21

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Stengsiuos, Danguole wink Aciu uz patarima wink

22

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Viktorija, 18 parašė:

Tai va tokia negera situacija. Nedetalizuosiu, manau, visiem viskas aisku..Ka patarsit? Arba paprasciausiai papasakokit panasia savo istorija..

manau, kad neverta...na jeigu jis sugebetu ja palikt del taves.. tai as esu tikra, kad tave palitu del kitos smile

23

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Gerda, 17 parašė:
Viktorija, 18 parašė:

Tai va tokia negera situacija. Nedetalizuosiu, manau, visiem viskas aisku..Ka patarsit? Arba paprasciausiai papasakokit panasia savo istorija..

manau, kad neverta...na jeigu jis sugebetu ja palikt del taves.. tai as esu tikra, kad tave palitu del kitos smile


Ne taip supratai- jie nedraugauja ir jai jis net nepatinka..

24

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Manau turi pasistengt labai ir viskas pavyks! svarbiausia labai noreti ir tu gali pasiekti SAVO TIKSLO!!! patikek, kalbu is patirties. Buk grazi, zavi ir pasitikinti savimi, tik jis tave turi pamatyt tokia! griebkis moterisku gudrybiu, jos turetu padet! wink))

25

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Vita, 21 parašė:

Manau turi pasistengt labai ir viskas pavyks! svarbiausia labai noreti ir tu gali pasiekti SAVO TIKSLO!!! patikek, kalbu is patirties. Buk grazi, zavi ir pasitikinti savimi, tik jis tave turi pamatyt tokia! griebkis moterisku gudrybiu, jos turetu padet! wink))

Aciu uz patarimus, bet tai jau praeitis wink na gal tavo patarimas bus naudingas kitoms merginoms smile

26

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

o beje tik is smalsumo .. koks tos istrorijos rezultatas? smile

27

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Jis- mano wink

28

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Super!!!:)

29

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

slykstu, vyrai bekiausiai ;]

30

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Aleksandras, 22 parašė:

slykstu, vyrai bekiausiai ;]


Juokdarys big_smile jei mergina sarminga nesakyciau kad ja susizaveje vyrai bekiausiai big_smile
p.s.tu gal gejus?
>>>>Aciu, Vita ; )*

31

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

saunuole tongue

32

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

ira sakoma taip-jei isdave kita del taves,tai ir tave isduos
atsimink tuos zodzius-cia faktas

33

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Viktorija, 18 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

slykstu, vyrai bekiausiai ;]


Juokdarys big_smile jei mergina sarminga nesakyciau kad ja susizaveje vyrai bekiausiai big_smile
p.s.tu gal gejus?
>>>>Aciu, Vita ; )*

tu slyksti. taip, as geriau busiu gejus, nei kentesiu tokias mergas kaip tu.

34

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

>>>> Mantai, nieko jis neisdave paskaityt tema atidziau wink
>>>> Aleksandrai, nu man tiesiog baugu skaityti tavo potus betkokioj temoj- jau tokio pasislykstejimo merginomis ir aplamai nepagarba rodoma silpnajai lyciai mane ir gasdina ir juokina.. gedytis savo psichologiniu sutrikimu ir problemu nereikia, bet manau nederetu ju rodyti visam ieskok.lt smile
o beje kokia as? man labai idomu suzinoti kaip sprendziama apie zmones ju net nemacius ir su jais net nesnekejus big_smile
p.s. o kur daba ziuri mieli moderatoriai kai tikrai yra uz ka korteles deti? :::003

35

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

beprasmiška, manau, jei paliks tą,kuri patinka dabar, tikriausiai bus taip, kad nuo taves jį nuvilios dar kita... smile

Bet man rodos cia jau kazkada rasiau savo nuomone... big_smile

36

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

jei jam ji TIK patinka, tai bandyk, nes tikrai imanoma wink bet.. jei jie jau seniai kartu, tai bet kuriuo atveju jis liks su ja.. nors.. visko gyvenime pasitaiko. as visada bandau big_smile

37

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Nekalbesiu kokreciam asmeniu smile bet aplamai panoms:::740
jei vilioji turi zinoti kad jei JIS myli kita, tai tai tavo vyliojimas tesis iki lovos reikalu o jei TU nori kazkokiam rimtesniam dalykui, tai neverta.Vaikinas jausis labai gerai,GEIDZIAMAS! Didelis demesys skatina rinktis paneles kap prekes parduotuveje
...sita gera !!!Ja valgysiu siendien o sita pasiliksiu desertuj :::036

38

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

>>>Gerda ir Lina, jus man nebepatarinekit juk sakau kad man sita diskusija jau nebeaktuali, jei turit ka pasakyt snekekit bendrai visom merginom kaip tai padare Tomas wink

39

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Viktorija, 18 parašė:

>>>Gerda ir Lina, jus man nebepatarinekit juk sakau kad man sita diskusija jau nebeaktuali, jei turit ka pasakyt snekekit bendrai visom merginom kaip tai padare Tomas wink

Bet tema gera, ji gali buti bet kuriai panikei aktuali,nes pastebejau jau jaunesnis budamos kad jos labai jau daug ir daznai isimyli tongue

40

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Tomas, 25 parašė:
Viktorija, 18 parašė:

>>>Gerda ir Lina, jus man nebepatarinekit juk sakau kad man sita diskusija jau nebeaktuali, jei turit ka pasakyt snekekit bendrai visom merginom kaip tai padare Tomas wink

Bet tema gera, ji gali buti bet kuriai panikei aktuali,nes pastebejau jau jaunesnis budamos kad jos labai jau daug ir daznai isimyli tongue

O daznai isimylet budavo labai smagu big_smile su banda klasiokiu pries kelis metus visos ta pati isiziuredavom big_smile