41

Re: skausmingos menesines

Egle, 17 parašė:

O man... Tai nelaime siandien asitiko...:| Net pritupimus isbandziau...(nepadejo:D) neutral Prabudau nuo skausmo...:| tai laukiu db kol drauge atnesh vaistu, nes kazin ar nueiciau iki vaistines ant savo koju... Senai taip beskaudejo... Blogiausia, kad dar ir pykina... neutral

ir as lb sunkiai sergu,niekas nepadedavo bandziau nospa isvemdavau,be vaistu niekaip man neitu,nes galiu nualpi.patarciau ismeginti vaistus "dolmen 25mg man visada padeda

42

Re: skausmingos menesines

ir kam tos menesines vapse reikalingos
oi  nuo tu skausmu niekas nepadeda

43

Re: skausmingos menesines

As ir ibuprofena geriu. Visada. Retai buna kad be vaistu istveriu

44

Re: skausmingos menesines

as dazniausiai geriu apap, kuri man tikrai padeda. o siaip kadangi daug tableciu gerti negaliu, tai vartoju medetku arbata.  as geriau renkuosi arbatas, nes karta isgeriau 3 nospos tabletes (aisku ne is karto), nes reikejo dirbt tai po to ir alpau, ir net kvepuoti sunku buvo. matyt buvau padauginusi. nuo to laiko bijau daug tableciu gert....

45

Re: skausmingos menesines

http://fitolife.50webs.com , apacioje paspauskite VOLUPTA - tikrai padeda! Isspresta moteru sveikatos PROBLEMA!

46

Re: skausmingos menesines

as susiduriu su milzinisku skausmu...vaistu negaliu vartoti nes tada mano pykinimas labiau jauciasi ir vaistai atsiduria tolete...suastreja uosle,nugaros skausmas,pykinimas,silpnumas ant koju vos pastoviu ir visa tai vyksta 2-3dienas karrtais net nevalgau nes lb blogai jauciuosiu..niekam tokiu skausmu nelinkeciau ir tada nieko tikrai nenoriu matyti...nes jauciuosi lb silpna ir pazeidziama

47

Re: skausmingos menesines

e

48

Re: skausmingos menesines

Pirmasiais dienas tenka guleti lovoje ir lakstyti i tualeta del pykinimo . Padeda tik ibumaksas , kiti vaistai per silpni . Jeri geriu ibuproma tai reikia vienos dvieju pakuociu vienoms menstruacijoms .

49

Re: skausmingos menesines

Tomas, 27 parašė:
Arunas, 21 parašė:

girdejau sexas padeda smile

Tuparikas 100%.. antiek puliuot nesamones reikia tikrai sugebejimu tureti..:D

arunas sako tiesa..

50

Re: skausmingos menesines

Gitana, 27 parašė:

ir kam tos menesines vapse reikalingos
oi  nuo tu skausmu niekas nepadeda

na,mano pastebejimas butu tox kad menesines reikalingos,nes kai jos nepasirodo,tada jau nejuokinga buna big_smile

51

Re: skausmingos menesines

Aukse, 31 parašė:

Pirmasiais dienas tenka guleti lovoje ir lakstyti i tualeta del pykinimo . Padeda tik ibumaksas , kiti vaistai per silpni . Jeri geriu ibuproma tai reikia vienos dvieju pakuociu vienoms menstruacijoms .

pazistamas jausmas... o man tai ibupromas nieko nepadeda..

52

Re: skausmingos menesines

dolmenas

53

Re: skausmingos menesines

na ce tai ir pavarote:::d08:::d10:::d06:::d06:::703:::727:::724:::717:::713:::714

54

Re: skausmingos menesines

Sandra, 13 parašė:

na ce tai ir pavarote:::d08:::d10:::d06:::d06:::703:::727:::724:::717:::713:::714

tai tu cia pavarai ...

55

Re: skausmingos menesines

Sandra, 13 parašė:

na ce tai ir pavarote:::d08:::d10:::d06:::d06:::703:::727:::724:::717:::713:::714

vaiku darzelis..
o kas liecia tema, tai esu laimingoji, nes per tas dienas kartais net pamirstu kad jos yra smile

56

Re: skausmingos menesines

Violeta, 29 parašė:
Sandra, 13 parašė:

na ce tai ir pavarote:::d08:::d10:::d06:::d06:::703:::727:::724:::717:::713:::714

vaiku darzelis..
o kas liecia tema, tai esu laimingoji, nes per tas dienas kartais net pamirstu kad jos yra smile

Tai man nuskilo...!!!! ;D Jessssss ;D
Bet velgi, kas liecia tema, tai tikiu, kad tokie dalykai kaikurias merginas alpina.... ir visai nesistebiu, kad be vaistu, kaikiurioms tenka lakstyti i tualeta del pykinimo.... skausmas toks jau dalykas, tik gaila vaikinai tuo reikalu pasidalinti negali.... kaikuriuos merginu skausmus (gimdimo ar menesiniu) gali tik sulyginti su danties skausmu, taciau manau, kad buna merginom ir blogiau.... ;D

57

Re: skausmingos menesines

man taip pat skausmingos una, bet dekui dievui ne visada, kartais net viastai nepadeda, bandzzius ir nospa ir ibuprofena ir ibumetina, dabar isgeriu tokiu kurie padeda COXTRAL juos reiktu reguliariai gerti... anksciau geriau gelezi tai jis sumazino ir kraujavima, ir kresuliukus. o KT tikrai negersiu nes jos kai kam ir padedam kai kam ir ne, tad kam dar bereikalingai zaloti savo kuna smile

58

Re: skausmingos menesines

Relaniumas turetu padet, tik kur jo gaut???? ;D

59

Re: skausmingos menesines

relaniumas tai kiek zinau nuo nervu :? ar as klystu :? smile

60

Re: skausmingos menesines

Sigitas, 25 parašė:

Relaniumas turetu padet, tik kur jo gaut???? ;D

cia raminamieji, Siguti, visai ne prie ko wink