21

Re: pasiulykit kokia gera komedija

siaip kiek man teko matyt tai geriausia buvo A night at the roxbury kiek beziureciau niekada neatsibosta smile

22

Re: pasiulykit kokia gera komedija

siaip paskutine mano matyta buvo     the hebrew hummer. tai visai tokia nieko, tik reikia konteksta suprasti, nes siaip gali daug kas buti nesuprantama.

23

Re: pasiulykit kokia gera komedija

Confession Of A Sociopathic Social Climber [2005] va ir komedija apie fyfacka tongue bet seip fisai fainas filmukas ;p qti qti smile)

24

Re: pasiulykit kokia gera komedija

Big Momas house 2 geras filmas

25

Re: pasiulykit kokia gera komedija

"Eurotrip" nereali komedija ;D

26

Re: pasiulykit kokia gera komedija

man tai nepatiko eurotrip. kazkokia totali kvaila amerikietiska komedija pasirode hmm

27

Re: pasiulykit kokia gera komedija

gigolo 2,tikrai nebloga,tik nezinau ar gerai parasiau,lietuviskai tai zigolo2

28

Re: pasiulykit kokia gera komedija

joo zigolo 2 ir lb geeeras smile
p.s seip visi filmai su dzimu keiu yra nerealus big_smile

29

Re: pasiulykit kokia gera komedija

pazhiurekit filma white chichks big_smile dar kelione po eurowa che tas eurotrip big_smile ir dar pazhiekit shes the man!!!!!! nerealus filmas!

30

Re: pasiulykit kokia gera komedija

Maciau as daug komediju labai daug bet kad viena kazkom butu geresne uz kitas
dar tokios ne maciau

31

Re: pasiulykit kokia gera komedija

Nesenai mačiau "Old School" nepamenu kelintų metų filmas, bet tikrai buvo unreal vietų iš kurių galima prisilūžti. Beje rekomenduoju "Just Friends" , prikolna komedija wink

32

Re: pasiulykit kokia gera komedija

nu kas sako kad jiem patiko "Shes the man" arba "Scary Movie 2; 3; 4" tai yra istikruju nedaug ismanantys apie tikra jumora ir juos prajuokintu net pirstas wink

O siaip is geru komediju galeciau pavardint: Wedding Crashers, 40 days and 40 nights. 40 years and still virgin irgi neblogas. Vienas is naujesniu ir labai sveiko jumoro tai "Hoodwinked" arba "kriminaline raudonkepuraites istorija" - labai uzvezantis. smile

Girl Next Doors irgi neblogas. smile Savu stilium. Na kiek kvailokas zinoma, taciau lengvam vakarui labai tinkamas tai "HichHikers Guide to the Galaxy" smile

Na o jei namete filmo "Dude wheres my car?" Tai butinai paziurekite smile ypac tie, kuriem patiko tokios komedijos kaip EuroTrip arba Harold&Kumar go to white castle. smile

33

Re: pasiulykit kokia gera komedija

Siaip komedijos geros visos beveik su Dzimiu Keriu, sitruo aktorium tikrai nenusivilsi....siuo metu galvoje tik atsimenu filma "melagis".... "Briusas visagalis" (nezinau, bet man sis filmas didekio ispudzio nepadare) , po to "Eisas Ventura" .....niu o toliau galima ir pasiieskoti kokiu dar filmu yr su siuoaktorium wink

34

Re: pasiulykit kokia gera komedija

,,Pasimatymas kine"-filmas ziurintis su ironija i gyvenimiskus dalykus

35

Re: pasiulykit kokia gera komedija

Viktorija, 24 parašė:

,,Pasimatymas kine"-filmas ziurintis su ironija i gyvenimiskus dalykus

zinai su ta ironija galima prisiziast... "Gyvenimas yra grazus" - kuo puikiausias pavyzdys. wink

36

Re: pasiulykit kokia gera komedija

Austeja, 20 parašė:

Siaip komedijos geros visos beveik su Dzimiu Keriu, sitruo aktorium tikrai nenusivilsi....siuo metu galvoje tik atsimenu filma "melagis".... "Briusas visagalis" (nezinau, bet man sis filmas didekio ispudzio nepadare) , po to "Eisas Ventura" .....niu o toliau galima ir pasiieskoti kokiu dar filmu yr su siuoaktorium wink

Nu man Dzimas Keris tai ligonis grynas, ir tie jo maivymaisi tik pykti sukelia.
O siaip man labai patiko "mergina vaikino kelnese", visa sale luzo smile

37

Re: pasiulykit kokia gera komedija

Dzimis Keris rulzzz! su juom visos komedijos nerealios..  niekas daugiau taip emociju nesugeba isreiksti per mimika

38

Re: pasiulykit kokia gera komedija

Harold&Kumar go to white castle - Unreal filmas big_smile

39

Re: pasiulykit kokia gera komedija

Ernestas, 20 parašė:

Harold&Kumar go to white castle - Unreal filmas big_smile

big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile joo matos kokie nariai pas mus klube big_smile big_smile big_smile big_smile

40

Re: pasiulykit kokia gera komedija

Eurotripe man labiausiai patiko tie epizodai, kur su gejum traukiny buvo, raiciausi ilgai big_smile
Su Jimu Keriu komedijos ... jau truputi pabodusios sad jis visad savam stilium...
40 days and 40 nights - nebloga smile bet ne tokia, kuri privercia juoktis iki samones netekimo smile
40 years and still virgin - truputi blogiau nei 40dienu ir 40 naktu smile
prie sios serijos dar priskirciau 50 First Dates.
Dude wheres my car? - hm... juokinga savo visisku kvailumu... smile
tiems kuriems patinka multikai.. tai ice ageo voveriukas ... dar madagaskare pingvinai visai nieko big_smile
ir t.t. smile
Siuo metu labai noreciau nueiti i kriminaline raudonkepuraites istorija.. smile)))