41

Re: Tavo apimtys

Lina, 16 parašė:

o tu isivaizduojias sveriu 62kg.o ugid tik 174..tai siaubas

tau tada vaikeli smegeninem vingiu truksta jei save stora laikai :? cia normalus svoris gi esi auksta, ne maziuke smile ne gi nori buti panasi i tas anoreksikes ka :?

42

Re: Tavo apimtys

Lina, 16 parašė:
Virginija, 17 parašė:

bet argi nesimato?:) jus tik paziurekit:D ydemiau:D net sakyt nereikia

O tu i mane paziurek ir aprimsi>.........

Paziurejau ir ramus... nieko blogo nepamaciau... Grazi mergina fotkese... big_smile

43

Re: Tavo apimtys

Sigitas, 24 parašė:
Viktorija, 20 parašė:

na jus cia ir diskusijas sukelet...taip ir neaisku...ar kuri plonesne ar kuri storesne:::041

sakai cia diskusijos? Hmmm... manau cia gincai apie nieka... big_smile
Beto, kokia sios temos prasme, ka cia reiktu issiaiskinti?

na tokiai temai atitikmeni ir pas vyrukus rasti butu galima...:::042

44

Re: Tavo apimtys

apimtys,tai cia daugiausiai manekeniu reikalas,o paprastam zmogui turetu buti svarbu,kad kunas atrodytu grazus ir sveikas.as pvz.noreciau kokiu pora kg numest,bet tik del to,kad nuo mesos nereiktu nupjaustineti riebaliuku arba grauzti save,kad per daug privalgiau per sventes. lengva svori numesti,bet sunku ji palaikyti pastovu.

45

Re: Tavo apimtys

Svoris dar ne rodiklis. Kartais lieknos merginos sveria daugiau uz stambesnes. Raumenys sveria kur kas daugiau uz riebalus. Taip pat reikia atsizvelgti i kaulu svori ir ju stambuma nes kai kuriu zmoniu kaulai yra lengvesni ar sunkesni nei kitu.
Apskritai, nei viena is jusu neturi kuo skustis, ot tongue Valgyti reikia sveikai, o ne badmiriauti nes nei viena tikrai virssvorio neturi.

46

Re: Tavo apimtys

as lb daug sportawau noredama palaikyti grazia figura bet kai pasisweriau tj wos neapsizliumbiau:( sweriau 57 kg. bet geriau pagalwojau juk raumenys tikrai daugiau sweria...:) uztat wisus metus sworis nekinta big_smile


sworis tikrai dar ne wiskas:) nepanikuokit;)

47

Re: Tavo apimtys

Sakot na gal bet kaip noreciau sutvirtinti pilvuka:::201 bet kaip neturiu valios tam reikalui:D

48

Re: Tavo apimtys

Lina, 16 parašė:

Sakot na gal bet kaip noreciau sutvirtinti pilvuka:::201 bet kaip neturiu valios tam reikalui:D

Lina, jei neturi valios tai ir neversk saves. Gali pavyzdziu begioti savaitgaliais ar rytais, ar seip krepsini ir badmintona zaisti su draugais ir raumenys savaime sutvirtes be jokiu sporto saliu ar panasiai. Daryk tai kas paciai malonu ir smagu butu.

49

Re: Tavo apimtys

Egle, 15 parašė:

apimtys,tai cia daugiausiai manekeniu reikalas,o paprastam zmogui turetu buti svarbu,kad kunas atrodytu grazus ir sveikas.as pvz.noreciau kokiu pora kg numest,bet tik del to,kad nuo mesos nereiktu nupjaustineti riebaliuku arba grauzti save,kad per daug privalgiau per sventes. lengva svori numesti,bet sunku ji palaikyti pastovu.

o man atvirksciai sunku priaugti svorio ;] cia visos panos galetu pavydet. sportavau - jokio rezultato, svoris 72, nei sumazejo, nei padidejo. sedejau pas broli sveciuose 2 savaites, valgiau nieko neveikiau, priaugau 4-5 kg, tik grizau namo, vel 72. as jau nzn ka daryt, turbut susitaikyt ir dziaugtis ;]

50

Re: Tavo apimtys

Aleksandras, 22 parašė:
Egle, 15 parašė:

apimtys,tai cia daugiausiai manekeniu reikalas,o paprastam zmogui turetu buti svarbu,kad kunas atrodytu grazus ir sveikas.as pvz.noreciau kokiu pora kg numest,bet tik del to,kad nuo mesos nereiktu nupjaustineti riebaliuku arba grauzti save,kad per daug privalgiau per sventes. lengva svori numesti,bet sunku ji palaikyti pastovu.

o man atvirksciai sunku priaugti svorio ;] cia visos panos galetu pavydet. sportavau - jokio rezultato, svoris 72, nei sumazejo, nei padidejo. sedejau pas broli sveciuose 2 savaites, valgiau nieko neveikiau, priaugau 4-5 kg, tik grizau namo, vel 72. as jau nzn ka daryt, turbut susitaikyt ir dziaugtis ;]

Tai aisku dziaukis nesi nei per storas nei per plonas:) nors man patinka stambesni:)

51

Re: Tavo apimtys

Diana, 18 parašė:
Julija, 20 parašė:
Ernesta, 19 parašė:
Viktorija, 17 parašė:

Vo mergycka sugalvojo savo apimtim pasigirt ;D butume nors ka pasakiusios tai butu prasideje:" O as tai va 90-60-90, valgau- nestoreju ir pan" Tai jei nori, mieloji Natalija, isgirst apie savo figura tai mano nuomone kad tu lenta ir geriau dazniau pavalgyk, bo kaip anoreksike atrodai ;D uzjauciu ;D

na, gal nereikia taip? šiaip matos, kad pati anketoj savo svorį sumelavus:)



Tiesa sakant, man taip pat atrodo, kad savaji svori gerokai sumelavai anketoje:)


rodos išėmė merginos savo svorių duomenis ;D ;D ;D

Deja as ju nei issiemiau nei pamelavau ;D Susimovet, akylosios vertintojos
p.s. bet ziurekit kokia karsta diskusija sukeliau, reiks taip dazniau ;D

52

Re: Tavo apimtys

Aleksandras, 22 parašė:
Egle, 15 parašė:

apimtys,tai cia daugiausiai manekeniu reikalas,o paprastam zmogui turetu buti svarbu,kad kunas atrodytu grazus ir sveikas.as pvz.noreciau kokiu pora kg numest,bet tik del to,kad nuo mesos nereiktu nupjaustineti riebaliuku arba grauzti save,kad per daug privalgiau per sventes. lengva svori numesti,bet sunku ji palaikyti pastovu.

o man atvirksciai sunku priaugti svorio ;] cia visos panos galetu pavydet. sportavau - jokio rezultato, svoris 72, nei sumazejo, nei padidejo. sedejau pas broli sveciuose 2 savaites, valgiau nieko neveikiau, priaugau 4-5 kg, tik grizau namo, vel 72. as jau nzn ka daryt, turbut susitaikyt ir dziaugtis ;]


yra tokiu zmoniu laimingu:)lb pasiseke tau:)
as tai  paranojiskai bijau priaugti svorio,kai atsistoju ant svarstykliu ir jei jos rodo 500g per daug,mane jau siutas ima.o dar kai mama pasake,kad ji pries mano gimima svere 46kg isvis galvojau isprotesiu,nes jau sveriu 5kg per daug,bet poto pagalvojau,kad esu uz ja kazkur 5cm aukstesne,tai gal nieko blogo ir nera:)
kas del raumenu ir kaulu,tai tikrai teisybe.bet kad pas mane nei tie kaulai stambus lb,nei tu raumenu daug yra.o kai pagalvoji,tai is kur ju bus,jeigu vienintelis mano megstamas sportas dviracio minimas.

53

Re: Tavo apimtys

nu joa, man ir kazhkaip sunku (neimanoma) priaugt smile

54

Re: Tavo apimtys

Julija, 20 parašė:
Ernesta, 19 parašė:
Diana, 18 parašė:
Julija, 20 parašė:
Ernesta, 19 parašė:
Viktorija, 17 parašė:

Vo mergycka sugalvojo savo apimtim pasigirt ;D butume nors ka pasakiusios tai butu prasideje:" O as tai va 90-60-90, valgau- nestoreju ir pan" Tai jei nori, mieloji Natalija, isgirst apie savo figura tai mano nuomone kad tu lenta ir geriau dazniau pavalgyk, bo kaip anoreksike atrodai ;D uzjauciu ;D

na, gal nereikia taip? šiaip matos, kad pati anketoj savo svorį sumelavus:)



Tiesa sakant, man taip pat atrodo, kad savaji svori gerokai sumelavai anketoje:)


rodos išėmė merginos savo svorių duomenis ;D ;D ;D

mano svorio anketoj niekad ir nebuvo smile tai, manau, kad čia ne apie mane tongue


ir mano svorio anketoj niekad nebuvo..:) mes tai siaip apie Vikos svori kalbejom, o tu apie ka, Diana? :?  big_smile)

aš pamaniau, kad taip grandine viena apie kitos svorį kalbat ;D žodžiu tada viskas tvarkoj smile

Sigitas, 24 parašė:
Viktorija, 20 parašė:

na jus cia ir diskusijas sukelet...taip ir neaisku...ar kuri plonesne ar kuri storesne:::041

sakai cia diskusijos? Hmmm... manau cia gincai apie nieka... big_smile
Beto, kokia sios temos prasme, ka cia reiktu issiaiskinti?


jokios smile užsimanė viena mergina tokias pat temas kurt kaip kituose forumuse ir diskutuot apie apimtis, tik kad jų niekas nesako big_smile nė ji pati big_smile


>>>>>>>>>>> Vika, bet rodos, kad pirma pas tave buvo užrašyta :?

55

Re: Tavo apimtys

Cia klausimas man?

56

Re: Tavo apimtys

Viktorija, 17 parašė:

Cia klausimas man?


nu beveik big_smile nu man atrodo, kad į tave buvau žiūrėjus ir buvo svoris užrašytas :?

57

Re: Tavo apimtys

man idomu ar visos merginos skelbs viesai savo apimptis?

58

Re: Tavo apimtys

Nieks čia neskelbs tu apimčių smile gi va jau 6 langai priblevyzgoti, o ar matėm kur nors bent vieną trijų skačių kodą? ;]

59

Re: Tavo apimtys

tai kas cia girsis...visi zn kad niekas nera tobulas ir viskas...

60

Re: Tavo apimtys

Niekada perdaug nesukau galvos del svorio... smile Nei kuda esu nei stora... tongue Visoms toms merginoms kurios suka galva del poros keleto kilu noreciau pasakyti gal eikit jus pailseti tongue Ar tie kilogramai problema? s suprantu jei svertumet virsh simto.. tai ir neabai grazu ir sveikatai negerai buti gali.. smile O is jusu tuolabiau ne vienos stroules as cia nemaciau ;)p