41

Re: Neipareigojantys santykiai

VIKTORIJA 24 GERAI PASAKE, REIKE PASIRINKTI.

42

Re: Neipareigojantys santykiai

po sexo moteru smegenys gamina hormona, kuris vercia jas prisirist prie partnerio. tai cia yra pagrindine priezastis, del kurios merginos dazniausiai pabando tokius santykius ir tai buna pirmas ir paskutinis ju bandymas.
supraskit viena- jei tikrai merginos reikes, tai nesiulysim santykiu be isipareigojimu.

43

Re: Neipareigojantys santykiai

Andželika, 27 parašė:

As manau,kad gyvenimas duotas vienas ir išbandyti reikia viska


pritariu,bet ka daryt jai pavyzdiui turi jau vyra,tai ir tik svajuoti lieka

44

Re: Neipareigojantys santykiai

as esu uz toki dalyka smile jei tave tas zmogus traukia o tu ji.aisku,tu turi pajausti ar gali juo pasitiketi.:) man yra keleta kartu taip buve smile ir ka..nuostabu smile gyvename tik viena karta,tai kam gi save varzyti?:) taip ydomiau gyventi..aisku tai galima padaryti tik pora kartu per savo gyvenimeli..:) as nzn..jei man dar toks dalykas pasitaikytu.manau neatsisakyciau;)

45

Re: Neipareigojantys santykiai

Cia kaip susiformavusi yra dabartine nuomone ypac pagyvenusiu zmoniu siuo aspektu:
Seniau pazintis-bendravimas-sexas
dabar sexas-bendravimas-pazintis big_smile
As tai nieko pries tokius santykius... Ypac kada gyvenimas yra pakankamai itemptas ir pilnas streso tai puiki proga atsipalaiduoti...
Bet siuo metu kazkaip labiau pasigendu pastovumo, o veliau kaip bus taip bus big_smile

46

Re: Neipareigojantys santykiai

terese visiska nesamone... ir pasenusi nuvalkiota nuomone...
Cia lengvabudiskumas ne prie ko o tiesiog savo poreikiu tenkinimas... ir kiekvienas tai priima savaip.

47

Re: Neipareigojantys santykiai

Nematau nieko blogo uz neisipareigojancius santykius.....tikra tiesa gyvenimas per sparciai bega i prieki, o tu su juo, tad esant progai ir jei abu zmones traukia viena prie kito tai nieko tokio, kad visa pazintis prasidejo nuo lovos. As UZ..... :-]

48

Re: Neipareigojantys santykiai

Elvyra, 23 parašė:
Andželika, 27 parašė:

As manau,kad gyvenimas duotas vienas ir išbandyti reikia viska


pritariu,bet ka daryt jai pavyzdiui turi jau vyra,tai ir tik svajuoti lieka

pritariu, bet yra ir kitokių būdų , kaip prasiblaškyt, ne tik svajoti reikia...

49

Re: Neipareigojantys santykiai

o jo,gyvenimas toks ,,ilgas",kad ne svajot negalim.as nieko pries neturiu uz tokius santykius,jei as laisva,nieko neisduodu,kodel gi ne?jei jauciu tam zmogui aistra,simpatija,jis man taip pat,tiesiai sviesiai sakant noriu pasimylet,tai ka man masturbuotis,ir laukt kol kazkada po metu ateis kazkokia meile,jausmai?manau seksa galima skirt nuo jausmu,ir nebutinai cia turi kazkoki vaidmeni zaist prisirisimas.o jei manai kad is karto jau gali prisirist prie to zmogaus,tai nereikia i tokius santykius isvis leistis:)

50

Re: Neipareigojantys santykiai

as uz smile kodel reiktu save varzyti? tai, zinoma, nereiskia kad reikia miegoti su kiekvienu sutiktu, viskas priklauso nuo situacijos.... taciau jei abu to nori, kodel gi tuo nepasinaudoti?
"davatkoms" noreciau priminti anekdota " mergina sauganti nekaltybe iki vestuviu, turi visus sansus issaugoti ja iki pensijos"

51

Re: Neipareigojantys santykiai

ko cia galvoti- prasistumei- bek prie kito, dar ir pinigu galima pareikalauti- ir malonu , ir naudinga

52

Re: Neipareigojantys santykiai

..kaip viskas supaprastinta..iki inkstinktu patenkinimo...pagaliau juk gyvenimas nesiremia vien tik ant to vienintelio sesiolikos ar iolikos centimetru....yra zymiai nuostabesniu dalyku pasaulyje kurie teikia nemazesni malonuma...juk mes zmones...tam duotas protas kad galetum valdyti inkstinktus....

53

Re: Neipareigojantys santykiai

visi norim sexo, bet su aistra ir nei prieko cia isipareigojimai

54

Re: Neipareigojantys santykiai

..geriau bun nevalgius ..bet svarbu pasiiiiii.....

55

Re: Neipareigojantys santykiai

jau ne viena syki buvo tokia situacija kai mergina noredavo vienkartinio pasimylejimo ir malonaus issiskyrimo ryte bet dar ne karto nejaucio tokio malonumo koki jausiu besimyledamas su mylimu zmogum

56

Re: Neipareigojantys santykiai

play hard go pro wink

57

Re: Neipareigojantys santykiai

Manau tokie santykiai buvo ir bus.Prieš gamta nepakovosi:) Vedusių žmonių tarpe kartais tokie santykiai prasklaido rutiną.Aš nekalbu apie pasileidimą smile

58

Re: Neipareigojantys santykiai

kiekvienas turi teisie ringtis, o spresti tai ar blogai ar ne tikriausiai neverta, kas nori iesko tokiu santykiu, kas ne tai ne smile

59

Re: Neipareigojantys santykiai

Jonas, 26 parašė:

.Aš nekalbu apie pasileidimą smile

o kas nustato ta riba tarp rutinos prasklaidymo ir pasileidimo? ir isvis, manau, kad cia poziurio reikalas, vieniem vienas kartas jau yra pasileidimas

60

Re: Neipareigojantys santykiai

as tai nieko pries bent viena karta pameginti :V big_smile