61

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

bazes as nesiulau ismest. sutinku ji svarbiausia . ko truksta sistemai ne nenumanau , as ne profas. kad priot tau tai OK / bet tat tikrai gali but del amziaus . asmeniskai man patinka dabaikt raumeni .   tada bent pajunti kad sportavai/ na svorio augimu nepasigirsiu, bet cia mano mitybos problema. bet jega auga

62

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

nu aisku nebusi8m mes profaj smile o baze ismest nesamone tirkiausiai butu smile kokie tawo jegos rodikliai ?

63

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

ui man geda girtis smile nes ner kuom. as sportuoju tik metus. paprasciausiai draugu daug sportininku tai prisiklausau siulimu

64

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

sviestas sviestuotas. nematot kad jau viskas buvo iskalbeta ? rakint sita tema

65

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

[; kur raktas ? big_smile

66

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

Vilius, 16 wrote:

robertas,21 mataj kulturistu ir jegavykai tuom ir skirias wieniem rupi centimetray bet kokia kajna o jega **** smile o tu kaulu ir skuru jega pagrysta sausgysliu bej sanariu twirtumu tad negalima teigti wienareiksmiskai kuris yra geriau smile)

Ha  ha nu nesu as ten kaulai ir skura  tik dabar biski forma prarades po kokiu 3 menesiu manau pasieksiu vidutine forma isidesiu kita  foto big_smile na as  nors  ir nesu kulturistas nesuvienu rimtu sportuoju  beto  negalvok kad  nueinu ir  visi tylus spoortuoja  visi  dalinasi savo ziniom

67

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

neperfrazuok ir negalwok uzh mane wink tay tiek galima jegos rodiklius suznot robertay ? :>

68

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

nu tai imeskit jegos rodiklius smile

69

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

manau kad visi dasimes +10 kg koky big_smile bent jau as nematau rpasmes meluot ;] mano spaudimas gulomis 105kg pritupimai su bintajs 140 trauka 100darbinis sworis max nebandes wink

70

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

daug ryziu ir kiausiniu valgyk

71

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

Živilė, 19 wrote:

daug ryziu ir kiausiniu valgyk

na va imk ir bandyk cia tai tiesa ;D

72

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

:DDDD nu aisku teisinga bet retay kada prijimu nemotyvuota patarima nuomone ar siaip ;]] o apie baltymu ir carbo paskirstyma dienoj ce kiekwieno ackiras rejkalas ir nuo apykaitos daug kas priklauso .. nebukit wienarejkshmishkos big_smile

73

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

na pritupimas 200  spaudimas 150 trauka 220   rezultatai nera varzybiniai  oficieliai yra  registruota tik  trauka 210 kg neoficialiai 220 , krutine visad lievai buvo nes kai buvau pradedantysis ir  durnas perdeginau  todel vis atsilikdavo

74

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

nu rimtas jegavykas [; tokie sworiai bent jau man toli big_smile jej nepaslaptis kiek sykiu buway uzhsedes ant qrso ? [;

75

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

nevalgyk nieko

76

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

Vilius, 16 wrote:

nu rimtas jegavykas [; tokie sworiai bent jau man toli big_smile jej nepaslaptis kiek sykiu buway uzhsedes ant qrso ? [;

Vilius  kurse tu kurse  big_smile pazek as  vieni kaulai ir skura  kaip sako  tai  kokie dar ten kursai big_smile:D na seip tie rezltatai pries 3 metus  buvo paskui neatlaike  apkruvos  nugara  ir teko biski apie  tas varzybas  visam laikui pamirst big_smile:D

77

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

nu robertas del tu krusu big_smile ne wisi krusay masej skirti smile sushaudyk 30 propiko paziruek priaugsi gal ~3kg o jega bus i wirshu tolka tak [;

78

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

bral prirase  ta mergaiciuke dabar visas forumas istemptas big_smile taigi zinau  kad  nevien bet leidziami visi yra hormoniniai preparatai as kazkaip  tai nenoreciau kad mano daiktas  klyne  galvos nebepakeltu big_smile:D:D

79

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

Greta, 12 gavo kortelę ne už ta žinutę, kuri pažymėta, bet užsekančią kuri buvo pašalinta(floodas)

80

Re: kas zino sveika be tableciu svorio auginimo buda?

robertas nu tay klysti manyciau wink) dekonatas stanozol primobolan kad ir neanabolinis HCG ? nemanau kad sitie dalykaj per klyna kerta smile)