121

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

ne nu rimtai tu man baisus zmogus.

122

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Saule parašė:

ne nu rimtai tu man baisus zmogus.

tai tavo nuomone ne mano:) jai tau taip norisi galvot prasau tokia teise turi:)

123

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Nesakysiu parašė:

Yra labai geras posakis: durna ir baznycioje musa big_smile manau tai jau daug ka pasako apie tokia mergina kuri su tokiu gyvena big_smile

Manyčiau, čia tos prieš kurias nesmurtaujama užduoda tokį klausimą toms, prieš kurias smurtaujama... tiesiog yra tokių žmonių, kuriems patinka kai juos skriaudžia, yra ir vyrų tokių ir jie be šito negali, ar taip sunku suprasti :::045

124

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Saule parašė:

ne nu rimtai tu man baisus zmogus.


Baisu kai 1000 kartu suaugusi moteris skaito knyga, mato spyga.  Cia tau Saule, pyk nepyk, bet teksto suvokimas pas tave tikrai prastokas. Dar mane private mokini nesikabineti prie zodziu ir neskaityti tarp eiluciu, ir dar pyksti labai, charakteri rodai, o pati savo trukumus laisvai demonstruoji. smile

125

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

chm, i privata ne as pas tave, o tu pas mane atejai. ir as tau siuliau ne neskaityti taro eiluciu, bet neskaityti paraidziui. perskaitei atvirksciai ir kitus kaltini, kad jie neskaito kas parasyta ir ne taip tave supranta.

126

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Saule parašė:

chm, i privata ne as pas tave, o tu pas mane atejai. ir as tau siuliau ne neskaityti taro eiluciu, bet neskaityti paraidziui. perskaitei atvirksciai ir kitus kaltini, kad jie neskaito kas parasyta ir ne taip tave supranta.

Tu čia su visais konfliktuoji ar ką :::034

127

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

nu ne big_smile ne su visais, o su tais, su kuriais noriu big_smile

128

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Saule parašė:

nu ne big_smile ne su visais, o su tais, su kuriais noriu big_smile

Nejau tik su tais, kurie tau patinka :::045

129

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

o nu tai aisku, kad jei esu abejinga, tai nepastebesiu, gali nors nuogas krakoviaka susokt
o apsimesti tylia paklusnia ne neketinu, esu netolerantiska gejams, greit uzsiplieskianti ir greit atleidzianti, nekenciu kai mane ne taip supranta ir tikrai nenutylesiu vien is baimes kazkam nepatikti

130

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Manau muša, nes psichologinių problemų turi, ir aišku proto trūkumą, kai užgauna ego, tai ir prasideda marazmai smile)

131

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Saulius parašė:

Manau muša, nes psichologinių problemų turi, ir aišku proto trūkumą, kai užgauna ego, tai ir prasideda marazmai smile)

musimas musimui nelygu niekad nesuprasi kas ju galvose dedasi,,bet kaip sako nepersokes griovio nesakyk op,,visi tikis kad to ar ano nepadarys bet tokiu situaciju atsiras,,,o kai atsiras ,,tada ir pamatysim kas bus,,,

132

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Mano nuomonė, vyras jos negerbia.
Ir tai negalima vadinti meile, tai apsedimas kažkoks
:::022

133

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Na matote visi?:)  Taip, pirmas Saulei parasiau ir ka gi as pamaciau? Norit suzinoti?  Didelius dantys. 
O jei rimtai Saule, tai dar geras pavyzdys su kokia moterimi tikrai nenoreciau bendrauti:)  Suprantu jei 15 metu butu, bet cia 33, jau mama ir taip elgtis, na ne man 25 meciui patarineti:)

134

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Saule parašė:

o nu tai aisku, kad jei esu abejinga, tai nepastebesiu, gali nors nuogas krakoviaka susokt
o apsimesti tylia paklusnia ne neketinu, esu netolerantiska gejams, greit uzsiplieskianti ir greit atleidzianti, nekenciu kai mane ne taip supranta ir tikrai nenutylesiu vien is baimes kazkam nepatikti


Prie ko cia gejai?:DDDDD Niekam neidomus tavo poziuris i gejus:DDD  Nepatinka gejai, nu tai eik su skinheadais ir pamokink juos:D   

Apsimest ir tylia turbut slaptos jegos vercia, kad kovoji taip su jom. Manau gerai pasizymetum ekstrasensu kovose.

Nebijok nepatikti, tas pats galioja visiems. Tik vertetu pagalvoti ar taip istiesu yra?

Tema issikalbejimui kazkur yra sukurta, ten galim kartu paverkti.

135 (redagavo Saule 2013-07-07 12:07)

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

prie  to, kad cia buvo tik asociatyvus mastymas ir tiek. nu tau to nesuvokt. tu net eilini posaki "ne mano skonio" suprati taip, lyg bandyciau paragaut. apart sausu raidziu nieko neiziuri, o net nezinai elementariu posakiu ir perkeltiniu reiksmiu, ka jau kalbet apie asocijacijas, toli iki tokio suvokimo.
ir sisaip ten pajuokavau. tik ne taip vulgariaii kaip tu, tai negali to suprasti, mat pas tave tik vaikiskas paaugliskaas "prikolinimas", daugiau nieko nevalioji parasyt. nu dar pastumt ant mergu ir kitu zmoniu, kaip viskas neteisinga ir kaip ne taip kaip nori tu.

nu svarbu issiaiskinom. tu suzinojai su kuo nenori bendrauti, as parodziau tau kodel tsu tavim nieks nenori bendrauti. del chamizmo. jei bendravimas su tavim privercia gintis, tai kas per malonumas tada merginai butu? jei visas taip suvarineji, tai toks tavo tikslas. sakau, linkiu tau surasti tokia, kuri tave istvertu ir tavo kanduma iskestu arba jo negirdetu.
kiekviename laiske tik prikolai kvaili ir varymas ant kitu, ner normaliu atsakymu i klausimus, o jei kazka pasakai, iskart "man neidomu, man nerupi". uztat ir nenori jos su tavim, visai ne del merso ar bicepsu, tie dalykai cia ne prie ko.

136

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Na Saule tu dabar pati parodei daug chamizmo:) Ne as, as tik diskutuoju, o tu rasai - ne tau suprasti, ne tau suvokti. Kas is musu jau toks piktas zmogelis? a?:)))  Ka as vulgariai ir paaugliskai prikolinu? Kur?  Man jau paciam tapo idomu ;D   Argumentuok prasau.  Tik apsispresk, vaikiskas ar paaugliskas prikolinimas, nes vaikas ir paauglys turi siokiu tokiu skirtumu.

Ojj Saule mane tuoj suvarys, tikrai pabegciau nuo tokios moters, turbut ne tu kaip rasei buvai gavus nuo vyro, o vyras buvo gaves nuo taves, nes agresijos lieji daug:)   Kabinetis prie mano komentavimo budo ir replikuoti, kad as toks nevykes, kazko nepasiekes, na tu pati dabar trolini kaip paauglys, vaikas, pripazink tai.
As tau dar karta kartoju, 100 karta nekartosiu, cia atejau ne tam, kad viskas butu taip kaip noriu as. Kaip viskas neteisinga pas tave irgi daznai vartotina fraze, yra labai daug analogisku fraziu, ga tegul kas kitas primina tau, as nesiruosiu cia tusciai skaityti tavo poemas:)   Stumi ir tu Saule, tik nepastebi saves. Yra toks dalykas kaip susimastyk arba nusipirk veidrodi.

Ka tu man parodei? Kodel ir kas su manim nenori bendrauti? Zinai ka, man online pseudo psichologo ar filosofo pagalbos nereikia. Pasirodo ir pati megsti teisti zmones, uhh kokia tu.
Mano bendravimas vercia merginas ir kitus zmones gintis, mjoooo, na siandien paskaiciau is taves tiek pezalu apie mane, kad net nezinau ar juoktis ar verkti is taves. As irgi ginsiuos, eisiu i parduotuve armijai ir civiliams, uzsibarikaduosiu ir lauksiu kada Saule vaziuos su tanku pulti :DDDDD   
Dabar rimtai, nieko neverciu gintis, nepatinka? Nebendrauk, nieko neverciu pritapti, nepatinka kazkas? Oras laisvas, duru net nereikia, prasom nebendrauti. 

Na Saule rasai apie vaikinus su kazkokiom fobijom, vienus palaikai istvirkeliais kurie iesko jaunuciu, kitus gejais, dar kitus chamais ir egoistais.  O taip, as kandziotis dar moku, tikras Hanibalas Lekteris, buuuu. Na zinok turiu pakankamai geru draugu, tad nesiskundziu kazkaip. Dar iki to nepriejau kad buciau nihilistas.
Varymas ant kitu, nors pati neblogai pavarai. Nesijaudink, tu lydere. Ir galop pasakysiu viena dalyka. Gali cia rodyti dantys, pykti, ir toliau malti sh i mano adresa, bet toliau tau nezadu cia rasyti atsakymus i tavo ta kas tau ''pasirode''. Todel man neidomu ir nerupi tavo problemos, tavo kazkokios sapaliones, kai pati prisikabini o po to rodai apgailetina gynyba, mat cia taves negerbia. Ar tau kazkas cia parase i privata, kokia tu bloga ir baisi, nezinau, todel kaltink tuo ne mane, o tuos kitus. Ir kaip suaugusiam zmogui, jei tu tokia suaugusi, tai gal nerasom cia ereziju visokiausiu? Man tai kazkaip to nereikia:)

137

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Smurtauja dazniausiai budami girti ,del pavydo ,del itarimu kad yra neistikima ir del to kad isveda is kantrybes su savo ilgu liezuviu .Prisneka tokiu dalyku kad gali bet ka isvesti is kantrybes ,pacios isprovokuoja.Cia negalima kategoriskai vienos puses kaltinti,jeigu smurtauja vadinasi kazkuom sukelia ta agresija .Alkocholis atrisa ne tik liezuvi bet ir kumscius.Jeigu tiktais papurto gerai arba nustume tai dar yra vilties issiaiskinti ir susitaikyti.Bet jeigu paleidzia i darba kumscius arba kojas tai vienas kelias i КПЗ .Dabar prieme istatyma labai palanku del smurto seimoje isveza iskarto i mineta istaiga issiblaivyti ir uzveda baudziamaja byla,izoliuoja smurtautoja ir uzdraudzia artintis.Krc nebecicackina kaip anksciau nors ir dabar dar daugumas mano kad profilaktiskai kad neaxuelintu reikia duoti pizdi cia be pagrazinimu

138

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

tokie asilai, bijo pries kita vyra ranka pakelt, bailiai..

139

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

tokius  Dx   reik  vapsie  pacius  uzdubasyt   nes  jie  bijo  pries   vyra  sokt  tai islieje  ant moteru  silpnavalei. Bando kietus primest  moteris musdami

140 (redagavo Arturas 2014-01-05 14:40)

Re: kodel vyrai smurtauja pries mylimas moteris?

Fiodoras, 25 parašė:

jie smurtauja nes nemoka elgtis su moterim :::818 vaikinas turi zinot kad jei bobai duosi i galva tai ji nemyles ji labiau :::111 myli moterys kai su jom elgiamasi svelniai ir rupestingai ,o  jei kas nepatinka, tiesiog ja paleidziam ... turbut susirado geresni big_smile

Moterys dar mylet moka? Nesamone per daug fantastiniu filmu ziuri.
O kalbant bendrai tai as esu pries betkoki smurta nesvarbu ar pries vyra ar pries moteri. Mustynes tai cia krastutinis atvejis gynybos metu. O tie kurie susigere kabinejasi yra paskutiniai debilai.