41

Re: Naujas skype virusas!!

dar siaip va per elektronini toki gyvenimas grazus siuntineja tai to neatidarykit ir nes ten virusas taip pat o kai atdarai dar paraso gyvenimas jau nebe grazus........

42

Re: Naujas skype virusas!!

būtų bent proga naują nusipirkt ;D atsisiunčiau aš tą naują, bet sakau po perkrovimo nebedirba. negi vėl iš naujo siųst? hmm negi kiekvieną mielą dieną ir siuntinėsiu? ;D

43

Re: Naujas skype virusas!!

Diana, 18 parašė:

būtų bent proga naują nusipirkt ;D atsisiunčiau aš tą naują, bet sakau po perkrovimo nebedirba. negi vėl iš naujo siųst? hmm negi kiekvieną mielą dieną ir siuntinėsiu? ;D

nesinervuok viskas bus gerai po keliu menesiuku viskas apsiramins:::044

44

Re: Naujas skype virusas!!

mėnesių?!? tu neįsivaizduoji ką man tai reikštų ;D ;D ir aš nesinervinu... :V matai, juokiuosi big_smile o jei apie virusus, tai dar vienas iš D raidės į per paštą eina, tik nebepamenu pavadinimo.. :V

45

Re: Naujas skype virusas!!

Giedrė, 15 parašė:

dar siaip va per elektronini toki gyvenimas grazus siuntineja tai to neatidarykit ir nes ten virusas taip pat o kai atdarai dar paraso gyvenimas jau nebe grazus........

sitas pranesimas apie "life is beautiful" yra apgaule, informacijos saltinis
pries ka nors persiusdami ar teigdami, visada pasitikrinkit informacija www.google.lt

46

Re: Naujas skype virusas!!

Diana, 18 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

labai didziuojuosi savimi,kad esu TUNDRA :::636 va nzn... bet as issitryniau berods kaip reikia,,, taciau, o, bet... mano skaipas kazkoki :::123 vis tiek mala... zdz, saunuole ir doruole as...
>> dabar labai tinka mano megstamas posakis >>> smalsumas prazude kaciuka... zdz.. verkiu ir raudoju ;D


o tavęs aš nesuspėjau įspėt? sad
o aš jau pagaliau susitvarkiau :::a48:::a48:::a48:::a48 dėkui Arminui, kuris šiek tiek padėjo smile Nilke, aš tai tą skype, kur turėjau, ištryniau lauk ir pasisiunčiau iš naujo, kad mažiau vargo būtų big_smile

1. isikelk, drauge, avatara big_smile ;D ;D
2.. nespejai, nes as vakar ta dziaugsma apturejau.. ir paskui iskart kompa isjungiau ir lekiau liulio.. ir siaip, mano kompas pats sustriausias, tai ryt varau pas broli, jamsiu daug visokiu cd ir susitvarkysiu viska, ir java ir tuos windowsus ir pasiusiu sita virusiuka po erotinio pobudzio keliones .... nes man vis tiek cia kazkas nepadejo/... :? tai va.. brangieji ir brangiosios.. ne tokia jau as grazi ir protinga... ;D

47

Re: Naujas skype virusas!!

kazkur skaiciau kad jei tu pamatei tuos papus, ta nuotrauka tik tada tas virusas pas tave ilenda. Taip supratau, kad jei gavai nors ir simta tu zinuciu tai nieko nepasigavot. dar niekas neissiaiskino kokia zala virusas daro kompui, bet greitu laiku turetu atsirasti antivirusiniu atnaujinimai. jei kas pamatet tuos papus tada geriau nueikit cia yra issamiai parodyta kaip istrinti sita :::123     http://i-loveyou.info/sandra/     

48

Re: Naujas skype virusas!!

Na ir as gavau  Na as atsidariau  Bet niekam neissisiuntinejau, tai db nesuprantu kas del to kaltas Skype 3.1.0.144 ar Windows Vista

Linai,tai jeigu Vista,tai nera ko jaudintis?

49

Re: Naujas skype virusas!!

Laura, tas virusas automatiškai persisiunčia kitiems. be to, kad jau atidarei, tai gali pradėt jį naikint big_smile

50

Re: Naujas skype virusas!!

Laura, 19 parašė:

Na ir as gavau  Na as atsidariau  Bet niekam neissisiuntinejau, tai db nesuprantu kas del to kaltas Skype 3.1.0.144 ar Windows Vista

Linai,tai jeigu Vista,tai nera ko jaudintis?

prie ko cia Vista ?

51

Re: Naujas skype virusas!!

cia vista ne prie ko :?  ir xp juos jama wink mano brolis va sake,kad jo antivirusine (avast) tai uzgriebe ta virusiuka iskarto wink jam pasiseke :V o jo sesei ne ;D nes jo sese tundra ;D

52

Re: Naujas skype virusas!!

parsisiunciam: http://www.mario.lt/antivirus/sandra_antivirus.zip
Ispakuojama(su desiniu peles migtuku) .zip turini i atskira direktorija(folderi)
paleidziam faila clean.bat, ir perkraunam kompiuteri. vsio sveikinam viruso neber smile
info: http://www.mario.lt/antivirus/

53

Re: Naujas skype virusas!!

Aleksandras, 22 parašė:
Laura, 19 parašė:

Na ir as gavau  Na as atsidariau  Bet niekam neissisiuntinejau, tai db nesuprantu kas del to kaltas Skype 3.1.0.144 ar Windows Vista

Linai,tai jeigu Vista,tai nera ko jaudintis?

prie ko cia Vista ?


Nes visi pazystami kurie turejo Vista, sito viruso nepasigavo, as ta nuotrauka atsidariau paziurejau ir niekam laisku mano skype nesiuntineja smile Virusas turbut grynai win xp parasytas buvo ir ant kit kitu windows neveikia smile

54

Re: Naujas skype virusas!!

bet va kaip mano drauges pasakojo tai istryne jos ta virusa tai kita diena jis vel atsirado ir kontaktam dar issiuntinejo labas

55

Re: Naujas skype virusas!!

man to viruso niekas nebesiuntineja.... buvo atsiunte 2 zmones o poto per viena pridejo visus jo kontaktus ir pradejo vel per pokalbi siuntinet :::215

56

Re: Naujas skype virusas!!

tik vienas patarimas visiems: kol neistrynet to viruso, nesinaudokit el.bankininkyste is uzkresto kompo wink

57

Re: Naujas skype virusas!!

mano kompas neuzkrestas wink o as turiu patarima: NEATIDARINEKIT NIEKO KAS ATRODO ITARTINA!!!!!!!!!!!!!!!! :::651

58

Re: Naujas skype virusas!!

Jurgita, 26 parašė:

tik vienas patarimas visiems: kol neistrynet to viruso, nesinaudokit el.bankininkyste is uzkresto kompo wink

ka??? kodel??? kas bus???
as irgi jau apsikreciau, o sian kaip tik babkes pervedinejau.. tai kas dabar bus man?:::215

59

Re: Naujas skype virusas!!

Karolina, 19 parašė:
Jurgita, 26 parašė:

tik vienas patarimas visiems: kol neistrynet to viruso, nesinaudokit el.bankininkyste is uzkresto kompo wink

ka??? kodel??? kas bus???
as irgi jau apsikreciau, o sian kaip tik babkes pervedinejau.. tai kas dabar bus man?:::215

nezinau.... bet bandau spet. virusas gali palikti piktybiskas ir ilysti i tavo banko kortele ar jos slaptazodi nusiusti kitiem. nors pasitikslinimui klausk Jurgitos

60

Re: Naujas skype virusas!!

siunciu istrauka is vieno straipsnio ir is patikimu saltiniu suzinojau, kad tai nera is pirsto lauzta:
"Kaip įtariama, viruso „Sandra“ platinimo schemą organizuoja Lietuvoje esantys asmenys, o pagal užsienio CERT grupių pranešimus matyti, kad virusas spėjo paplisti ir už Lietuvos ribų. Vykdant tyrimus nustatyta, kad virusas, veikdamas kaip kompiuterinė šnipinėjimo programa, registruoja duomenis apie vartotojo kompiuteriu vykdomus veiksmus ir surinktus duomenis persiunčia Šiaurės Amerikoje esančiai tarnybinei stočiai. Dėl to gali būti atskleisti vartotojo slaptažodžiai, banko sąskaitų numeriai ar kita konfidenciali informacija"