101

Re: Protingas, išsilavinęs, pasiturintis bet su negalia :(

Arnoldas, 27 пишет:
Jurgita, 26 пишет:
Jolanta, 34 пишет:
Jurgita, 26 пишет:

manau tos jaunutes merginos gali tureti dar didesniu keslu nei 40-metes, amzius cia itakos neturi...

Pritariu.... gal geriau 40-mete.. susiformavusi, o vaikai, kad ir ne savi greit uzauga...:)

butent, 40-metes, jau subrendusios, karjera padariusios ir turincios pakankamai savo pinigu moterys, joms "sponcoriu" nebereikia, netaip kaip jaunos studenciokes ziurincios kaip cia nusikabint dede stora pinigine smile

Tokios poniutes manimi nesidomes ir budamas 99-eriu smile  O tos kurios noretu pasinaudoti ir dabar jau yra. Tai labai akivaizdziai matosi ir greitai atsiskleidzia. Taciau po 30 metu, "mamytes" bus gudresnes, o galbut ir pats kazkiek busiu joms reikalingas kaip ir zmogus, taciau, deje, per velai ir tik KAZKIEK. Man reikia tikru jausmu, savu vaiku, o ne dziaugtis svetimo nenusisekusio gyvenimo likuciais... 35+ metus geriau skirsiu darbui. kurybai ir kitiems prasmingiems dalykams.

Shiaip tu negali zinoti, kaip tu mastysi ateity, o jei galvoji, kad budamas 35+... jau esi naftalinas, klysti. Butent 35+ busi gerai prisirpes, susiformaves vyrukas... kaip kad manishkis, jis niekada ir nesvajojo... kad 36 gali isimyleti.... na ir ka... augina jis mano vaika... kuris, po 3 metu, jau bus pilnametis.... o toliau viskas tik mums... esme ne vaikuose ir ne ishnaudojime... kazkaip keistai tu mastai...

102

Re: Protingas, išsilavinęs, pasiturintis bet su negalia :(

Arnoldas, 27 пишет:
Jurgita, 26 пишет:
Jolanta, 34 пишет:
Jurgita, 26 пишет:

manau tos jaunutes merginos gali tureti dar didesniu keslu nei 40-metes, amzius cia itakos neturi...

Pritariu.... gal geriau 40-mete.. susiformavusi, o vaikai, kad ir ne savi greit uzauga...:)

butent, 40-metes, jau subrendusios, karjera padariusios ir turincios pakankamai savo pinigu moterys, joms "sponcoriu" nebereikia, netaip kaip jaunos studenciokes ziurincios kaip cia nusikabint dede stora pinigine smile

Tokios poniutes manimi nesidomes ir budamas 99-eriu smile  O tos kurios noretu pasinaudoti ir dabar jau yra. Tai labai akivaizdziai matosi ir greitai atsiskleidzia. Taciau po 30 metu, "mamytes" bus gudresnes, o galbut ir pats kazkiek busiu joms reikalingas kaip ir zmogus, taciau, deje, per velai ir tik KAZKIEK. Man reikia tikru jausmu, savu vaiku, o ne dziaugtis svetimo nenusisekusio gyvenimo likuciais... 35+ metus geriau skirsiu darbui. kurybai ir kitiems prasmingiems dalykams.

nu nesupyk, bet briedas kažkoks... Jeigu tau dabar norisi, kad šalia būtų žmogus, prie kurio būtų miela prisiglausti, tai kodėl tu nusprendei, kad kai tau bus 35+ tu staiga dėl kažkokių priežasčių nustosi to norėti ir atsiduosi "kitiems prasmingiems dalykams"...
Burnoji ant moteriškos giminės gudrių išskaičiavimų - o pats ne ką kitoks. Puikiai išskaičiuoji, ko nori... smile O paistalai apie jaunas naivias mergaičiukes, kai tau bus 40 - kvepia vidutinio amžiaus krize... smile

103

Re: Protingas, išsilavinęs, pasiturintis bet su negalia :(

quote(Diva, 33)]
<-->
Jeigu tau dabar norisi, kad šalia butu žmogus, prie kurio butu miela prisiglausti, tai kodel tu nusprendei, kad kai tau bus 35+ tu staiga del kažkokiu priežasciu nustosi to noreti ir atsiduosi "kitiems prasmingiems dalykams"...

Burnoji ant moteriškos gimines gudriu išskaiciavimu - o pats ne ka kitoks. Puikiai išskaiciuoji, ko nori... smile O paistalai apie jaunas naivias mergaiciukes, kai tau bus 40 - kvepia vidutinio amžiaus krize... smile[/quote]

Todel, kad pas kiekviena zmogus yra savasis kantrybes limitas, po kurio daugiau nebera jegu siekti to, ka nepavyksta pasiekti. Tuomet stengiamasi susitaikyti su pralaimejimu ir susikoncentruojama ties kitais dalykais, kuriuose turi gabumu ir galima daug ka pasiekti. Ir as puikiai jauciu, kad ta riba labai greitai arteja, kai nusispjausiu i kita lyti ir visas savo jegas paskirsiu mokslui, darbui, kurybai.

Kiekvienas zmogus zino ko jis nori. Budamas 35+ galbut dar ir priimciau jaunesne mergina tik todel, kad jos jausmai, ko gero, nebutu is iskaiciavimo: jinai neatstumtu manes kol turi is ko rinktis... KAIP atstumdavo prie 10-15 metu mano bendraamzes, kurios dabar nusivylusios savais "patinias" ir pradeda kitaip ziureti jau ir i mane...   Atsirinksiu kur tikrieji jausmai, o kur tik "isskaiciavimas". Geriau surizikuosiu su jaunesne mergina, negu velsiuos i santykius su ta, kuriai pries 10-15 metu buvau nulis ir staiga ji "praregejo". Ne, sorry: "- Kur jus buvote, brangiosios, kai man jusu reikejo...".

Nezinau kaip kas bus kai man bus 35+ metai. Taciau siuo metu yra tokia jauno ir principingo nebrendylos pozicija i tai, kad bus po 8-eriu metu:)

104

Re: Protingas, išsilavinęs, pasiturintis bet su negalia :(

Ingoote, 17 пишет:

kad ir kaip gaila zmogaus,bet nznau ar ryzciausi buti vaikino su negalia mergina sad manau,kad vaikinas su negalia dazniausiai susiranda tokio pat likimo drauge... tada jie vienas kita supranta ir pan.kox gyvenimas bus vaikinuj,kai jis bus su negalia ir visada sedes namie,o jo pana laxtys y klubus,toosus ir tt... kam jam tada tokia drauge ir tokie santykiai?...

Niu manes gaileti nereikia, mane tas erzina smile Gal but ir susiranda, taciau jie tai priversti daryti vien tik todel, kad dauguma masto, deje, kaip tu. O kodel manai, kad as sedeciau namuose? Mergyte, as esu puse pasaulio isvazinejes... I klubus ir tusus galima eiti kartu, na nabent tau nebutu miela mano kompanija juose smile Su buvusia mergina visur eidavome kartu.

105

Re: Protingas, išsilavinęs, pasiturintis bet su negalia :(

Arnoldai, žmogus be meilės nieko gero ir turinčio išliekančią vertę sukurti negali... smile
Ir kodėl tu nusprendei, kad visi kiti vyrai, išskyrus tave, yra patinai. Bent jau toks įspūdis susidaro iš tavo parašymo... smile Čia tu gal ir įžiūri didžiausią blogybę, kad yra dar ir kitų vyrų - ne tik tu... smile
Kai tavyje bus mažiau išskaičiavimo ir pagiežos, gal tada pavyks surasti kokius nors gražius jausmus. O nepasitikėjimas "kodėl aš, o ne kuris kitas" kankina ne tik tuos, kurie turi negalią... Čia jau psichologų darbinis daržas...
Šiaip jau vienas protingas žmogus yra pasakęs: "Tu klausi: "ar ji mane myli?" - Jei mylėtų, neklaustum..." smile

106

Re: Protingas, išsilavinęs, pasiturintis bet su negalia :(

Nemanau, kad visi yra like yra patinai. Nereikia man inkriminuoti didybes manijos. Tiesiog kalbu tik apie tuos atvejus, kai man taip nutikdavo... Kai budavau atstumiamas, kai budavo pasirenkamas mano vietoje tokie "individai". Yra daugybe blogesniu ir daugybe geresniu zmoniu uz mane. As saves neiskeliu virs kitu ir neabsoliutinu. Tiesiog manyje kalba nuoskauda... ir nusivylimas. 

107

Re: Protingas, išsilavinęs, pasiturintis bet su negalia :(

Arnoldas, 27 пишет:

Tiesiog manyje kalba nuoskauda... ir nusivylimas.

Užčiaupk juos - prasti patarėjai... smile

108

Re: Protingas, išsilavinęs, pasiturintis bet su negalia :(

Na jeigu bus tokia pozicija, kad neigalus tipo sedes, o sveikas lakstis - aisku nieko gero, nes jei myli nesigedys ir bus visur kur imanoma - kartu...

109

Re: Protingas, išsilavinęs, pasiturintis bet su negalia :(

viskas baigiam verkslent
diva,elena leiskit kitiem pasireikst forume. vien jusu cia postai
arnoldai varyk i miesta mergu medziot
taskas smile

110

Re: Protingas, išsilavinęs, pasiturintis bet su negalia :(

Arunas, 21 пишет:

viskas baigiam verkslent
diva,elena leiskit kitiem pasireikst forume. vien jusu cia postai
arnoldai varyk i miesta mergu medziot
taskas smile

isgerk gal kokio valerijono... smile ir išvis, kaip tu čia per mus ir prasibrovei... :::047

111

Re: Protingas, išsilavinęs, pasiturintis bet su negalia :(

Nereikia uzsipuldyneti zmogaus. Nereikia jam valerijono, jis ne katinas ir nuo to jam nepasidarys pasaulis sveisesnis smile  Zmogus kalba kazkiek teisybes. Tik jis nesupranta, kad, nei Diva, nei Elena namaiso kitiems reiksti savo nuomones. Nera itin daug norinciu ja reiksti. Si tema apeinama deje, ratu, daugelio. Jau medziojau, Arunai... deje, is tos medziokles galima parsinesti tik viena "laimiki": kruva atstumimu smile

112

Re: Protingas, išsilavinęs, pasiturintis bet su negalia :(

Meilė nesirenka žmogaus, kuris su negalia ar be jos... Kai ji ateina tai ATEINA... Ta negalia tampa ne prie ko, bet kartais pats žmogutis, kuris turi negalią save varžo, susigūžia nuo pavojų ir gyvena vienas savo uždaram pasaulėly. Juk yra ir tokių, pripažinkim wink Reikia būti universaliu - tas savybes, kurios likimo yra atimtos, pakeisti savo kitais privalumais ir tiek tos bėdos.

113

Re: Protingas, išsilavinęs, pasiturintis bet su negalia :(

Sutinku su autoriumi - kad dazniausiai vertybes deklaruojamos tada, kai jomis nereikia gyventi. Bet jei norim padet zmogui, netusciazodziaukim, o pasiulykim, kaip jam pagerint situacija.

114

Re: Protingas, išsilavinęs, pasiturintis bet su negalia :(

Labas. Sudomino mane ši tema. Bet as nesuprantu, kaip žmonės nesuvokia paprastų dalykų... VISŲ PIRMA labai svarbu neakcentuoti savo negalios, ne kalbėti - va, aš maždaug neįgalus, bet užtat geras, nuoširdus ir taip toliau. Jei elgsiesi kaip paprastas sveikas žmogus ir merginos tavyje matys sveiką žmogų. Suprantu, kad nei vienas sveikas nesuvokt to, ką jūs išgyvenat, bet, manau, lbai svarbu nepristatyti savęs kaip vargšo žmogaus... Tada kelsit tik gailestį. Kai pasiziuri i prie Seimo streikuojancius neigaliusius, gailestis kyla ne del ju negalios, bet del ju "Visuomenes atstumtuju" pozos, asaringu, gailesti siekianciu sukelti akiu... Manau, daugiau pasiektu, jei elgtusi be tos pozos, o butu kaip sveikieji - ateitu ir pareikalautu.
Jei nuoširdžiai, tai susirasti sveiką antrąją pusę, tikimybė yra, bet ji lygi 5  proc. Man atrodo, kad protingiausia būtų ieškotis tokios pat merginos su negalia ir dalyvauti įvairiuose neįgaliųjų pažinčių forumuose ir pan. Pvz., tau yra negalia su kojomis, susirask, kuriai negalia su klausa - tu išmoksi gestų kalbą, ji dažniau tau padės fiziškai. Abu kažko išmoksite. Manau, lygiai taip pat ir neįgalioms merginoms yra sunku ir jos kelia tokius pat klausimus. Dabar kai žmogus su negalia ieško sveikos moters, tas pats kaip 1.65 cm vyras iesko 1.70 cm arba 1.65 cm. merginos...Kai atrasai, kad mano ugis 1.68cm ir gal tu pasiziurek zemesnes, nes ju yra labai daug, esi isdedama vos ne i suns dienas... Pilni pykciu, kompleksu tokie zmones.
Bet  nerealūs lūkesčiai apriboja patirties galimybes. Tarkim, jeigu mano išsilavinimas profesinis - turėčiau 5 proc. galimybę ištekėti už žmogaus, turinčio magistro laipsnį. Aišku, aš galiu užsinorėt ir klaust, kodėl nesiseka - ar visi vyrai kiaulės? BET. Nereikia pamiršt, kad pasaulyje pilna tokių pacių kaip mes - kompleksuojančių dėl žemo ūgio moterų, kaip ir vyrų, su negalėm, su svoriais (bet paziurekim, kaip puikiai atrodo merunas ir erika vitulskiene) ir t.t., tik kartais mes tokio pat nepastebim, o tiesiog gailimes saves. Pavyzdziui, jeigu as uzsinoreciau teketi uz Enrikes Iglesijo, tai jau butu mano gyvenimo tragedija, bet stai su kaimynu Jonuku nueit i pasimatyma galiu - nes va, as sirgau anoreksija, jis gulejo psichuskej, nes zudesi, reiskia, turim kai ka bendro big_smile wink (cia kaimynes situacija)> Svarbiausia NOER IR PASTEBET tokius pacius.