21

Re: skausmingos menesines

Na,as per menesines net alpstu..... Man skausma sumazina kava bet po jos pagauseja menesiniu isskyros....Dar vartoju ibuprofena,taciau jo reik kazkur 3 tebleciu kad nuimtu skausma.... Na,o ramuneliu arbata tikrai palengvina skausma bent jau man.... O del pritupimu tai per pirma diena niekaip nepadaryciau,nes ant koju nepastoviu....Tai manau,kad nesamone cia su tais pritupimais...

22

Re: skausmingos menesines

Joana, 17 parašė:

Na,as per menesines net alpstu..... Man skausma sumazina kava bet po jos pagauseja menesiniu isskyros....Dar vartoju ibuprofena,taciau jo reik kazkur 3 tebleciu kad nuimtu skausma.... Na,o ramuneliu arbata tikrai palengvina skausma bent jau man.... O del pritupimu tai per pirma diena niekaip nepadaryciau,nes ant koju nepastoviu....Tai manau,kad nesamone cia su tais pritupimais...

O as maniau, kad man baisus skausmas buna... Bet kai paskaiciau Tavo psta tai isvis isivaizduoju kaip tau blogai... As tai jeigu be vaistu... Tai nezinau kazin ar atsilaikyciau skausmui...

23

Re: skausmingos menesines

Na,gerai kad man taip buna tik 2 pirmas dienas.... Jej ne vaistai tai isproteciau smile

24

Re: skausmingos menesines

Joana, 17 parašė:

Na,gerai kad man taip buna tik 2 pirmas dienas.... Jej ne vaistai tai isproteciau smile

Patikek as irgi...
:::734

25

Re: skausmingos menesines

nieko.... dar visas gimdymas pries akis..

26

Re: skausmingos menesines

Aldis, 24 parašė:

nieko.... dar visas gimdymas pries akis..

Butent todel medicina ir isrado toki stebukla kaip epidural tongue

27

Re: skausmingos menesines

Na,man mama sake,kad po gimdymo menesines tampa netokios skausmingos.... smile

28

Re: skausmingos menesines

Tomas, 27 parašė:

Ne nu rimtai esu girdejes kad ten kazhkas kas 27 dienas kazhkokios revoliucijos pilve vyksta, bet kode, kam ir kaip niekas neaishku, nevaidinu


revoliucijos :::b02 nieko sau karas atrodo ... perversmas ;D nu as ir nieko nezinau :::b56
nu tai ten moteris ruosiasi apsivaisinti ir priimti sekla is vyro smile ir susiformuoja gimdoje tam tikros lasteles jei NEgauna spermos jos pasisalina po tam tikro laiko o jei gauna tai kiausialaste prisitvirtina ten :::b18 taip menesiniu ciklas nutruksta :::818 kas mane pataisykit jei kazka suklydau :::818 gal ne viska pasakiau :::111

29

Re: skausmingos menesines

Dora, 18 parašė:
Aldis, 24 parašė:

nieko.... dar visas gimdymas pries akis..

Butent todel medicina ir isrado toki stebukla kaip epidural tongue

Kas tas epidural?

:::041 As tai bijau skausmo per gimdyma nuskausminamuosius gales leist :Dna tikiuos, kad man gimdymas dar negreit:D

30

Re: skausmingos menesines

Jau pats zodis gimdymas man kelia siauba:::215 slapta tikiuosi,kad gal nereiks man visos tos baisybes patirti,nors aisku savas vaikutis butu lb miela.

31

Re: skausmingos menesines

Tomas, 27 parašė:
Arunas, 21 parašė:

girdejau sexas padeda smile

Tuparikas 100%.. antiek puliuot nesamones reikia tikrai sugebejimu tureti..:D

Hm... as sita kazkada kazkur irgi skaiciau... :::041

32

Re: skausmingos menesines

Aldis, 24 parašė:

nieko.... dar visas gimdymas pries akis..

kazkur girdejau( o gal skaiciau smile ), kad kai kurios gimdyves teigia, kad tas skausmas (saremiai) prilygsta stipriems menesiniu spazmams...  taip, kad... viena koja arciau gimdymo...  ne? big_smile

33

Re: skausmingos menesines

man tai medetku arbata padeda. kartoka siek tiek, bet su medum visai normaliai susigeria. vienam puodeliui du pakelius dedu, palieku pritraukt ir pirma diena isgeriu, o paskui ramu buna. nors jeigu labai tragiski skausmai kaip cia kazkas aprase kad ant koju nepastovi tai nezinau ar padetu..

34

Re: skausmingos menesines

hmmm?:::703

35

Re: skausmingos menesines

o ka db reik daryti jei taip bus:::d17

36

Re: skausmingos menesines

O man... Tai nelaime siandien asitiko...:| Net pritupimus isbandziau...(nepadejo:D) neutral Prabudau nuo skausmo...:| tai laukiu db kol drauge atnesh vaistu, nes kazin ar nueiciau iki vaistines ant savo koju... Senai taip beskaudejo... Blogiausia, kad dar ir pykina... neutral

37

Re: skausmingos menesines

na uzjauciu as jus tikrai del tokiu skausmu.. :::a55 na man pakolkas dar neteko tokiu ziauriu patirt.. (tfu tfu tfu):D o jsu bandet pas kokius ginekologus kreiptis del to?taigi turi but kokia nors iseitis nuo tokio ziauraus skausmo? :?

38

Re: skausmingos menesines

niekas man nepadejo , tol kol nepagimdziau ... o  paskui  viskas praejo ir lig siol tu skausmu nebera.:::100:::001

39

Re: skausmingos menesines

o del pikinimo budavo ir man ir ne tik tik pikino , o ir unitaza tekdavo apsikabinti.....

40

Re: skausmingos menesines

mergaites labai nejuokaukit su tais skausmais, apsilankykit pas ginekologe jei baisus skausmai, nes... man ir buna nepavydetinos pirmos dienos, pries pora menesiu lipau sienom, bet kazkaip visad atrodo kad cia neliga, tai niekur ir nejau, per paskutines menesines is vis ziauriai suriete, iskviete draugas greitaja, pagulde i ligonine ir vat, pasirodo plysus kiausineliui atsirado pilve kraujo, laimei kad tik apie stikline, staigus gydymas ir jo nedaugejo. gydytoja sake kartu gulejo pana pas kuria 1l kraujo susikaupe, tai is karto po peiliu. BET jei buciau nuejus pries tuos kelis menesius kai lipau sienom, butu israse vaistu ir viskas butu susitvarke. taip kad nejuokaukit, jei labai dideli skausmai, nes ginekologija labai glaudziai susijus su chirurgija smile

o siaip padeda zoliniai vaistukai - Menalgin.