21

Re: kontraceptikai

Agne, 19 parašė:

Diva, nelabai mane supratai matau. as nesakau, kad ji nusisneka, o kad pati dar nelabai supranta apie ka sneka. tai du skirtingi dalykai ;] pykti? anaiptol nepykstu. nei as cia pykti nei dziaugtis galiu. tik gaila mergaiciu, kurios 17 metu po abortu arba su vaikuciais lieka, nors ir galvoja " juk man sake kad tai tikrai apsaugos". dabar dauguma paaugliu kitokius prioritetus puoseleja, tik ar nuo to geriau? visi kazkur skuba ir retai kada sustoja ir susimasto "ka as darau". tokia jau ta mano nuomone ;]

Agne, esme tame, kad tai ju paciu reikalas ir betkokiu atveju jie darys taip kaip nori. Jei nori ka nors pakeisti, isteik paaugliu seksualinio svietimo institucija nes kitaip tikrai nieko nepakeisi. O cia sitas tavo pasipiktinimas tera retorinis, tikrai neprivercia paaugliu apsigalvoti, o tik erezijas skleidzia.

22

Re: kontraceptikai

Agne, 19 parašė:

Diva, nelabai mane supratai matau. as nesakau, kad ji nusisneka, o kad pati dar nelabai supranta apie ka sneka. tai du skirtingi dalykai ;] pykti? anaiptol nepykstu. nei as cia pykti nei dziaugtis galiu. tik gaila mergaiciu, kurios 17 metu po abortu arba su vaikuciais lieka, nors ir galvoja " juk man sake kad tai tikrai apsaugos". dabar dauguma paaugliu kitokius prioritetus puoseleja, tik ar nuo to geriau? visi kazkur skuba ir retai kada sustoja ir susimasto "ka as darau". tokia jau ta mano nuomone ;]

na va, dabar jau šiek tiek minkščiau išsireiškei. Palaikau nuomonę, kad jaunimas nelinkęs per daug susimąstyti, ką darau ir kas iš to išeis. Užtai ir sakau - sveikintina, kad Kristina mąsto... smile

23

Re: kontraceptikai

Jurgita, 26 parašė:

vartoju "Cilest", menesiui apie 23 litus kainuoja, parduoda be recepto, man tinka ir patinka, bet kaip ir minejo pries tai, tokiai jaunai panelei tikrai pries pradedant vartoti reiketu pasikonsultuoti su ginekologe wink


ir koks vartojimas tu kontraceptiku ?

24

Re: kontraceptikai

Kristina, 16 parašė:

laba diena... gal galetute patarti kokius kontraceptines tebletes naudoti ? (gal kokius zinote gerus ju pavadinima) ir noreciau kad as juos galeciau nusipirkti pati neinant pas genekologe, kad vaistininke juos man parduotu...
isanksto LB LB ACIUKAS

tau jau reikia kontraceptiku? ar ne per jauna daryti tai......?:::041

25

Re: kontraceptikai

gi taip ar taip bus tas pirmas kartas... tai noriu jau isanskto zinoti apie saugu seksa

26

Re: kontraceptikai

Sonata, 16 parašė:
Kristina, 16 parašė:

laba diena... gal galetute patarti kokius kontraceptines tebletes naudoti ? (gal kokius zinote gerus ju pavadinima) ir noreciau kad as juos galeciau nusipirkti pati neinant pas genekologe, kad vaistininke juos man parduotu...
isanksto LB LB ACIUKAS

tau jau reikia kontraceptiku? ar ne per jauna daryti tai......?:::041

geriau buti jaunai ir uztikrintai santykiu saugumu, nei jaunai ir su kudikiu ant ranku...

27

Re: kontraceptikai

taivat, visas gyvenimas turi buti saugus

28

Re: kontraceptikai

Kristina, 16 parašė:

gi taip ar taip bus tas pirmas kartas... tai noriu jau isanskto zinoti apie saugu seksa

saunuole wink

29

Re: kontraceptikai

Kristina, 16 parašė:

laba diena... gal galetute patarti kokius kontraceptines tebletes naudoti ? (gal kokius zinote gerus ju pavadinima) ir noreciau kad as juos galeciau nusipirkti pati neinant pas genekologe, kad vaistininke juos man parduotu...
isanksto LB LB ACIUKAS

manau visgi verta apsilankyti pas genekologe smile ir gausi gera ir taisinga recepta smile

30

Re: kontraceptikai

na su tom tableciukem galima sveikata susigadinti jei jos netinka, dauugiau apie jas kalba merginos siame psl tikrai verta pasiskaityti wink as nevartoju ir man gerai taupau sveikata,nes turiu problemu su sirdzia tai nenoriu uzsilenkti smile

31

Re: kontraceptikai

Taip Lina kuo maziau hemijos tuo geriau :::920

32

Re: kontraceptikai

Cia kazkas labai nusvaigo kad KT parduoda tik su receptais! yikes pirkau vaistinei be jokiu receptu. "Logest" bet deja nepasikonsultavus su ginekologe issirinkau tas kurios man netiko,kasdiena vis tepliodavo kelnaites man,o del menesiniu skausmu tai buvo gerai,nes neskaudejo tada nugaros kaip iprasta man per menesines smile. o seip esu girdejus tik dar nebandziau "Diane" KT paneles kurios vartojo labai patenkintos ir daugumai tiko smile

33

Re: kontraceptikai

labai geri kontroceptikai "jeanine" bet jie lb stiprus....

34

Re: kontraceptikai

Armida, 20 parašė:

Cia kazkas labai nusvaigo kad KT parduoda tik su receptais! yikes pirkau vaistinei be jokiu receptu. "Logest" bet deja nepasikonsultavus su ginekologe issirinkau tas kurios man netiko,kasdiena vis tepliodavo kelnaites man,o del menesiniu skausmu tai buvo gerai,nes neskaudejo tada nugaros kaip iprasta man per menesines smile. o seip esu girdejus tik dar nebandziau "Diane" KT paneles kurios vartojo labai patenkintos ir daugumai tiko smile

Ne nusvaigo, Armida: pagal reikalavimus hormoniniams preparatams įsigyti būtina pateikti receptą - o kontraceptikai hormoninis preparatas. Kiek perku, tiek vaistininkės iš manęs prašo recepto, bet kol kas parduoda be recepto. Matyt ir joms pačioms tas reikalavimas durnas atrodo - bet nustatyta tokia tvarka ir jei pataikysi ant labai principingos farmacininkės - nenusipirksi... smile

35

Re: kontraceptikai

diva as gal cia kvailas ar kaip bet nesenei rode laida, kur kalbejo medikai ir sake kad kontraceptikai parduodami BE RECEPTO. dar tik NORI padaryt kad tik su receptu butu bet kolkas gali kas nori ateit ir nusipirkt kaip tuoletinio popieriaus.
manau taip ir turetu but, kas kvailas perka ir seip daiktu kas kenkia.pvz alkoholi,mogdomuosius,klijus big_smile ir etc. o jei pvz buvo pas ginekologa ir zino kad jai pasake kad tau tokie ir tokie tinka kontraceptikai ir reikalas prispaude o vaistininkas rodo spyga ir lakstyk dabar pas ginekologus apiat.
ar gal cia tokia lietuvos demografine politika smile

36

Re: kontraceptikai

Arunas, 21 parašė:

diva as gal cia kvailas ar kaip bet nesenei rode laida, kur kalbejo medikai ir sake kad kontraceptikai parduodami BE RECEPTO. dar tik NORI padaryt kad tik su receptu butu bet kolkas gali kas nori ateit ir nusipirkt kaip tuoletinio popieriaus.
manau taip ir turetu but, kas kvailas perka ir seip daiktu kas kenkia.pvz alkoholi,mogdomuosius,klijus big_smile ir etc. o jei pvz buvo pas ginekologa ir zino kad jai pasake kad tau tokie ir tokie tinka kontraceptikai ir reikalas prispaude o vaistininkas rodo spyga ir lakstyk dabar pas ginekologus apiat.
ar gal cia tokia lietuvos demografine politika smile

Kažkaip nelabai supratau - tu perki kontraceptikus, ar aš perku?? :::041
Aš jau du pastaruosius mėnesius plėtojau Eurovaistinėj diskusijas, kad galėčiau ramiai be recepto įsigyti kontraceptikų... Matyt tie norai, apie kuriuos tu žiūrėjai laidą labai greit išsipildė - nes man buvo pasakyta, kad tokia tvarka jau galiojanti... :::028 Lauksim, kada prezervatyvus pradės su receptais pardavinėt... :::028

37

Re: kontraceptikai

o as ju isvis nevartoju

38

Re: kontraceptikai

Ir as nevartoju. Ir tau patarciau :::734

39

Re: kontraceptikai

girdejau kad pradejus vartojant kontraceptikus, poto sunku pastoti jau kai meti kontraceptikus.... tai tiesa?

40

Re: kontraceptikai

gryna tiesa.. ner ko ju ryt... susilaikymas.. geriausia kontracepcija.. susizenysit.... gyvenkit ir dauginkites... ner cia ko...