kuris pats kaip vibratorius ) big_smile

174

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

kurios kompleksuoja dėl mažų papų, rašykit man, man tokios patinka :DD

175

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Modestas parašė:

kurios kompleksuoja dėl mažų papų, rašykit man, man tokios patinka :DD

paziureciau kaip tau patiktu manekene nakti kai padetum ranka ant papo, bent jau kur jis turetu buti o jo ten nebutu klausimas kaip tu tokisu kosmarus istvertum prabudes is siaubo kad grabalioji berna, bet tai nepateisinimas detis inplantus big_smile kaip sakoma originalas geriau nei padielka bet kokiu atveju net ir buityje big_smile

176

Re: silikonas uz ar pries ka manote ?

Sergio parašė:

As uz silikona. Lb gerai vonioj ir virtuvei sandarina tarpus smile

Masinose irgi