61

Re: skausmingos menesines

Sigitai>> nemanau kad si skausma galetu palyginti su danties geriau man visi dantys skauda nei tokios pms... kai visi i tave ziuri kaip i lavona ir tau geda kad tau silpna ir nieko negali padaryt...

62

Re: skausmingos menesines

Vaiva, 19 parašė:

Sigitai>> nemanau kad si skausma galetu palyginti su danties geriau man visi dantys skauda nei tokios pms... kai visi i tave ziuri kaip i lavona ir tau geda kad tau silpna ir nieko negali padaryt...

As ir nesakiau kad galiu palyginti, bet manau tai didziausias skausmas kury gali aptureti vyras/vaikinas, aisku nesneku apie sulauzytus kaulus ir kitokius avariju padarinius....
Tik galiu pamineti, kad visu skaudanciu dantu skausmo neatlaikytum...
Tikiu, kad teko kenteti dantu skausma, bet kiek ilgai???? Gal zinai koks jausmas, kada namines duonos kieta pluta yluzta ir ystringa gyvo danties saknyje, nervuose?? Ir koks jausmas kada neisvalius reikia atkenteti bent tris dienas???? Jau nesneku apie keliu dantu skausma... Arba koks jausmas, kada iskarto du gyvi dantukai luzta per puse.... ;D

63

Re: skausmingos menesines

pamenu pernai ejau pas gydytojus...bet ne tame esme big_smile ankstyvas rytas..visi laukia prie poliklinikos duru kol ji prades dirbt...sedi kelios bobutes...jaunimas stovi..ieina pro duris toks vyriskis..stovi, svyruoja..nu galvoju visai jau...paskui atsisedo jis..ir taip lyg purtytis pradejo...pagalvojau, kad epilepsija (esu macius..labai jau panasiai buvo..)..tai moteriskaites pradejo klausinet kas yra..oo pasirodo, kad jam danti skauda..tai zinokit labai nustebau, kad juos taip skauda..galvojau jis tikrai issities tuoj ant zemes... tpfu tpfu tpfu neesu to patyrus...
ziauriai skausmingu menesiniu taipogi neesu patyrus...bet manau, kad tai du lygiaverciai skausmai....o visu dantu skausmo, patikek, neistvertu niekas big_smile

64

Re: skausmingos menesines

o dieve tai ir poemos.

65

Re: skausmingos menesines

Tania, 22 parašė:

o dieve tai ir poemos.

panele, nekomentuokite kiekvienoje temoje, o pasipasakokite pvz. ar skausmingos menesines jusu big_smile

66

Re: skausmingos menesines

Ingrida, tu dziaukis, kad ji dar sokinejanciu bananu nepripiese ;D

67

Re: skausmingos menesines

nu joa big_smile tiesa sakai, Violetuk big_smile butu linksmiau, tik nieks nezino kiek ilgai ji cia linksmintus smile

68

Re: skausmingos menesines

Kas liecia dantu skausma, tai nelinkeciau niekam.... nei puliniu an zandikaulio, nei atviru nervu.... ypac keliu dantu.... ;D

69

Re: skausmingos menesines

Sigitas, 25 parašė:

Kas liecia dantu skausma, tai nelinkeciau niekam.... nei puliniu an zandikaulio, nei atviru nervu.... ypac keliu dantu.... ;D

tiesa pasakius zinau kas yra kai puliuoja dantis ir jo kanalai kai 2,5m kiekviena savaite eidavau kad man isvalytu kanalus smile ir nemanau kad tai jau taip ten man ir skaudejo  man asmeniskai pms ziauresni nei danties skausmai esu patrusi ir su riesutu nusilauzusi danti kai is jo beliko tik skeveldra o ne dantis smile nemalonus dalykas bet ka...

70

Re: skausmingos menesines

Man tai dantis buvo ziauriai negu, menesines... Sakes, puse metu taip gyvenau... Ir valiausi su sensodine ir panasiu sh... Atseit matai jautrus... Iseidavau i lauka, nieko. tik i siluma i vidu ir klykiu... Priekinio danties skausmas, apmidavo visas kaukuole, rodydavos kad skauda ziauriai visa galva... Siaube tik po pusvalandzio praeidavo.. sad tai dabar bandau susitvarkyti su tuo dantimi, siaubas...

Nors gal menesiniu skausmai ir lygiaverciai, nezinau.. As tai speju visad vaistu isgerti, kazkada ilgiau neisgeriau tai maniau, kad sienom laipiot pradesiu.. smile voliojausi ant zemes namie ir klykiau, ta tikraja to zodzio prasme...

71

Re: skausmingos menesines

Vaiva, 19 parašė:
Sigitas, 25 parašė:

Kas liecia dantu skausma, tai nelinkeciau niekam.... nei puliniu an zandikaulio, nei atviru nervu.... ypac keliu dantu.... ;D

tiesa pasakius zinau kas yra kai puliuoja dantis ir jo kanalai kai 2,5m kiekviena savaite eidavau kad man isvalytu kanalus smile ir nemanau kad tai jau taip ten man ir skaudejo  man asmeniskai pms ziauresni nei danties skausmai esu patrusi ir su riesutu nusilauzusi danti kai is jo beliko tik skeveldra o ne dantis smile nemalonus dalykas bet ka...

Tiek ten ir skaudejo Tau juos.... 2,5m kas savaite eidavai kanalu valytis??? Hmmm.... ir iskur pas Tave 130 kanalu???
Vienu zodziu, nzn ka cia bandai yrodyt, bet ir nepulsiu gincytis.... menesinem nesirgsiu turbut... ;D

72

Re: skausmingos menesines

Tiesa pasakius, as irgi nelabai supratau kaip ten su tais kanalais... Man paciai jau valo antro danties. Tai uzdeda vaistu ir gyvenant, vaikciojant, valgant nmn visai neskauda smile beto kanalu dantyje daugiausia berods 3 gali buti...

73

Re: skausmingos menesines

Sigitas, 25 parašė:
Vaiva, 19 parašė:
Sigitas, 25 parašė:

Kas liecia dantu skausma, tai nelinkeciau niekam.... nei puliniu an zandikaulio, nei atviru nervu.... ypac keliu dantu.... ;D

tiesa pasakius zinau kas yra kai puliuoja dantis ir jo kanalai kai 2,5m kiekviena savaite eidavau kad man isvalytu kanalus smile ir nemanau kad tai jau taip ten man ir skaudejo  man asmeniskai pms ziauresni nei danties skausmai esu patrusi ir su riesutu nusilauzusi danti kai is jo beliko tik skeveldra o ne dantis smile nemalonus dalykas bet ka...

Tiek ten ir skaudejo Tau juos.... 2,5m kas savaite eidavai kanalu valytis??? Hmmm.... ir iskur pas Tave 130 kanalu???
Vienu zodziu, nzn ka cia bandai yrodyt, bet ir nepulsiu gincytis.... menesinem nesirgsiu turbut... ;D[/quote

nieko as tau nenoriu irodyti ir tikrai ne 130kanalu turiu...galvoji taip greit pulinius kanalus galima isgyditi?,,,tiek to paliekam ramybej tuos dantis...

Egle>>gerai kad  tau neusitesusi liga dantu tera tai suprastumet ka sneku as..

74

Re: skausmingos menesines

na man nezinau bet pacios pirmos menesines 12 metu prasidejo dar per gimtadieni (dovanele gavosi tokia) ir tada pamenu kad tikrai labai skaudejo bet neitariau tiesiog susirietus gulejau ir tiek ; ) o seip per tuos 3 su puse metu buvo gal tik 2 kartus skaudzios tokios bet ir tai negaleciau sakyt kad stipriai ; ) kartais net nepajuntu kai susergu tik pajunti kad kazkas ten negerai ;D kad bega ar panasiai : )

75

Re: skausmingos menesines

ir visai nereikia vaistu ryti. Tiesiog, vos pradeda skaideti, ikali cerka brendzio ir veikia greiciau nei bet kokie nuskausminamieji smile

76

Re: skausmingos menesines

Vaidile>gerai kad tau ta čerkutė padeda...ir nera jokiu konplikaciju nuo jos...

77

Re: skausmingos menesines

Jo jo isgerti reikia wink))

78

Re: skausmingos menesines

šiek tiek alkoholio nuima galvos skausmą, taip kad "į sveikatą" tiems, kuriuos kankina migrena big_smile

79

Re: skausmingos menesines

as nemanau kad svaigus gerimas padeda, as tada greiciau :::a36:::a36:::a36 bet kiekvienam savo...ir kodel tiek reikia kenteti kiekviena menesi..et nera teisybes...

80

Re: skausmingos menesines

Jurgita, 20 parašė:

kokius dalykus isskyrus vaistus esate bandziusios naudoti, nes buna atveju kad ir saja tableciu nepadeda o mociutes ismintis ir koks nors nuoviras skausma kaip su ranka nuima...


gerai prisipazystu as apie jas zinau nedaug tik tai kad per jas geriau seksu neuzsiimineti ,ir kad po ju galima be prezervatyvo ,dar kad moterims bega visokios nesamones ir jas uzkisa tamponais big_smile

Žinutės: nuo 61 iki 80 iš 82

Puslapiai Ankstesnis 1 2 3 4 5 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis