41

Re: Ka reiskia jusu vardas

cia kur pazet ka reiske mano vardas ? gal yra kokia svetaine jeigu taip duokit url, butu idomu pazet.

42

Re: Ka reiskia jusu vardas

www.day.lt/vardai    cia rasi paaiskinimus

43

Re: Ka reiskia jusu vardas

Santa (09.14) – lotynų: sancta „šventa“
big_smile o boze big_smile

44

Re: Ka reiskia jusu vardas

Ernesta - rami ( tokia tikraj nesu) big_smile

45

Re: Ka reiskia jusu vardas

nu as sventoji irgi neesu:D

46

Re: Ka reiskia jusu vardas

Marija-hebrajiskas wardas,reiskia atkaklioji arba kietas riesutelis....ir ka zn,siaip tai nelb tikiu sitais dalykais,bet vistiek-noriu nenoriu,daznaj pagalwoju big_smile

47

Re: Ka reiskia jusu vardas

o ka galetu reikst EGLE? jau tai man nenusiseke su vardu nes visi zino kaip ir is kur kiles:(

48

Re: Ka reiskia jusu vardas

O mano ka reiskia tai net ir nzn..:)

49

Re: Ka reiskia jusu vardas

Vilija wat lietuviskas iš upėvardžio Vilija, antrojo upės Nėries vardo:) nu blyn kokia lietuwishka ash wisa:D

50

Re: Ka reiskia jusu vardas

Martynas -karo dievas megstu gincitis su visais

51

Re: Ka reiskia jusu vardas

Nju manjo tej Monjikjutja ammm...rejskia vienisas....oj  nenusiseke man wienatvej gyvent tjuresju big_smile wajei wajei smile

52

Re: Ka reiskia jusu vardas

mano tai žibutė:-):-)

53

Re: Ka reiskia jusu vardas

Eglė, 18 parašė:

o ka galetu reikst EGLE? jau tai man nenusiseke su vardu nes visi zino kaip ir is kur kiles:(


Egle - Reiskia zalciu karaliene

54

Re: Ka reiskia jusu vardas

morta- valdove viespatie
ieva- gyvibinga gyvenimo daveja
pasiseke du vardus gavau;)
ale atitinka;)

55

Re: Ka reiskia jusu vardas

nuolankus mylimas atgailaujantis

56

Re: Ka reiskia jusu vardas

mano tj Violeta tai ash radau kad reiskia zibuokle,zibute smile

57

Re: Ka reiskia jusu vardas

kas galetu paaiskint mano vardo prasme?vaida:)

58

Re: Ka reiskia jusu vardas

aciukas:)pasirodo esu vaiduoklis:)

59

Re: Ka reiskia jusu vardas

Akmuo

60

Re: Ka reiskia jusu vardas

tevai nieko negalvodami duoda vaikams varduys...na daznaiusiai tai buna kad tevai negalvoja....po to vaikai pradeda lankyti darzeli-mokykla ir pradeda prasivardziuoti...atsiranda ievos -pievos, renatos -granatos ir taip toliau...bet ir tas laikotarpis praeina...suaugame ir pradedame mastyti ka gi is tiesu reiskia tie musu vardeliai...labai faina tema forumui...:)
as labai dziaugiuosi, kad mamyte man isrinko butent toki varda, nes vardas ne tik turi savo reiksme, bet suteikia ir tam tikru savybiu.....mano vardas reiskia -atgimusi, atgimstanti...o suteiktos savybes tai ryztas, atkaklumas, valia ir uzsispyrimas...be to skaiciau kad sio vardo savininkes dazniausiai buna karjeristes..:)