21

Re: Ar buvote pamile per sms?

Tomas, 24 пишет:

buvau suzizavejas viena savo pasnekove nes ja maciau keleta kartu,visai patiko kalbetis... bet tik kalbetis kai pasimylejau pradingo visai jausmai:::111

Nu reikejo pirma pasimyleti, o paskui zinutes rasyt ;D

22

Re: Ar buvote pamile per sms?

;D

23

Re: Ar buvote pamile per sms?

na seip as buvau isimylejusi per pc arba sms daug kartu.. ir dbr myliu viena zmogutii... jam 20m is Vokietijos... Jis man kaip brolis bet jauciu kazka stipraus jam.. kiekviena diena snekame po 5 val tongue Grazuu.. na po 3 men susitiksiu su juoo realybej.. paziuresim kaip gausis...

24

Re: Ar buvote pamile per sms?

sekmes

25

Re: Ar buvote pamile per sms?

aciukas lb... smile

26

Re: Ar buvote pamile per sms?

Vitalijus, 20 пишет:
Viktorija, 17 пишет:
Vitalijus, 20 пишет:

o persiprashau kolegos, sakot meile ir t.t. smais ir kitais budais yra briedas? na nemanau. ar jums yra skirtumas kaip su zhmogum susipazhint? m? kazhkaip keistai jus ta suprantat. tj ishvis, ishmeskit mobiliakus, atsijunkit intera jei jums blogai. n* cia tada rashinejat? kaip kas nori taip tas ir bendrauja, draugauja ir visokias meiles lauzhia.


Nu sorry nesiputok tu taip baisiai big_smile nezinau nezinau..tikiuosi bus mano salininku- as jau ko ko bet meiles nete tai tikrai neieskau...

tj gal tu neieshkai, bet tawes ieshko big_smile


Idomi mintis big_smile

27

Re: Ar buvote pamile per sms?

smile

28

Re: Ar buvote pamile per sms?

Diana, 15 пишет:

smile

Reikia teksto Dianuk 15
-Theo nenervuok:::818 as dariau as zinau tongue
nepatink neskaityk :::008 laisva lietuva :::036
--

29

Re: Ar buvote pamile per sms?

gelai o ka nori kad parasyciau? smile

30

Re: Ar buvote pamile per sms?

Diana, 15 пишет:

gelai o ka nori kad parasyciau? smile

nu ar nematei skyrybos zenklo   ( - ):?:::818 ir dar vardas ira (Theo) ten tas (raudonam fone) labiau i (virsu)   tai jam ir sakiau:::818
o Tau sakiau kad reikia teksto prie ikonos, kitaip moderatoriai gali geltona skirti :::920

31

Re: Ar buvote pamile per sms?

Diana, 15 пишет:

Nu pwz ar buwo kad susirasynejate bet toli nuo wiens kti gywenate bet foto mate balsa girdeje ir ar buwote isimyleje tikra meile butu papasokokyte:))

na buvo kazkoks susizavejimo vejas,atrode tas zmogus yra viskas ir kad tai jau tikrai meile.buvome tik apsikeite foto visas bendravimas buvo tik sms. viskas tikrai buvo puiku,taciau mus skyre labai didelis atstumas abu supratome kad santykiai negali plestis toliau...galu gali atsirado kitas,kuris galejo buti salia...dabar esame tik labai geri draugai,abu turim antras puseles.ir turbut esame ne maziau laimingi negu kad  butume buve kartu.

32

Re: Ar buvote pamile per sms?

as seip retai bunu cia jei ka..

33

Re: Ar buvote pamile per sms?

Taip buwau ir nk gero tai nedawe nes kai tiek per sms bendrauwom tai realybei kazkaip prtrukom temu

34

Re: Ar buvote pamile per sms?

na as susirasineju per pc su vienu vaikinuku... jis yra is londono ir pries isvaziuodamas gyveno tame paceme mieste kaip ir as...taigi labai susidraugavom ir susiarem liepos men susitikti...:):)

35

Re: Ar buvote pamile per sms?

sory uz klaidas...:)

36

Re: Ar buvote pamile per sms?

as irgi per pc susirasineju su viena panele :)pradzioj per one.lt poto per skype,dar veliau per tel. kol galu gale susitikau su ja smile patiko tik vat nezinau ar as jai patikau sad realus tik vienas dar pasimatymas buvo,idomu kas gausis toliau,tikiuosi i geraja puse,nes pusantru metu kaip vienas buvau,tikiuosi nesugandinsiu visko

37

Re: Ar buvote pamile per sms?

buvau pamilusi zmogu tik is bendravimo per sms,bet to mums neuzteko,todel teko pasakyti sudie:::809:::014

38

Re: Ar buvote pamile per sms?

pamilti zinutemis? kokia cia meile - ir ko ji verta jei jai uztenka tik pokalbiu. man lb egoistiska tokia meile atrodo. tai daugiau isimylejimas savo svajones. susizavejusi susirasinedama buvau ir net labai. kad net sapnuodavau ta zmogu, kurio nebuvau maciusi. bet nebuvau isimylejusi.

39

Re: Ar buvote pamile per sms?

Diana, 15 пишет:

Nu pwz ar buwo kad susirasynejate bet toli nuo wiens kti gywenate bet foto mate balsa girdeje ir ar buwote isimyleje tikra meile butu papasokokyte:))

įsimylėję ką?... savo vaizduotės vaisių?... tai ne meilė, tai tik drambliuko svajonė...

40

Re: Ar buvote pamile per sms?

buvau bet po to pasigailejau..... nes tada per sms ir buvau sutikusi draugauti:)
kad kas sugrazintu laika atgal;)