21

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

nu man tai  kas  gali valgyt ten ta riebia mesa  beto Gediminas 17  reikejo pasidomet ka  dar prie  riebios mesikes reik pavalgyt  big_smile   nenoriu as cia gincytis  tik tiek  kad riebi mesa na  is dalies gali sukelt panasu poveiki kaip  ir   anabol  steroid kai kraujagisles yra padengiamos cholesteroliu kuris sulaiko organizme   vandeni  todel dideja mase na bet man atrodo zmogus  nori  but  sveikas  ne su aukstu kraujospudziu ir sirdies problemom.Beto as pasakysiu tik tiek kad kiekvienas  zmogaus organizmas yra  savaip kitoks todel kas tinkia vienam netinka  kitam  tu  rimtu kulturistu kaip sakai as neka maziau zinau ir pazystu  nevienus metus  geleziukus kilojau tai  va 

22

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

Beje  Gediminas 17 gal gali  man paaiskint i kokius produktus  skyla  riebalai organizme ? big_smile

23

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

as ne biologas, bet patariu paskaityt literatura, tada viskas bus aisq, ir nereikes tuscei gincytis, kad be riebalu raumenu mase priaugt ira labai sudetinga. PS. as juk ir nesakeu kad reik tik tuos riebalus valgyt !! smile

24

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

Na seip jei man ir reiktu mases (jos nereik nes ji ir taip auga ) neryciau as tu riebalu ir seip jau gal  virs  2 metu nebesportuoju radau idomesni sporta  :DDD bokalo kilnojima .Beje  neivieno nepazystu kuris  butu didines  riebalu normas + riebalai yra augalines  ir gyvunynes kilmes kiekvienos kilmes orgasnizme poveikis yra kitoks  . asmeniskai as  stengdavausi  mesos nevalgyt kaip minejau mazina kreatino kieki organizme  (tikriausi zinom kam kreatinas reikalingas) tokiu atveju reikia  pasirupint kitu gelezies  saltiniu ir aplamai sportuot  negeriant vitaminu yra nesamone  smile tik zekit  neisigykit avitaminozes big_smile  p.s. nuo vasario vel pradedu geleziukus kilot :DD

25

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

Sveiki visi,
issakysiu savo nuomone:
"maiste turetu buti dauk baltymu, anglevandeniu, riebalu"  - Riebalu ? tai tu nori priaugti normalaus svorio ar Riebaliuku tokiu graziu uhhh smile Na siaip paskaiciau is tavo Postu, kad tu esi Zalias kaciokas kuris nieko nezino ir kazka cia spangsta. Nuo kada Riebalus metant Riebalus valgant.. nu cia gryniausia nesamone. TAi va toliau tesiam tema ka as norejau pasakyt vat Robertas kazka supranta ir bando sakyt teisinga linkme tik per daug lenda i organizma ten kaip jie kas yra ir ka daro. (galima paaiskinti ir paprasciau )
O jeigu siaip nori pasidomet patarciau eiti i kulturizmo foruma. (Cia kas klausia apie mityba)

O siaip jo Mityba tai yra visas dalykas kaip priaugti svorio ir kaip ji numesti. Visu pirma reikia buti labai tvirtas zmogus ta prasme pasiryzes taip daryti, nes reikes su maistu kovot valgyt 5grudu koses, avizu , ir t.t Turesi grieztai laikytis laiko paskaiciuoti kiek ten kaloriju ir kiek tavo kunui reikia kaloriju. Beje lasinio auginimas nereikalauja jokios fizines veiklos. http://www.kulturizmas.lt/pagrindinis/p2_articleid/5

Nueik ir pasiskaityk apie mityba ir kaip ja susidaryti.

26

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

Istrauka is tavo linko
"ANGLIAVANDENIAI/BALTYMAI/RIEBALAI: tam, kad jaustumėtės gerai, kupinas jėgų geriausia būtų 55 % per dieną suvartojamų kalorijų gauti iš angliavanadnių, 20 % iš baltymų ir 25 % iš riebalų. Šią dietą galima derinti su savo patirtim treniruotėse, jų intensyvumu ir siekiais."

Istrauka is topacio kulturizmas.lt forumo    http://forum.kulturizmas.lt/viewtopic.php?t=320

5. Valgyk daugiau riebalų

Jeigu nori priaugti raumenyno masės privalai valgyti pakankamai riebalų. Riebalai vaidina svarbia rolę hormonų gamyboje, kurie yra atsakingi dėl augimo ir jėgos. Aš niekada nepriaugau raumenų laikydamasis mažo riebalingumo dietos, tačiau daug žmonių vis dar tiki, kad riebalų valgymas pavers juos į storulius. Čia yra visiška nesąmonė. Tiesa pasakius yra labai populiari raumenų auginimo dieta, kuri egzistuoja jau ne pirmus metus, ji vadinama “anabolinė dieta”, kuri reikalauja valgyti tik riebalus! Sviestas, kiauliena ir kiti riebus maisto produktai yra toje dietoje. Nors ir skamba keistai, ši dieta tikrai veikia.

Dauguma žmonių turi viršsvorį paprasčiausiai dėl dietos kurios pagrindas paprastieji angliavandeniai, o ne todėl, kad valgo riebalus. Jeigu tavo dieta nesuteikia pakankamo kiekio riebalų, tavo organizmas pradeda kaupti, bet kokius riebalus jis gauna, nes jis nežino kada jų gaus vėliau. Mažo riebalingumo dieta taip pat sumažins ir testosterono kiekį, ko mes tikrai nenorime stengdamiesi priaugti svorio. Tyrinėjimai įrodė, kad riebalai turi tiesioginį ryšį su testosterono gamyba. Padidinus gaunamų riebalų kiekį padidina ir testosterono kiekį. Priešingybė irgi tiesa. Sumažejus riebalų kiekiui gaunamo iš maisto sumažina ir testosterono kiekį.

Kaip bebūtų, tu nenori padidinti prisotintų riebalų kiekio. Prisotinti riebalai sukelia ligas. Nors tu visad turėsi prisotintų riebalų savo dietoje, tavo pagrindinis tikslas būtų padidinti gaunamų esminių riebalų rūgščių kiekį.

Esminės riebalų rūgštys yra nesotieji riebalai, kurie yra reikalingi tukstančiams funkcijų vykstančių kūne. Kadangi jos negali būti pagamintos mūsų kūno, jų turi gauti iš dietos. Šios riebiosios rūgštys ne tik padeda pakelti testosterono gamybą, bet jos ir gydo neleisdamos raumenims išsekekti, padeda padidinti HDL lygį (geras cholesterolis) ir dalyvauja hormonų gamyboje. Gauti rekomenduojamą kiekį esminių riebalų rūgščių aš patariu praturtinti savo dietą arba Udos Perfect Oil Blend arba Cold-Pressed Flaxseed.

27

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

teorija ta teorija... walgyk wiska ir is ejles wakara daugeu anglewandeniu jej apykaita gera sawaitgaliais kebaba ir proa alaus i budet masa [[[;

28

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

mases augimo formule .. = Treniruotes + miegas + mityba
wienas komponentas nekox ir nekas [;

29

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

nu va mano nuomone be chemijos ne pro kur parodykit man ta kuris nieko nevalgydamas turiu omeny nei proeino elementariausio kazka pasieke neimanoma as 6metus sportuoju su pertraukom tad zinau tikrai ir matau kaip kas ka daro kad svoris kiltu .nori mases? tai tada 4kartus i sale eini valgai gain fast animal pak kreatina ir tada svoris kils po lengva bet tikrai teks sportuot pusmeti kaip minimum .jai nori priaugt koki 10 kg ir atrodyt laabai gerai pabreziu:) tada teks koki 100sukramtyt pats zinai ko jai sportuoji nes kitaip tu gerai neatrodysi neimanoma tiesiog nebent tu genetiskai sudetas kad augtu butent raumenys o ne mase ar pilvas.. tai va nori svorio valgyk pats zinai ka! tai nereiksia kad as kramtau nesveikai..:))

30

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

ziuriu kokie cia visi specai ciuju visi uzsivare esat ane nes ka snekat man juoka sukelia valgyk tu nors kas pusvalandi jai tavo kunas nera linkes i mases augima tai tada tuscias reikalas nu aisku gal gal kokius 3kg priaugsi bet tai kazi ko?? tie baltymai ir pan is maisto tu nieko negausi nes ten ju per mazai ir butu per brangu tiesiog valgyti ta mesa ir produktus kur butent yra jusu pasakymu daug baltymu .pigiau gert proteina ir pan nes tai maisto papildas ir tikrai nera brangu tad jai rimtai sportuojat kas nors is cia zinot apie ka as sitam sportui reikia nemzai investiciju jai nori atrodyt bent normaliai tikrai..:) sekmes sportuojant

31

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

nezinau kaip man draugas rekomendavo tai po treniruo9tes labai gerai pavalgiti riziu be druskos ir kitu priedu.na as juo tikiu nes jau tikrai uzketejas ganteliu ir stangu megejas=))

32

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

po treniruotes 30minuciu anglewandeniu langas praejus 1.5h gali baltymu geraj prikirst [; patikrinta lajko....

33

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

Valgyk daug ir mazai judek, svorio priaugs kaip mat;)

34

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

patikek as jau meginau bet tikrai nekas gavosi=)))

35

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

Tautvydas, 16 parašė:

ingrida - plzzz nebandyk big_smile nezhalok saves ;D~


jo jo, ingrida, nesportuok tiek, paskui busi tokia raumeninga kaip ir Tautvis!!!!;D

36

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

pamirskit tas pasakas kad valgant ryzius priaugsi mases ir grikius cia gi angliavandeniai jie tik is dalies padade jegas atsatyt po treniruotes o ne priaugt nuo ryziu nu tikrai neina cia pasakos tik skrandi galim susivaryt kai kasdien valgai patikekkit atsibosta po poros savaiciu tad cia tuscias reikalas ne masei augint bent jau su ryziais ir grikiais neuzauginsi mases.po treniruotes isgert reik baltyminio produkto atstatymui jegosm nes po poros valandu pradeda irt raumenys negaudami medziagu o nuo koses ryziu tikrai nieko nebus nes reiktu puse gk suvalgyt kad gautum tas reikiama norma ..:)

37

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

Vaidas 20 tu ten pririjes gain fasto   su animal paku ir dar kreatino  neaisku i ka pavirsi :DDDD jei dar valgysi tiek kiek parasyta tai speju  kalaboku pavirsi :DD ne  jei rimtai tai  nzn kaip kam cia ta chemija  nuo genu priklauso asmeniskai gain fasta gerdavau po 2 tuos kausus  nors  ten  berots  6 reikalavo big_smile per 2 savaites  berots 5 kg prisoko  ant pilvo rybkos  kaip turi  but  pradejo eit :DDD as  primetu kas butu buve  jei  6 kausiukus  buciau  valges   kalabokas buciau  buves big_smile nors  tiesa pasakius   su mase problemu niekad neturejau gain fasta  valgiau nes  uz dyka buvau gaves :DD bet seip  rezultatas seip tai tikrai geras .Snekant apie animal  paka tai ten isvis  bispridielas   paprastam  del saves sportuojanciam ten tokiom dozem kai pavarysi berots  2 maisai galimi per diena  tai kepenys  issipus  kaip balionas  ir avitaminoze garantuota   nuo tokio  kiekio kalcio per  du maisus  4 gramai tulike stenesi kelias valandas :DDD ir karsilio  arba  liv 52 nespesi gert nu krc toks pasakymas  kad valgyk  myntona ir  ore bus  nesamone  asmeniskai zinau zmogu  kuris valge  myntona  su gain fastu ir  sugebejo tik kelis  kg  priaugt kurie po  menesio nukrito :DD  viska  lemia  genetika  .

38

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

Robertas21 tu geriau garsiai nesnekek niekam nes juoksis is taves apie gain fast **** vagalu ir visi draugai valgo net jaunesni uz mane ir **** svoris kyla gryni raumenys tad apie pilva ir kalabokusm tylek jai tu miegosi namie hui ir augs tau raumenys ten gain fast yra angliavandeninis beveik jai nori mases priaugt grynos o animal pak valgau tris kartus savaitej jis yra geras priedas padedantis i sisavinti proteina genetika cia lemia kai sausai varai tai yra be jokiu proteinu o kai jau valgai ka as skaiu svoris kyla nori nenori svarbu taisyklingai gert pries treniruote po jos 1.5val preajus ir einant miegot tada turesi viska ko noresi tik reiks biski laiko zodfziu tau reiktu ilgai pasakot nes nelabai esi susidures su tuom o tik pabandes.del tuliko cia ir perdedi nezinai nesakyk ten daug vitaminu animal pake reik tik normuotai valgytaisku jai nori tik sportuot ir tiek tada jo nevalgykit geriau bet jai nori gerai atrodyt ir turet raumenyna normalu tada beju kaip be ranku jai nenori valgyt hemijos,nes su hemija gali grynus raumenis turet o ne pilva bet bet cia tema kad be tableciu delto tos temos negvildensiu:) i tave paziurejus matos kad turbut nesi buves net salej arba nezinau ka ten valgei? as nevarau bet kai pasakai kalabokas tai isvis tyliu tu taip pasakyk rimtam sportininkui kuris ilgai sportuoja ir gerai atrodo tik pasijuoks is taves:) as pats tik megejas bet tikrai zinau patikek

39

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

ha ha  man is  taves  juokas  ima zmogau matos  isvis nevelnio nezinai kas sudaro ta  gain fasta :DD jei turi tuscia  bonke pasiziurek ten geriau  tai viena  antra isvis  neturi supratimo  kokie  biologiniai procesai vyksta organizme  isisavinant  sias medziagas   ir aplamai gal net nezinai i ka skyla  angliavandeniai .Zinai tik tiek  kad geriant auga  mase ir tau gerai net  nezinai  kodel ten auga  krc tingiu sneket prisiperki  chemijos jei ka rasosi ch ne  hemija big_smile  nu krc  neesme  . Dabar del mano isvaizdos  zmogau as jau daugiau nei du metus alaus bokala  kilnoju  o  ne  gelezis  big_smile:D:D kai sportavau  mano mase  laikydavosi virs 90 kg geriausios   formos sveriau  97 kg  krc  matosi esi nieko nesuprantantis apie  sporta  tik  maisto papildus ryt ir sugebi :DD  plius  as ne  kulturistas jeigu ka  mano sfera  yra jega 

40

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

gaila man taves as tik megejas sportuoju del saves ir neiko nesiekiu bet tu tupesnis uz mane manatu bet gal nesigincijam ir tiek as tiek esu visko isbandes tu visu papildu ir ne tik tad zinau kas yra gain fast as ji 15metu pabandziau ir zinau per 5 metus tikrai isiaiskinau kas yra jis krc seksmes tau kelnojant nzn ka .o as tik pasakiau savo nuomone..tu savo as savo smile sekmes