201

Re: Klaipėda

Nijolė, 20 parašė:

Dariau ;D ;D i klaipeda meetintis atvaziuos is kitu miestu.. nes as jau beprotiskai pasiilgau klaipedos VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEejo.. nes kaune ir marej tai tik toks pust.. ir viskas, ,o klaipedoj tokiu oru puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuust vejas... :::b18

joooo nijolyte poooooteee mum tas vejas is visuuuu pusiu big_smile ;D ;D

202

Re: Klaipėda

o tai gerai prasom kad ir is viso pasaulio i lietuvos pajuri vaziuoti big_smile va tai butu meetas

203

Re: Klaipėda

ir man ir man geltona ortele!!! big_smile

204

Re: Klaipėda

Ovydas, 20 parašė:

ir man ir man geltona ortele!!! big_smile

o uz ka tau :? ;D

205

Re: Klaipėda

uz ka man cia ta geltona kortele ? smile , turetu buti paaiskinimas manyciau , sory kad biski neitema

206

Re: Klaipėda

Darius, 20 parašė:

uz ka man cia ta geltona kortele ? smile , turetu buti paaiskinimas manyciau , sory kad biski neitema

Dariau... B ir L raidziu derinys suprantamas kaip keiksmazodis :V tai va. del to...
----------------------------
jo.. pripute... taip pripoooooooote , kad net noriu, ten per tokius karscius :::b18 ir jau net pietu nereikia ;D
-------------
Dariua... aciu, kad leidi ;D (;) uz tai,kad tu vagis, vogsiu ir as, Linuk)

207

Re: Klaipėda

dabar galvoju, o man ileisti tave i klp?
big_smile:D:D

208

Re: Klaipėda

Ovydai.... tu dar svarstai :::921 geeeeeeeeeeeeedos turetum :::838

209

Re: Klaipėda

cia vienu zodziu snekam kaip politikai ir nieko nedarom smile nes kiek pastebejau sunku cia su meetu per pora metu nieko big_smile
pirma paciam meeto forume tesireiskia 5-6 tie patys zmones,
antra tie patys visi 5-6 zmones negales susirinkti vienu metu

210

Re: Klaipėda

o trecia, Dariau, butume mes vienam mieste, tai neisbristume is alkoholizmo upes ;D todel gyvenimas taip ir sukloste, kad gyventume kuo toliau vienas nuo kito big_smile)

211

Re: Klaipėda

Nijolė, 20 parašė:

Ovydai.... tu dar svarstai :::921 geeeeeeeeeeeeedos turetum :::838


Kur jos galima gauti? big_smile:D
ok nedarom offtopico... Sekmes(labai dideles) darant meeta smile as is sono paspoksosiu smile)))

212

Re: Klaipėda

as tau jos per meeta galiu paieskoti...

213

Re: Klaipėda

as visada noriu i meetus big_smile bet man sesija dar nesibaige kursinio neparasiau dar o dar praktika menesi viska todel as tik nuo liepos kokios 15 laisvas,,, :V todel gaiuansi zopa cia su manimi... ;(

214

Re: Klaipėda

na tik tu nepradek cia vartytis ;D nes niekas cia tavim nepatikes.... kai nori, atvyksi ;D

215

Re: Klaipėda

nu tai va vieniems ten kitiems ten tai ka cia beprikursi

216

Re: Klaipėda

kas ryt is merginu?

217

Re: Klaipėda

nu tu cia Mantai.. ryt ir tik is merginu.. tai jau cia pasimatymas ;D o meetas << grand pasimatymas big_smile ir cia tik apie meetus :V

218

Re: Klaipėda

Nijolė, 20 parašė:

nu tu cia Mantai.. ryt ir tik is merginu.. tai jau cia pasimatymas ;D o meetas << grand pasimatymas big_smile ir cia tik apie meetus :V

jo jo mes su Nijolyte tik meetus grand toosus jama o ne pavienius pasivaiksciojimus ar pasisdeiliojimus ;D

219

Re: Klaipėda

rytoi prie melnerages iki 15:00 t.y  2007.07.07

220

Re: Klaipėda

kada vel bus meetas?