301

Re: Klaipėda

Na kad organizuoti meeta reikia ispirmo zinoti ar kas dalyvaus ...

302

Re: Klaipėda

susitiksit ir kas toliau?:D:D:D:D

303

Re: Klaipėda

nu kaip tylu tylu  nieko neplanuojat ,kaip noretus islist ir susipazint su naujais zmogeliukais

304

Re: Klaipėda

susitiksit gatvej pastovesit ir isiskirstysit..kad meet rengti turi kazkas sieti kazkas dominti,,tai gal surenkit meet kas kalba lietuviskai:D

305

Re: Klaipėda

Susipazinciau su merginom nuo 18m. smile Ieskau rimtos, bet linksmos ir aktyviai leisti laika megstancios merginos.

306

Re: Klaipėda

Cia yra dar kazkas 2014 ? big_smile

307

Re: Klaipėda

Meet organizatoriai per tiek laiko kiek jau ju buvo?kaip praleidot laika daug susirinko:))))))))))

308

Re: Klaipėda

Kokie meetai, cia kas, kokia grupe big_smile

309

Re: Klaipėda

jauciu zluges reikalas

310

Re: Klaipėda

Atsiras merginu norinciu susipazinti? :-)

311

Re: Klaipėda

Ką čia  ir siūlyti, nes  juk toks atsakymas bus   :::a22.
O organizatorė iš manęs irgi nekokia. :::028

312

Re: Klaipėda

o pas mus vilniuje pries pora men nedidelis meetas buvo) galbut vienintelis meetas ieskoko istorijoje) o klaipedeciai nesugeba organizuoti)

313

Re: Klaipėda

O kam to meeto? big_smile Kas nori susitikt ir taip gali, o su nepažįstamų minia toks ten ir smagumas.. wink Na bet čia tik man taip gal.. wink

314

Re: Klaipėda

o aš nukeliausiu į Klaipėda savo transportu:::424 bent jau toks tikslas

315

Re: Klaipėda

Konstantinas parašė:

o pas mus vilniuje pries pora men nedidelis meetas buvo) galbut vienintelis meetas ieskoko istorijoje) o klaipedeciai nesugeba organizuoti)

Na nesugeba, nesugeba. Taigi, vilniečiai labiau organizuoti nei tie klaipėdiečiai, kuriems vėjai galvoja. :::034. Žlugęs čia reikalas, o oras tai vis gerėja. :::034. Nesvarbu. Visi čia pripratę atskirai ir po vieną savo buvimo vietoje "bendrauti" su kitais. :::001.

316

Re: Klaipėda

Arturas parašė:

o aš nukeliausiu į Klaipėda savo transportu:::424 bent jau toks tikslas

Pas mane ?
:::028:::028:::028.

317

Re: Klaipėda

Konstantinas parašė:

o pas mus vilniuje pries pora men nedidelis meetas buvo) galbut vienintelis meetas ieskoko istorijoje) o klaipedeciai nesugeba organizuoti)

Pries pora men. ar pries metus ir tai kai aprasei forume ispudzius nesamone kazkokia  o ne metas.

318

Re: Klaipėda

taip pas tave :::b40 jei lauksi būtinai

319

Re: Klaipėda

suorganizuojam susitikima ???

320

Re: Klaipėda

Rytis parašė:

suorganizuojam susitikima ???

organizuokit) gal atvaziuosiu pagerti) ir i grazia OLA paziureti