61

Re: Naujas skype virusas!!

ir ką daryt, jei jau pasinaudojai banku? sad

62

Re: Naujas skype virusas!!

Diana, 18 parašė:

ir ką daryt, jei jau pasinaudojai banku? sad


o as tai dar nepersiinstaliavau visko, nes tingiu..  ir tikrai neisiu savo litu ziureti per intera visa savaite...  net i pasta savo rimta neinu... isgyvensiu ta savaite... gal galvon negausiu ... o ieskoko slaptazodi pasikeisiu ir bus wink

63

Re: Naujas skype virusas!!

Diana, 18 parašė:

ir ką daryt, jei jau pasinaudojai banku? sad

deja, nezinau... del viso pikto nelaikyk ten dideliu sumu, tik ta galiu patart...

64

Re: Naujas skype virusas!!

joa, o kad sąskaita mamos?... nu velnias... big_smile

65

Re: Naujas skype virusas!!

tai tipo dabar reikia vaziuot i banka kad slaptazodzius pakeist jauciu..
nu ale ot ir atsiranda nesveiku zmoniu..

66

Re: Naujas skype virusas!!

Karolina, 19 parašė:

nu ale ot ir atsiranda nesveiku zmoniu..


tu čia apie mane? big_smile

67

Re: Naujas skype virusas!!

Jurgita, 26 parašė:

siunciu istrauka is vieno straipsnio ir is patikimu saltiniu suzinojau, kad tai nera is pirsto lauzta:
"Kaip įtariama, viruso „Sandra“ platinimo schemą organizuoja Lietuvoje esantys asmenys, o pagal užsienio CERT grupių pranešimus matyti, kad virusas spėjo paplisti ir už Lietuvos ribų. Vykdant tyrimus nustatyta, kad virusas, veikdamas kaip kompiuterinė šnipinėjimo programa, registruoja duomenis apie vartotojo kompiuteriu vykdomus veiksmus ir surinktus duomenis persiunčia Šiaurės Amerikoje esančiai tarnybinei stočiai. Dėl to gali būti atskleisti vartotojo slaptažodžiai, banko sąskaitų numeriai ar kita konfidenciali informacija"

Būtent, pastebėjom, kad vaistas nuo "Sandros" viruso atsirado labai greitai, gal net patys kūrėjai jį paplatino, tačiau kur garantija, kad nėra įrašomas joks KeyLogeris ar dar koks įrankis skirtas sekimui, pašaliname "Sandra", o kitas spyware lieka ir smagiai funkcionuoja, protingas daiktas... Į antivirusų duom. bazes įtrauktas tik minėtas virusas, tačiau kokio velnio buvo įdiegta kartu su juo, nėra pilnai išsiaiškinta...

68

Re: Naujas skype virusas!!

o pvz pasikeitus internetines prieigas, tipo kodus, tada jau saskaita saugi? jei nebesinaudoji infekuoti pc

69

Re: Naujas skype virusas!!

perinstalinau savo Windoze ir dabar esu ramus kai belgas... smile)) dabar pc dirba kaip laikrodukas big_smile patarciau ir jum ta pati padaryt, nes paskui rimtai ziesi kad tavo banko saskaitele jau kazkur iskeliauja :DDD

70

Re: Naujas skype virusas!!

as nelabai galiu savo windowsu perinstaliuot, nes yra programa, su kuria turesiu problemu ;D norejau as ta pati padaryt, bet reikejo programos :V
Pauliau, o tai kaip manai, ar slaptazodi pakeitus ir dirbant su neinfekuoti pc viskas gerai butu?

71

Re: Naujas skype virusas!!

Diana, 18 parašė:
Karolina, 19 parašė:

nu ale ot ir atsiranda nesveiku zmoniu..


tu čia apie mane? big_smile

Mergyt, juokus megsti? ;D
as apie tuos virusuotojus.. :::022

72

Re: Naujas skype virusas!!

Diana, 18 parašė:

as nelabai galiu savo windowsu perinstaliuot, nes yra programa, su kuria turesiu problemu ;D norejau as ta pati padaryt, bet reikejo programos :V
Pauliau, o tai kaip manai, ar slaptazodi pakeitus ir dirbant su neinfekuoti pc viskas gerai butu?

taigi antivirusine ijung scanuoti pc ir istrins ta virusa smile nematau cia dideles problemos

73

Re: Naujas skype virusas!!

ne visos antivirusines ji pagauna

74

Re: Naujas skype virusas!!

kaspersky tikrai pagauna

75

Re: Naujas skype virusas!!

man tai nod32 pagavo ir istryne, bet ant rytojaus vel pabandziau kompa praskenuot ir vel tie patys uzkresti faila, trojanai ir sandrute :::937

76

Re: Naujas skype virusas!!

Vista smile joa,kontaktam neisiuntinejo,bet tas virusiukas vistiek buvo,tai nod32 pagavo ji ir istryniau smile.. o beje,gali buti,kad del to viruso (na kai jis buvo) kompas pats restartavosi gan daznai,ar cia siaip ka pridirbau? db kai istryniau tai viskas tvarkoj smile i

77

Re: Naujas skype virusas!!

as su ad-aware personal perskanavau tai 77 kritiniai objektai big_smile bet sandros nerado. daugiausiai buvo tu cookies ;D

kaip manot ar as-aware personal gerai pagaun viska? :?

78

Re: Naujas skype virusas!!

Ovydas, 20 parašė:

kaspersky tikrai pagauna


kažkas rodos minėjo, kad nepagavo :? nu neesmė. man sąskaita rūpi big_smile tai ar atsakys man kas jei pakeiti slaptažodį, ar begali pinigėliai išplaukt jei jie buvo kokia kita informaciją pagavę ar pan? neniusimanau tuose reikaluose big_smile

79

Re: Naujas skype virusas!!

Diana, 18 parašė:
Ovydas, 20 parašė:

kaspersky tikrai pagauna


kažkas rodos minėjo, kad nepagavo :? nu neesmė. man sąskaita rūpi big_smile tai ar atsakys man kas jei pakeiti slaptažodį, ar begali pinigėliai išplaukt jei jie buvo kokia kita informaciją pagavę ar pan? neniusimanau tuose reikaluose big_smile

Jai slaptazodi pakeitei ne uzkrestam kompe tai tikrai kad saugi smile o jai ne tai tada nekas smile))

80

Re: Naujas skype virusas!!

pasakiau mamai, kad pakeistu, nes šitam dar negaliu darbuotis, nesijaučiu saugi big_smile dėkui už paaiškinimą smile