41

Re: house

As be HOUSE kaip be ranku ir koju......
:::140

42

Re: house

its better than ice cream.;}~

43

Re: house

house house house.. 
megstamiausias manycheu stilius mano..;>~ 
tas muzikos skambesys, gyvumas.. nepastovumas.. taip nerealiai uzvezha.. 
lengva shokt pagal house.. galima tiesiog judeti arba jau draskytis 
turiu dauh house stiliaus dajnu.. ypach progressive house.. siaip norechiau dar kokiu geru deep house.. bet niekur nerandu:>>> 

o siaip ponuli kuris sukurete shita tema noriu pasakyti kad zmoniu kuriems patinka rap irgi yra;>>

44

Re: house

Auguste, 15 parašė:

house house house..
megstamiausias manycheu stilius mano..;>~
tas muzikos skambesys, gyvumas.. nepastovumas.. taip nerealiai uzvezha..
lengva shokt pagal house.. galima tiesiog judeti arba jau draskytis;D
turiu dauh house stiliaus dajnu.. ypach progressive house.. siaip norechiau dar kokiu geru deep house.. bet niekur nerandu:>>>

o siaip ponuli kuris sukurete shita tema noriu pasakyti kad zmoniu kuriems patinka rap irgi yra;>>

labai shaunu del rap... deepo pilna pradziai pasimk paprasta radija winamp pasijieskok kaip genre house buna deep ir tada atlikejus ziurek kas atlieka po to belieka siustis...:D

45

Re: house

istikruju mano manymu muzikos stilius (house) yra pirmaujantis tarp visu,nes pastaraisiais metais dauguma jaunimo ir ne tik,klauso vien tik sio stiliaus muzikos smile as taip pat neatsilieku nes si muzika yra "vezanti" smile~ zinoma negalima gincytis ir su tais kam ji nepatinka nes viena karta paklauses negali is karto nuspresti...prie jos prirantama. Kitaip tariant ji kaip narkotikas smile tad manau kad tik plesis sios muzikos klausytoju akiratis wink malonaus klausymo! wink)

46

Re: house

Deimantė, 16 parašė:

istikruju mano manymu muzikos stilius (house) yra pirmaujantis tarp visu,nes pastaraisiais metais dauguma jaunimo ir ne tik,klauso vien tik sio stiliaus muzikos smile as taip pat neatsilieku nes si muzika yra "vezanti" smile~ zinoma negalima gincytis ir su tais kam ji nepatinka nes viena karta paklauses negali is karto nuspresti...prie jos prirantama. Kitaip tariant ji kaip narkotikas smile tad manau kad tik plesis sios muzikos klausytoju akiratis wink malonaus klausymo! wink)


sorry, bet pasaulyje pirmauja Trance wink paziurekit djmag top 100, pirmame desimtuke berods 5 djai groja trance, trys is ju uzima pirmas tris vietas wink


47

Re: house

praejo house mada buvo priesh kelis metus daba praejna...

48

Re: house

ne visi deep house gabaliukaj yra geri..;>~ bent jau man..;> noriu tokio ishskirtinio..;>

49

Re: house

oOj..patjinka muan housas;>>~ cool mjuzikytjea... tejp pat trance ir club mjuzika patjinka...;>~~ sjuuper ce yra;]~

50

Re: house

Tautvydas, 16 parašė:

ian pooley parsisusk geras dede...

tai jau tikrai kad geras big_smile

51

Re: house

Solu_Music_ft_Kimblee_-_Fade vo da ir sita pabandykit wink

52

Re: house

bet kaip gali patikt tokia muzika?kur zodziai?paaiskinkit.laukiu.dekinga

53

Re: house

Tautvydas, 16 parašė:

monotonishkaiusia muzika koke gali buti man kaskodel progresyvas yra...

tik jau progresyvo nevadink monotonisku ;]]]]

54

Re: house

Laura, 20 parašė:

bet kaip gali patikt tokia muzika?kur zodziai?paaiskinkit.laukiu.dekinga

o kas gero jusu tuose pauksteli padangiu pauksteli?kur 20 kartu pasikartoja tie patis zodziai ir t.t big_smile

55

Re: house

Laura, 20 parašė:

bet kaip gali patikt tokia muzika?kur zodziai?paaiskinkit.laukiu.dekinga

nu mataj tu gal ausytes ihssiplauk priehs klausant wink yra house vokalas kuris buna dailus persakytas per filtrus ir t.t wink