241

Re: Klaipėda

Besansu, liaudis. Vadovaujantis savo ilgaja ieskoko patirtimi, galiu pasakyti vienareiksmiskai ties KLP meeto klausimu - mires reikals. big_smile

242

Re: Klaipėda

Tai kad cia kazka masinio norit, pasikvieciat kelis draugus ir cia kas keleta susitaria ir viskas ivyksta .. wink

243

Re: Klaipėda

Siaip sutikciau i meeta, jeigu butu zmones panasaus amziaus.Kazin ar jaunimas noretu su vyresniais?Reiktu gal vyresniems susimesti i kruva.

244

Re: Klaipėda

kazin ar vyresnius sumesi i kruva ir atvirksciai - jaunesnius i kruva... big_smile)

245

Re: Klaipėda

Jei vyresni tai klube kur ar bare, o jei sueis 15 metu zmones, ir siaip pora metu vyresni kai as, tai net nelb i kluba ileistu:) Na is veido nebent kaip dazniausiai pasitaiko big_smile bet nevisus smile tai kad neliktu kiti ant ledo, arba tik kazkokia amziaus grupe i meet turetu varyt.. ;]

246

Re: Klaipėda

Man svarbu kad panu daug butu smile

247

Re: Klaipėda

Tomas, 31 parašė:

Man svarbu kad panu daug butu smile

..tuo ir baigesi visos viltys surengti meeta.. big_smile) big_smile) big_smile) big_smile)

248

Re: Klaipėda

Tomai prasyk man, padesiu  su merginm.

249

Re: Klaipėda

Tomas, 31 parašė:

Man svarbu kad panu daug butu smile

O kokios tai jau nesvarbu big_smile

250

Re: Klaipėda

Tai ar yra panu kurios noretu su manimi?

251

Re: Klaipėda

Kur balius vyksta ? :::d22

252

Re: Klaipėda

emm big_smile klaipedoj big_smile

253

Re: Klaipėda


suprantu kad Klaipedoje , bet miestas gi didelis smile Galetume pas kazka namuose suoraganizuoti big_smile

254

Re: Klaipėda

siulai savo namus?

255

Re: Klaipėda

tau as nieko nesiulau

256

Re: Klaipėda

big_smile big_smile big_smile Ir tu dar meeto nori su tokiu poziuriu ? big_smile) gal dar isivaizduoji, kad meete bus vien tik panos ir tu vienas? big_smile) big_smile)

257

Re: Klaipėda

lakios vaizduotes jis big_smile
PAREDAGUOKIM
tu, Edmas, nlb ka ir siulai...nori,kad pacios paneles suorganizuotu viska, o tu tik ateitum plunksneliu pasikedent ir iseitum wink

258

Re: Klaipėda

tai dar nesusimeetinot niekas? big_smile:D pajamkit koki savaitgali viena, susitinkitat prie kokios perkelos ir varot i smiltyne, yaht cluba ar dar kur smile) data paskelbkit kad ir 2008.08.09; 11val smile ir vsio big_smile

259

Re: Klaipėda

ooo, tai jau nepasisiukslinkit :Dlauksim atsiliepimu wink

260

Re: Klaipėda

Ovydas, 21 parašė:

tai dar nesusimeetinot niekas? big_smile:D pajamkit koki savaitgali viena, susitinkitat prie kokios perkelos ir varot i smiltyne, yaht cluba ar dar kur smile) data paskelbkit kad ir 2008.08.09; 11val smile ir vsio big_smile

aha, susitinkam kazlu rudos garaze, ten prie Jono hatos ;D