21

Re: merginos perka masina:)))

tos blondines:)

22

Re: merginos perka masina:)))

Gintautas, 25 parašė:
Lina, 24 parašė:

merginai nusipirkti gera masina ir buti neapgautai :? imanomas dalykas jei truputi nusimanai ir turi smegenu big_smile o del menku derfektu tokiu kaip ibrezimas ar dauztas spanas nesukciau galvos, juk galima patvarkyti, o ir uz tokia masina maziau praso nei sveika. jei masinos variklis geras (nemazai cilindru, arkliu daugiau nei100 big_smile ) o isore truputi apgadinta tai as ja imciau wink svarbu gerai trakia big_smile o isvaizda galima pakoreguoti big_smile salona issiurbliuti ir viskas ciki big_smile su masina reikia vaziuoti o ne ja puikuotis big_smile

tie galyngi tik palakstimui sventei, bet ilgom kelionem tai renkuos visad dyzeli vidutines galios 5 litrai 100 km,jai reik tai 180 isspausi.nes europoj dabar benzinas brangus lenkijoj vos ne zlotu brangesnis.na nebent dujos.bet toli nuo namu su dujom baisu vaziuot

na c4 ir nedaug ima, palyginus su kitoms masinoms, 100 km ima apie 12 lirtu wink o siaip jei pirkt tai pirkciau a2 arba a3, irdar vilioja vwbeetle wink ir negalingi ir maziukai big_smile

23

Re: merginos perka masina:)))

Gintautas, 25 parašė:

.na nebent dujos.bet toli nuo namu su dujom baisu vaziuot

kodel baisu? mes su xebra puse europos ismale su dujine masina, visur tu duju yra...nereik ce zmoniu gasdint:D

24

Re: merginos perka masina:)))

Emilis, 22 parašė:
Gintautas, 25 parašė:

.na nebent dujos.bet toli nuo namu su dujom baisu vaziuot

kodel baisu? mes su xebra puse europos ismale su dujine masina, visur tu duju yra...nereik ce zmoniu gasdint:D


Emili, noriu paklaust o Norvegijoj buvai :? jei buvai kaip ten situacija su dujomis :?

25

Re: merginos perka masina:)))

Lina, 24 parašė:
Gintautas, 25 parašė:
Lina, 24 parašė:

merginai nusipirkti gera masina ir buti neapgautai :? imanomas dalykas jei truputi nusimanai ir turi smegenu big_smile o del menku derfektu tokiu kaip ibrezimas ar dauztas spanas nesukciau galvos, juk galima patvarkyti, o ir uz tokia masina maziau praso nei sveika. jei masinos variklis geras (nemazai cilindru, arkliu daugiau nei100 big_smile ) o isore truputi apgadinta tai as ja imciau wink svarbu gerai trakia big_smile o isvaizda galima pakoreguoti big_smile salona issiurbliuti ir viskas ciki big_smile su masina reikia vaziuoti o ne ja puikuotis big_smile

tie galyngi tik palakstimui sventei, bet ilgom kelionem tai renkuos visad dyzeli vidutines galios 5 litrai 100 km,jai reik tai 180 isspausi.nes europoj dabar benzinas brangus lenkijoj vos ne zlotu brangesnis.na nebent dujos.bet toli nuo namu su dujom baisu vaziuot

na c4 ir nedaug ima, palyginus su kitoms masinoms, 100 km ima apie 12 lirtu wink o siaip jei pirkt tai pirkciau a2 arba a3, irdar vilioja vwbeetle wink ir negalingi ir maziukai big_smile

Negalingi? Nu 1.8T (aisku apie S3 jau net nekalbu) varikliukai i A3 ir Beatle tokie patys nevisai negalingi..su 150AG ant ju visai neblogai atrodo..O A2 tai Audi klaida..nepasisekes modelis..per brangus ir visiskai nepopuliarus..:D

26

Re: merginos perka masina:)))

na palyginus su kitoms masinos tai tikrai pastaruju varikliai nera galingi wink ne taip kaip dabar su kuria tenka pavazinet 2.8 variklis.  na a3 ir a2 kainos tikrai skiriasi wink bet kad nevykes modelis tai nepasakyciau... smile tik man regis jei neklystu jau berots nuo 2005m a2 nebegamina (jei klystu tai sorry)
as rinkciausi masina ta kuri man su laiku bus pagal kisene tai sios ir ieina i sarasa, nes man jos priimtinesnes ir savo variklio galingumo ir isvaizda, o jei kas netinka galima ir pakeisti wink kazkada galvojau ir apie didele mazina, pvz dzipa big_smile  bet geriau pagaalvojus patogiau mazesne masina big_smile lengviau parkuoti ;D

27

Re: merginos perka masina:)))

Ai man audi nepatinka..:D Perdauk nuobodi..:D

28

Re: merginos perka masina:)))

Tomas, 27 parašė:

Ai man audi nepatinka..:D Perdauk nuobodi..:D


o tai leisk paklaust kas tau nenuobodu? big_smile siaip as galvoju apie tokias jau realiai ikandmas masinas o ne apie tokias kur tik i paveiksliukus galima paziuret smile ne taip kai viena mergina i cp foruma parase kad nori veiron bugari ir kaip sios masinos lietuvoje, kaip traukia ir taip toliau big_smile
bmw man nepatinka, nes jie toki per daug agresyvus, prancuziski automobiliai netraukia, o japoniski tai ...nu gal ir nieko atrodo bet tikrai nenoreciau wink na cia tik mano nuomone ir as ja parasiau wink

29

Re: merginos perka masina:)))

Ai jeigu as galeciau pasakyti kas man patinka tai pasakyciau..Bet ju tiek daug kad nzn nuo ko pradet..:D Egzotika patinka aisku bet..:D O is realiu kai pirkau dabartine..sirdis norejo BMW protas japaskes (todel kad pagal statistikas jos gerokai patikimesnes uz europos)..taigi paklausiau proto, kolkas nesigailiu..:D

30

Re: merginos perka masina:)))

japaskes tai kokios cia big_smile konkreciau jeigu galima wink

31

Re: merginos perka masina:)))

Patikimiausios?
Va cia radau patikimumo statistika 10 metu auto..naujesniu cia neturiu bet irgi panasu labai..Atsizvelgiant i tai kad pirmose vietose brangus porsai, mersai nekasdienines masinos, daug maziau naudojamos, o ir remontuojamos brangiuose servisuose, o taippat i musu iperkamu kategorija neieina, tai toliau beveik vien japaskes..:Dhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/3457

32

Re: merginos perka masina:)))

Tomas, 27 parašė:

Patikimiausios?
Va cia radau patikimumo statistika 10 metu auto..naujesniu cia neturiu bet irgi panasu labai..Atsizvelgiant i tai kad pirmose vietose brangus porsai, mersai nekasdienines masinos, daug maziau naudojamos, o ir remontuojamos brangiuose servisuose, o taippat i musu iperkamu kategorija neieina, tai toliau beveik vien japaskes..:Dhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/3457


zinau sita apklausa smile cia del jos daug diskusiju buvo nes tipo vokieciai neobjektyviai vertino ar kazkas panasiai :?
nu as klausiau kokia tavo smile

33

Re: merginos perka masina:)))

Viena is pirmu 15..:D

34

Re: merginos perka masina:)))

geriau golf IIII 1,9  tdi 130 Arkliu ,310 Nm. 100 km ryja 5 litrai simtui km,arba senesni 110,90 arkliu dar buna ir ryja virs 4 litru(minimaliai).audinese tokie pat varikliai statomi .ekonomija ir galia viskas kartu

35

Re: merginos perka masina:)))

sveiki, kadangi mano masiniukas pamete rata, po remonto kurpiu plana pirkti kita, reikia nuomones- Toyota RAV4 ir Honda CRV - kuri geresne (ne isvaizda), pigesne eksplotacija ir t.t.

36

Re: merginos perka masina:)))

Migle, 26 parašė:

sveiki, kadangi mano masiniukas pamete rata, po remonto kurpiu plana pirkti kita, reikia nuomones- Toyota RAV4 ir Honda CRV - kuri geresne (ne isvaizda), pigesne eksplotacija ir t.t.

Del to kad pamete rata reikia pirkti nauja? Ne nereikia pirkti naujo, reikia tik uzdeti rata ir normaliai, taip kad nenukristu tik tiek..:D O siaip tu cia labai neaiskiai parasiai nes jau po tris kartas yra abieju siu modeliu..Rav4 nuo 1994m O CRV nuo 1997 europoj (japonijoje nuo 1995)... o siaip turbut RAV4 bobiskesnis pigesnis ir paprastesnis..:D

37

Re: merginos perka masina:)))

na as galvoju pirkt ne senesne nei 2000m. o del rato....uzdes ta rata, tik pavargau remontuot ta savo masiniuka smile Ne blondine as, zinau kad rata uzdet reikia big_smile

38

Re: merginos perka masina:)))

Migle, 26 parašė:

sveiki, kadangi mano masiniukas pamete rata, po remonto kurpiu plana pirkti kita, reikia nuomones- Toyota RAV4 ir Honda CRV - kuri geresne (ne isvaizda), pigesne eksplotacija ir t.t.


del kokybes toyota visuomet pirmauja,pazystamas turejo 2001m sake neuzdroziamas tas RAV4

39

Re: merginos perka masina:)))

Tomas, 27 parašė:

Patikimiausios?
Va cia radau patikimumo statistika 10 metu auto..naujesniu cia neturiu bet irgi panasu labai..Atsizvelgiant i tai kad pirmose vietose brangus porsai, mersai nekasdienines masinos, daug maziau naudojamos, o ir remontuojamos brangiuose servisuose, o taippat i musu iperkamu kategorija neieina, tai toliau beveik vien japaskes..:Dhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/3457


pagal nauja statistika 100  000 km maziausei gendanciu 1 vieta mazda 2.toyta   4.hundai    14 bmw ,    15 mercedes,   paskutine 23 regis tai pezas ,visi prancuzai prie galo   mazdos klube kazkur skaiciau

40

Re: merginos perka masina:)))

Emilis, 22 parašė:
Gintautas, 25 parašė:

.na nebent dujos.bet toli nuo namu su dujom baisu vaziuot

kodel baisu? mes su xebra puse europos ismale su dujine masina, visur tu duju yra...nereik ce zmoniu gasdint:D


genda kartais.aisku jeigu viskas nauja,geroj firmoj rinkta tai ko gi bijot .bet daug pazystamu su dujom toli nuvare turejo problemu 5 metai intensyvaus vazinejimo ir problemos po truputi lenda