41

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

ir jis vis dar tau patinka Viktorija? ar po to kai pasiekei azartas nedirgo?

42

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Violeta, 29 parašė:

ir jis vis dar tau patinka Viktorija? ar po to kai pasiekei azartas nedirgo?


Azartas? hm... tai kad as nieko nelosiau.. big_smile
Juk buvau rasius, kad man tas zmogus rupi ne siaip sau del azarto, kaip tu issireiskei, o rimtai..taigi esu laiminga kad turiu galimybe but su siuo zmogum wink

43

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

tada tiesiog saunu girdeti wink

tiksliau skaityti big_smile

44

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Violeta, 29 parašė:

tada tiesiog saunu girdeti wink

tiksliau skaityti big_smile


Thanks wink

45

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

you welcome

46

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Viktorija, 18 parašė:
Tomas, 25 parašė:
Viktorija, 18 parašė:

>>>Gerda ir Lina, jus man nebepatarinekit juk sakau kad man sita diskusija jau nebeaktuali, jei turit ka pasakyt snekekit bendrai visom merginom kaip tai padare Tomas wink

Bet tema gera, ji gali buti bet kuriai panikei aktuali,nes pastebejau jau jaunesnis budamos kad jos labai jau daug ir daznai isimyli tongue

O daznai isimylet budavo labai smagu big_smile su banda klasiokiu pries kelis metus visos ta pati isiziuredavom big_smile

ir kaip visada nei vienai nieko gero neisejo ;D
pastebejau ,jei panos laksto bandom paskui vaikina ,tai ir fantazija atsoka po laiko taip pat bandom
;D

47

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Tomas, 25 parašė:
Viktorija, 18 parašė:
Tomas, 25 parašė:
Viktorija, 18 parašė:

>>>Gerda ir Lina, jus man nebepatarinekit juk sakau kad man sita diskusija jau nebeaktuali, jei turit ka pasakyt snekekit bendrai visom merginom kaip tai padare Tomas wink

Bet tema gera, ji gali buti bet kuriai panikei aktuali,nes pastebejau jau jaunesnis budamos kad jos labai jau daug ir daznai isimyli tongue

O daznai isimylet budavo labai smagu big_smile su banda klasiokiu pries kelis metus visos ta pati isiziuredavom big_smile

ir kaip visada nei vienai nieko gero neisejo ;D
pastebejau ,jei panos laksto bandom paskui vaikina ,tai ir fantazija atsoka po laiko taip pat bandom
;D

Tai ir nereikejo rimtai smile esme buvo pasvaikt, juk dar mergaites buvom, o nusiziuredavom koki abiturienta big_smile

48

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

is patirties sakau,tikrai net nesisitenk tik nusvilsi:::216:::013

49

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Egle, 18 parašė:

is patirties sakau,tikrai net nesisitenk tik nusvilsi:::216:::013

Paskaityk visa tema wink

50

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

http://forumas.ieskok.lt/imgload/3980 na manau kad verta koviti del vaikino kuris turi mergina,bet pirmiausia jei jis tikrai patinka ir tai yra nuosirdus jausmai o ne principas,pasiekiau ir tada nereikia,o antra juk jei vaikinas turi panele tai nereiskia kad jis mires,taip tik aistra didesne kelia:)

51

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Gitana, 19 parašė:

http://forumas.ieskok.lt/imgload/3980 na manau kad verta koviti del vaikino kuris turi mergina,bet pirmiausia jei jis tikrai patinka ir tai yra nuosirdus jausmai o ne principas,pasiekiau ir tada nereikia,o antra juk jei vaikinas turi panele tai nereiskia kad jis mires,taip tik aistra didesne kelia:)

Merginos jis neturejo big_smile

52

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

siaip verta nes gal tu busi geresne nei kita:}

53

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Neverta kovoti dėl vaikino, kuriam patinka kita, tai tas pats kas vytis važiuojantį autobusą.

54

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Nu ziuriu beviltiska aiskint zmonem, kad reikia paskaityti VISA tema, o tada i ja atsakineti smile

55

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

na man tai buvo taip,kad susipazinau su juo,o jis turejo panele,bet neteko vyliot,pats nusivyliojo taip sakant;DD bet po to deja ten buvo visokiu nesmn,kaip sako,kad vos ne kitos nuviliojo...ir db jis vel su buvusia,nors net nelb nori su ja but,tiesiog ja lb ilgai draugavo,tai gal del to...ir abu vistiek dar kazka jauciam...bet as vistiek manau,kad tikrai verta wink Viktorija,o del tawias dziaugiuosi,kad tau pavyko ir esi laiminga;) Jurate,vaziuojantis autobusas gali sustoti,jei jo vairuotojas bus geras...:)) tongue

56

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Viktorija, 18 parašė:

Nu ziuriu beviltiska aiskint zmonem, kad reikia paskaityti VISA tema, o tada i ja atsakineti smile

Tai ir nesikankink, beviltiskai kazkam kazka bandydama paaiskinti... tiesiog nesigilink, juk yra sukurta tema ir tebunie zmones reiskia savo nuomone...

57

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Sigitas, 24 parašė:
Viktorija, 18 parašė:

Nu ziuriu beviltiska aiskint zmonem, kad reikia paskaityti VISA tema, o tada i ja atsakineti smile

Tai ir nesikankink, beviltiskai kazkam kazka bandydama paaiskinti... tiesiog nesigilink, juk yra sukurta tema ir tebunie zmones reiskia savo nuomone...

Ok wink

58

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

neverta

59

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

Viktorija, 18 parašė:

Tai va tokia negera situacija. Nedetalizuosiu, manau, visiem viskas aisku..Ka patarsit? Arba paprasciausiai papasakokit panasia savo istorija..

verta jei atkreipsi jo demesi ir jis pamatys kad tu vertesne uz ana. o jei jis tik grazuoliukas dievinantis vienadienius santykius...shet tada big_smile

60

Re: Ar verta stengtis suviliot vaikina, kuriam patinka kita?

aaj sory jei issiseme tema reikia rakint wink