281

Re: Klaipėda

As tai ne del kuklumo smile man nelabai aktualu tas meetas, daugiau pazinciu nereikia, uztenka tiek kiek yra smile)

282

Re: Klaipėda

Na, nereikia pazinciu tai nebus ir meeto tada. Basta big_smile~

283

Re: Klaipėda

gaila...:::734

284

Re: Klaipėda

Mieli Klaipediecei patariu siulyti geriausia vieta ir laika susitikimui, geriau planuati is anksto ir kad visi galetu ateiti su draugem ir draugais, vieta turetu buti nekaltai viesa atpazinimo zenkla galime nuspresti paskutine minute.

as nezinau kaip kas bet kai man reikalas pribres as paprasciausia parasysiu kur kada ir kaip mane atpazinti .... 

as jau cia sposavau per kaledas ir manau kad tai tikrai puiku...

Zinoma galima apsigauti nes tokeis atvejais tikslai gali buti du:

1.kazkam kazkas senai rupejo tai tie du susitiko ir pranyko... smile vadinasi kitu atzvilgiu nieko ir neyvyko...

2. Galima paprasciausia susitikti cia su tais kuriuas pazystam is forumo ir pabendrauti kaipsakant pratesti temas "live" pasisveikint pasilabint kartu pakelt bokala ... Kaipskant kruva zmoniu su tuapaciu tikslu (apie tai irgi galime padiskutuati) kaipsakant vasara oras silteja noras turetu dideti galimybiu daugeti


taip kad liaudis siulikit idejas ir ruaskites vasara susitikimui kaip? kur? ir kada?  rasome cia visi kas netingi ....

285

Re: Klaipėda

organizuoju gimtadieni, kas norit?

286

Re: Klaipėda

Ne per drasiai? smile) visgi gimtadieni reikia svesti su draugais, o ne su nepazystamais smile

287

Re: Klaipėda

Manau kad del drasos trukumo tai cia ir visos bedos...

288

Re: Klaipėda

Niekomet nesvesciau gimtadienio su nepazystamais, jai yra draugai smile

289

Re: Klaipėda

Bet manau nebutum gi pries jei tie draugai ateitu su nepazystamom panelem? 

Pamenu labai senei Klaipedoi pasikabinau mieste panicka pries pat naujuasius... automatishkai kur su kuam svesi? pasirodo ji su dviem draugem  o as su savo dviem draugais. Suejome y kruva 3+3

Poto pasikeitem ji su mano draugu as su jos drauge ....  Linksmai naujuasius sutikome smile

ar tu didelis ego tavo gimtadienis tau tortas ir visas demesys?  Ovydas, 22 nebuk kurmis lysk is urvo su zmonem susitikti.. smile

290

Re: Klaipėda

Uoj gink Dieve nesu kurmis ir tikrai nesedziu urve smile)) Pas mane draugu ir pazystamu ratas labai didelis yra smile Tiesiog as sneku is savo pozicijos ir pas manes gimtadienis turi buti tik su artimiausiais zmonem, cia mano nuomone tokia yra, visada pas mumis taip buvo ir bus(na bent tikiuosi) smile))

291

Re: Klaipėda

OK supratau tavo minti, mano ideja tai: "gimtadieny" su nepazystamom panom galime svesti kiekviena savaitgaly smile kas su artimaiseis nelabai iseina (max karta per metus).

Isvada: gimtadieny reikia svesti su nepazystamom na ir gal keleta labai artimu bendrininku :::608

292

Re: Klaipėda

wink))) raso raso

293

Re: Klaipėda

Karolina, 20 parašė:

wink))) raso raso

kas  kur ka raso?:)

294

Re: Klaipėda

Feliksas, 26 parašė:
Karolina, 20 parašė:

wink))) raso raso

kas  kur ka raso?:)

na ne i ta psl atsakiau ;D

295

Re: Klaipėda

Gal yra norinciu susimeetint? smile

296

Re: Klaipėda

o tikslas koks -na susitiksit ir kas toliau?ka veiksit,,,

297

Re: Klaipėda

as noreciau smile na tai tiksla reikaisugalvoti. o cia kaip matoma, zmones sedi ir buria, bet nieko nedaro. galu gale imti pacia primityviausia vieta pirtele ir fsio. meetas yra smile taciau turi but zmoniu, o ne taip kad visi norim, o ateina trys big_smile

298

Re: Klaipėda

esu klaipediete, gal ir suorganizuociau jei zinociau kaip big_smile

299

Re: Klaipėda

butu smagu,bet kas suorganizuos?

300

Re: Klaipėda

is didelio burio ir organizuotumo kaip visada snipstas gaunasi....