21

Re: house

Bet vistiek House paliks House Nes tai gruzinanti vezanti atpalaiduojanti muzika! I love this! big_smile

22

Re: house

Tautvydas, 16 wrote:

monotonishkaiusia muzika koke gali buti man kaskodel progresyvas yra...

progresyvas beja irgi house wink

23

Re: house

zmones kam sneket kad tik parasyt.. jai nezinot tai patylekit..

24

Re: house

Kodel neatsiras kas mexta rap? As mextu..Eminemas mano dievas..:)
Juokauju.:)
As labiau savo laiku muzika klausau, dabar jau oldscoolla..aisku ir siu laiku kaika..

25

Re: house

nu ashnaujesnio oldscool klausau  pvz jurasic 5

26

Re: house

zdz..

27

Re: house

ohhh no

28

Re: house

slepkites progresyvckai!!!!!! ;D

29

Re: house

seip house yra pats stipriausias elektronines muzikos stilius pasaulyje, o stipriausias is house deep house. beja dabartinis "POP" butent ir yra kiles is house...

30

Re: house

deja deep housas nugarmejo i prazuti ;(

net ir pooley paskutini karta kai buvo vilniuje jau grojo nebe deep house, o elektruske

31

Re: house

Progressive ir electro yra geris big_smile o paprastas house taj ir lieka paprastu house ...

32

Re: house

muzika turinti isliakamaja verte niekada neprazus! smile

33

Re: house

be to electro taip pat house atmaina tongue o pooley man atrodo funnky house atstovas

34

Re: house

na man patinka ne grynai house bet toks pure house... o isskirt galeciau raph myerz, andrew k, goldfrapp....;)

35

Re: house

Justina, 21 wrote:

House music its a spiritual thing, a body thing, a soul thing
house music its beautiful! wink

ir kaip tai gali buti su sintetine muzika? m?

36

Re: house

Erikas, 16 wrote:

Progressive ir electro yra geris big_smile o paprastas house taj ir lieka paprastu house ...


ziauru... big_smile big_smile big_smile kas yra paprastas house? ar bent supranti ka rasai? big_smile susidaro toks ispudis kad tu daugiau nieko nezinai isskyrus progressive ir electro... wink

37

Re: house

www.filteredtools.com - stai kur geris wink)

38

Re: house

ydomu isai bent zino kas yra normalus elektro:D ir progresyvas....

39

Re: house

Erikas, 16 wrote:

Progressive ir electro yra geris big_smile o paprastas house taj ir lieka paprastu house ...

Erikas, jei tu zinai tik "paprasta" house ir Progressive tai nors tau "jau" 16, bet siulyciau pasigilint i kitu atsaku pavadinimus. Gali buti disco, funky, filtered, deep, jazzy, speed garage, soulfull ir daug kitu elementu. Jei tu megsti progressive ir electro, tai nereiskia kad visi kiti prastesni uz tave.

40

Re: house

man tai is vis house jega nes tai siu dienu dziaugsmas big_smile