101

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

oi zinau kad pilna, patys prasinesa apie save big_smile visokiu tu priezasciu buna, kiek zinau. gan daznai moteris susikoncentruoja i namu seimininkes vaidmeni ir basta. aisku vyru bledunu irgi sociai big_smile

102

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

na vyrui nieko nelieka kaip tik bledavoti tada big_smile

103

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

tai zinai, jei namie i tave lovoj demesio nekreipia, tai ka daryt tada big_smile cia abiem pusem galioja, beje wink

104

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

o kaip kreipsi demesi kai kazkurem galva skauda ar persidirbe ir neko nenori tai ir lieka kaimynai ir pazistami tada big_smile

105

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Laba,nes nebeturi pries ka ragus rodyt...

106

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Saule parašė:

tai zinai, jei namie i tave lovoj demesio nekreipia, tai ka daryt tada big_smile cia abiem pusem galioja, beje wink

tai gal ta lova jau nusibodusi:D rutina ne kas santykiuose:D:D:D:D

107

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

tai dar yr stalas, spinta, vonia (labai nepatogu), palange, laiptine, tarpuvartes, nu galima ta rutina praskaidrint kai labai norisi :DDDD

108

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Saule apie savo patirti pasakoja big_smile

109

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

tai zinai, pencijonas man arteja jau, nemazai esu maciusi ant sio svieto per ilgus gyvenimo metus big_smile

110

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Saule parašė:

tai dar yr stalas, spinta, vonia (labai nepatogu), palange, laiptine, tarpuvartes, nu galima ta rutina praskaidrint kai labai norisi :DDDD

pati pasakei del skonio nesigincijama patinka tarpuvartese prasom ,,ko ieskosi ta ir rasi...

111

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

mhm. butent agresyvus vyrai yra potencialus smurtautojai. o salia agresijos visada eina amputuotas jumoro jausmas ir saves sureiksminimas iki negaliu.

112

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Saulyte skaiscioji...-geriausia ant palanges prie atviro lango...,9 aukste))Nieko asmenisko-pajuokavau.

113

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Saule parašė:

mhm. butent agresyvus vyrai yra potencialus smurtautojai. o salia agresijos visada eina amputuotas jumoro jausmas ir saves sureiksminimas iki negaliu.

tagresija slepiama daugiau bedos pridaro,,kaip kvailas moteriskas pyktis,,supykau dabar nesakysiu po puse metu pasakysiu(kas jau po tiek laiko man visiskas 0)
paskaityk knyguciu daugiau kas yra potencialus kas ne,,,smurtas ne vien fizinis gali but psichologinis,seksualinis ir pan,,,na viskas yra knygose ar vikipedijoje:) idomu paskaityk va tada kalbek...jai savo pasakymais koki savo nepasisekusi santykiu atveji pasakoji na gal ant tokio uzsirovei,,iskart pasakysiu pacios mielosios gyvenat su tokiais,,,dubasina vadinas nu ka taip turi but,,,susireiksminimas ,kiek skaitau tavo sms tik is tavo puses ,,sureiksmini iskeli auksciau itin paprastus dalykus,,
vieni vyrai sedi namuciuos po padu ,ar kokias koines mesga,,kitiem tame ju tarpe ir as nesu is tokiu,,,
gincitys del jumoro ,vieniem tas patinka kitiem anas-uzsiciklinai ant vieno ir iskart gaunas visi neturi jo o tik tu turi ,a taip nera///

114 (redagavo tinsanis 2013-07-03 15:30)

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

bloga nuotaika ir pan,,ja turi kazkur isliet,,idijotas eina gatvej kabinetis ,-normalus randa kitu budu aplinkiniam nekenksmingu isiliet atsigaut...kalbet aplamai smurtauja visi,,vyrai taip -moterys kitaip jai kalbam apie seima ar kazka pan,,,,kai jau perzengia ribas ,,tai daryk sprendimus atitinkamus,,,a jai pvz:gryzta vyras ikales ar mergina is klubo  ir pradet i akis pult,,,pabandyk suni paerzint,paziuresim kas bus,,,
kvaila nesamone temos pavadinimas,mylimas ,,sita s,,,visur kist reikia?:)

115

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

nu ok, galiu pasakyt. pries 10 metu vienasyk gyvenime gavau i kaulus nuo girto vyro, kuris nebesuvoke kur jis yra ir kas cia vyksta. tiesa sakant, tuo metu gulejau lovoj ir miegojau su vaiku, o jis parejes uzpyko, kad vaikas jo vietoj guli. kita ryta ans nieko neprisimine, bet as jau buvau iesjus ir nuo tokart nebeparejau. nezinau, man nera jokios priezasties kad vienas zmogus turetu teise pakelt ranka pries kita zmogu. tas pats liecia psichologini smurta. asmeniskai jauciu, kad butent tu tai gali daryti, todel taves paprasciausiai bijau, net nepazinodama, man gana kiek atsiveres esi cia forume.

116 (redagavo tinsanis 2013-07-03 15:42)

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Saule parašė:

nu ok, galiu pasakyt. pries 10 metu vienasyk gyvenime gavau i kaulus nuo girto vyro, kuris nebesuvoke kur jis yra ir kas cia vyksta. tiesa sakant, tuo metu gulejau lovoj ir miegojau su vaiku, o jis parejes uzpyko, kad vaikas jo vietoj guli. kita ryta ans nieko neprisimine, bet as jau buvau iesjus ir nuo tokart nebeparejau. nezinau, man nera jokios priezasties kad vienas zmogus turetu teise pakelt ranka pries kita zmogu. tas pats liecia psichologini smurta. asmeniskai jauciu, kad butent tu tai gali daryti, todel taves paprasciausiai bijau, net nepazinodama, man gana kiek atsiveres esi cia forume.

:)as bendrauju tik ,,atsiveres nesu nei trupucio ,-lengvai isivaziuoju i tema ir viskas..
alkoholis ka per ji pridarom visko pasitaiko bet iskart nurasyt del vieno karto jau cia kiekvieno asmeninis sprendimas,,,cia nera teisiu ir siuo atveju nepateisinu ,bet negaleciau pasakyt kad negalejai pastebet kad isgeres buna agresyvokas,,,taipkad  jai bendrauji ,snekies daug ka galima isprest a jai ne isiskiri ir gyveni toliau,,,
meilej ir kare viskas galima,,, kaip su manim taip as su tavim daugiau tuom vadovaujuosi:man uztenka veiklos isiliet ir kitur tad eit namie cirkus  daryt ,,,tikrai ne man:)

117

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

iki tol agresyvus nebudavo. buvau naivi manydama, jog gerimas nesutrukdys, meile pirmiau visko ir bla bla. bet uzteko proto suvokt kad pereita i kita lygmeni. o pasmerkimo patikek kiek susilaukiau ir komentaru, kad pati kalta, turejau sokt is lovos ir varyt su vaiku kur kitur, nes ponas girtas pavarges, kad girtas vyras parejes isvis yr nusipelnes isskirtinio demesio ir pagarbos, kad visi geria ir reik moket su tuo gyvent, kad meluoju,nes jis lb geras ir to negaletu padaryt ir taip toliau. aisku, 10ciai metu praejus pasimate kaip kas isties yra ir kalbos nutilo. bet tada saldu nebuvo. o buc pasilikus velgi buc buvus pati kalta, nes durna, jei gyveni su tuo kuris lupa.

118

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Yra labai geras posakis: durna ir baznycioje musa big_smile manau tai jau daug ka pasako apie tokia mergina kuri su tokiu gyvena big_smile

119

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

big_smile po to ivykio bendras gyvenimas tesesi lygiai tris valandas iki kol prasvito big_smile

120 (redagavo tinsanis 2013-07-03 15:57)

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Saule parašė:

iki tol agresyvus nebudavo. buvau naivi manydama, jog gerimas nesutrukdys, meile pirmiau visko ir bla bla. bet uzteko proto suvokt kad pereita i kita lygmeni. o pasmerkimo patikek kiek susilaukiau ir komentaru, kad pati kalta, turejau sokt is lovos ir varyt su vaiku kur kitur, nes ponas girtas pavarges, kad girtas vyras parejes isvis yr nusipelnes isskirtinio demesio ir pagarbos, kad visi geria ir reik moket su tuo gyvent, kad meluoju,nes jis lb geras ir to negaletu padaryt ir taip toliau. aisku, 10ciai metu praejus pasimate kaip kas isties yra ir kalbos nutilo. bet tada saldu nebuvo. o buc pasilikus velgi buc buvus pati kalta, nes durna, jei gyveni su tuo kuris lupa.

atvirai man svetimi nerupi -neapsimetineju kad jie man svarbus,,pres kek metu cia tas buvo ir dar bliausi ?tavo zodyne ponas,visagalis ,,,daznai tokios merginos kaip tu nemenkai gali isprovokuot-logiskai mastyk o ne su tom emocijom kurios dazniausiai erzina...butum likus gal daugiau to ir nebutu nutike gal butu,,,pasirinkai taip ir gyveni ir apie ka dar cia diskutuot...