101

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

ovydai cia gi pazoras

102

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

jus ka nezinot..Futbolas..aisku kad jis..is visu pusiu jis:-D:-D:-D:-D

103

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

aisku Futbolas...jus ka nezinot..jis is visu pusiu geresnis ir populiaresnis!!!:-D:-D:-D:-D:-D

104

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

as ty wisom keturjom uz krepsiny!!! liuxiskas zajdimukas o dar kaj pats zajdi..... big_smile~

105

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

Vaidotas, 13 wrote:

ovydai cia gi pazoras


butent ir norejau pasakyti Jaksonas o ne Jordonas

106

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

KASIS!!!!!!!!!!!!!!!!!

107

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

Giedrė, 14 wrote:

jei visiems patinka tai ir tau vadinasi? man tai futbolas...kas gero tam krepsiny?ogi nieko. 5 ar kiek ten zaideju begioja po miniatiurine sale, o zmogaus imestas taskas ar tritaskis nedaug tereiskia...uztad futbole reikia labai stengtis kad pataikytum ivarti, ir ten daug sunkiau atkovoti kamuoli. manau, kad krepsinis - per daug lengvas zaidimas ziureti. ir dar del ko jo nemegstu - nes lietuvoje visi del jo pakvaise, na, dauguma. ypac vaikinai. nu tiesiog durnina.

o man wisaj nepatinka futbolas. kwajlas zajdimas. net nezinaj ar per rungtines gausi paspirt kamuoli. na bet del skonjo nesigincyjama! o jej pati pamegintum pazajsti krepsini taj suprastum kad jis ne toks lengwas ir labaj ydomus tongue beje ne wien bernaj pakwajse del krepsinjo :-]:-):P

108

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

Na, kadangi man nei tas, nei anas nepatinka, galiu pasakyti tik viena: futbolininkai, asmeniskai man, daug grazesni uz krepsininkus:D O brazilai isvis patys graziausi, tikri saldainiukai:D big_smile big_smile

109

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

Giedre, 14 wrote:
Giedrė, 14 wrote:

jei visiems patinka tai ir tau vadinasi? man tai futbolas...kas gero tam krepsiny?ogi nieko. 5 ar kiek ten zaideju begioja po miniatiurine sale, o zmogaus imestas taskas ar tritaskis nedaug tereiskia...uztad futbole reikia labai stengtis kad pataikytum ivarti, ir ten daug sunkiau atkovoti kamuoli. manau, kad krepsinis - per daug lengvas zaidimas ziureti. ir dar del ko jo nemegstu - nes lietuvoje visi del jo pakvaise, na, dauguma. ypac vaikinai. nu tiesiog durnina.

o man wisaj nepatinka futbolas. kwajlas zajdimas. net nezinaj ar per rungtines gausi paspirt kamuoli. na bet del skonjo nesigincyjama! o jej pati pamegintum pazajsti krepsini taj suprastum kad jis ne toks lengwas ir labaj ydomus tongue beje ne wien bernaj pakwajse del krepsinjo :-]:-):P


jei moki zaisti tai visada gausi kamuoli, ir jei dar istengsi apvaryti gynejus, o jei 1 pries 1 su vartininku ir jid dar apvarysi cia bus jau...

110

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

Vaidotas, 13 wrote:
Giedre, 14 wrote:
Giedrė, 14 wrote:

jei visiems patinka tai ir tau vadinasi? man tai futbolas...kas gero tam krepsiny?ogi nieko. 5 ar kiek ten zaideju begioja po miniatiurine sale, o zmogaus imestas taskas ar tritaskis nedaug tereiskia...uztad futbole reikia labai stengtis kad pataikytum ivarti, ir ten daug sunkiau atkovoti kamuoli. manau, kad krepsinis - per daug lengvas zaidimas ziureti. ir dar del ko jo nemegstu - nes lietuvoje visi del jo pakvaise, na, dauguma. ypac vaikinai. nu tiesiog durnina.

o man wisaj nepatinka futbolas. kwajlas zajdimas. net nezinaj ar per rungtines gausi paspirt kamuoli. na bet del skonjo nesigincyjama! o jej pati pamegintum pazajsti krepsini taj suprastum kad jis ne toks lengwas ir labaj ydomus tongue beje ne wien bernaj pakwajse del krepsinjo :-]:-):P


jei moki zaisti tai visada gausi kamuoli, ir jei dar istengsi apvaryti gynejus, o jei 1 pries 1 su vartininku ir jid dar apvarysi cia bus jau...

o tu manaj kad daznaj tajp atsitinka??? abejoju.... tajp pat ir krepsinyje yra tokiu paciu dalyku kaj gali buti pelnomi nuostabiai nerealus taskaj wink tajgi kad ir kajp bebutu wistiek to futbolo nemegstu ir nemegsju.... :=(

111

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

tavo valia

112

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

Futbolas. Ir niekas daugiau.

113

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

jo futbolas ir taskas...:-D:-D:-D

114

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

baikit pats geriausias tai KREPŠINFUTBOLIS smile smile smile

115

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

;D tai jau taip  ;D

116

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

krepshinis!!!:D

117

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

Be abejo, krepšinis

118

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

futbolas taj man asmenishkaj atrodo kazhkokia nesamone big_smile begioja daug durniu paskuj viena kamuoli..na gal zhajst ir visaj smagu..bet nzn,man arciau sirdies kashe..ir grazhiai vajkinukaj atrodo ja zhajdzhaintys,ir paciai smagu bent pamytyt i krepshi smile :pp big_smile liux:-D

119

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

eikit eikit...kazkas sake(atsiprasau,pakartosiu):futbolas...idomesnis.nes zaidziama kojom.o rankos(kasi) yra daug...judresnes.ir lankstesnes.taigi,futbole sunku ir begioti,ir tuo paciu metu varytis kamuoli,dar koki labai gera pasa paduot ir t.t.kas cia dar...kiekvienas ivartis yra laaaaaaaabai svarbus.o kasi vis meto ir meto...banalu...
taip kad....FUTBOLAS VALDO!!!!!!!:D)

120

Re: Futbolas , ar krepsinis ?

kiekvienas turi savo nuomone.. :pp big_smile