81

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Speju taip: ryt jei laimim zaidziam su kroatais, jei pralaimim su graikais..kazkaip labiau noretusi kroatu..O vokieciam taip ir reikia..ryt pasirgt dar uz italus reix kad isvis vokiecius ismestu is cempionato..:D

82

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Vokiechius totaliai supirdalino:)

83

Re: 2007 Euro Basketball Spain

kada siandien zaidzia ? :::819

84

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Na o kokios jusu prognozes del siandienos su slovenais? Jei laimime, tai su kroatais susitiksime, o jei pralaime - tai graikai. Kas blogiau? smile

85

Re: 2007 Euro Basketball Spain

kazkaip man atrodo kad geriau su kroatais zaist (ta prasme siandien laimet pries slovenus:)) pries kroatus patikimesne atrodo pergale nei pries graikus:D

86

Re: 2007 Euro Basketball Spain

As noreciau taip pat, kad siande laimetume. Taciau tiek kroatai, tiek graikai man nepatikimi. Labiau norejau, kad butu pateke portugalai ar izraelis. smile smile smile Taciau yra kaip yra. Viskas priklausys tik nuo sio vakaro. Tiesa, gal kas zinot kokia cia nauja tasku skaiciavimo sistema?

87

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Ketvirtfinalis:

ISPANIJA-VOKIETIJA
RUSIJA-PRANCUZIJA
LT-KROATIJA
SLOVENIJA-GRAIKIJA

Pusfinalis:

ISPANIJA-SLOVENIJA
LT-RUSIJA

Del 3 vietos:

SLOVENIJA-RUSIJA

Finalas:

LT-ISPANIJA

Va tokios mano prognozes..:D

88

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Tikiuosi, kad tos prognozes issipildys iki galo. smile

89

Re: 2007 Euro Basketball Spain

nieko gero jai ispanai su lietuviais zais

90

Re: 2007 Euro Basketball Spain

beto vakar sauniai supirdolino slovenus,ziuriu ko stipresne komanda tuo lietuviai geriau zaidzia ir didesniu skirtumu .apsildineja:)

91

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Supirdolino ir be Jaskos. Na manau turetu Lietuviai kokia 3 vieta paimti minimum. Aishku auksa be shansu na bet kaip sakoma svajoti nedraudzhiama. Pagal mane bus taip.

1 Ispanija
2 Rusija
3 Lietuva
4 Graikija

92

Re: 2007 Euro Basketball Spain

as tai tikiu, kad bent iki finalo nusigaus lietuviai, o ten jau kaip bus taip bus, bet norisi kad ir ispanus patvarkytu finale:D

93

Re: 2007 Euro Basketball Spain

saunuoliai musiskiai......... Tikiuosi, kad ties kroatais nesustosim. Jei ir toliau taip zaisim, tai po kroatu ir rusus nugalesim smile Ir finale liks ISPANAI. Nors man ir rusai baisus. Bet turim pasistengti. smile

94

Re: 2007 Euro Basketball Spain

nors vienas zmogus optimistas.ir linki pirmos vietos:)

95

Re: 2007 Euro Basketball Spain

as tik kartais pasiziuriu kai sese zuri tai kartais ir as prisedu smile o ar laimes ar ne man ne motais wink
>> man nepatinka sportai su kamuoliais big_smile

96

Re: 2007 Euro Basketball Spain

o kokie tau sportai patinka?

97

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Tomas, 27 parašė:

o kokie tau sportai patinka?

na cia nerekia i pievas nueiti wink nes visi supyks big_smile big_smile ne apie mane cia susirinko zmones kalbeti o apie visu garbinama kashi ;D

98

Re: 2007 Euro Basketball Spain

svarbiausiai but kokiu rasistu, nekest puse pasaulio ir kai lietuviai duoda i kaulus kokiem mano nemegemiausiem turkam, tai tikra laime:)nesvarbu ka zaidzia

99

Re: 2007 Euro Basketball Spain

vakar jau galvojau, kad pralosim smile

100

Re: 2007 Euro Basketball Spain

as irgi, labai jau ten vienodai, taskas i taska ejo.. ir nelindo ziauriai pabaigoj..