181

Re: Klaipėda

susitinkam bet kada kai tik as nedirbsiu:)))

182

Re: Klaipėda

na jus tikliau tarkites.. ir praneskite kada gal klaipedoje busiu.. galesiu jums parodyti kokie meetai turi buti.. ar ne Birute:D

183

Re: Klaipėda

stis mergos i siaulieciu meeta o tai nuduosiu velniu kad esat neistikimos big_smile

184

Re: Klaipėda

na mes ir i klaipeda norime.. ane burute.. mes ten ir nemazai laiko praleidziame.. tai reiketu ir klaipedieciams parodyti kokie meetai turi buti:D

185

Re: Klaipėda

pirma siauliuos parodykit o paskui kad ir visur kitur big_smile as tada kirgizijoj surengsiu meeta big_smile beje as irgi noriu i klaipedieciu meeta big_smile

186

Re: Klaipėda

:DD as ir noreciau i klp meeta big_smile bet kaskaip nepavyksta nueiti, nespeju tuos meetus gaudyti :DDDD

187

Re: Klaipėda

Manau kad reiktu pirtelej daryti tikrai linksma butu:)

188

Re: Klaipėda

Tai bent pirma meeta reik surenkt belekur, o per antra jau mastyti ka nors mandriau big_smile

189

Re: Klaipėda

qq yra klaipedeciu? big_smile:D:D

190

Re: Klaipėda

tai gerums kad yra organizuoja bet nieks nieka nedaro !!! saunu taip ir toliau !! tongue :

191

Re: Klaipėda

Stengemes mes smile))

192

Re: Klaipėda

yra;PPP

193

Re: Klaipėda

Gaivinam meeta? big_smile:D:D

194

Re: Klaipėda

tai kas nors man paaiskins kas cia per meetai? as nesuprantu nieko?

195

Re: Klaipėda

Alesia, 21 parašė:

tai kas nors man paaiskins kas cia per meetai? as nesuprantu nieko?

meetas - susitikimas ;D

196

Re: Klaipėda

aciu ir vel padedi. big_smile kaip keista kie gyvenau klaipedoje ir tokio dalyko nezinojau kad yra vat ka reiskia tik isvazuok smile

197

Re: Klaipėda

Nijolė, 20 parašė:
Alesia, 21 parašė:

tai kas nors man paaiskins kas cia per meetai? as nesuprantu nieko?

meetas - susitikimas ;D

Nijolyte saulele tu Alesei sviesa big_smile big_smile ;D

198

Re: Klaipėda

kas tiesa tas tiesa ;D

199

Re: Klaipėda

**** **** big_smile kodel taip neaktyviai smile neiseina nieko suorganizuoti del zmoniu trukumo

200

Re: Klaipėda

Dariau ;D ;D i klaipeda meetintis atvaziuos is kitu miestu.. nes as jau beprotiskai pasiilgau klaipedos VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEejo.. nes kaune ir marej tai tik toks pust.. ir viskas, ,o klaipedoj tokiu oru puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuust vejas... :::b18