81

Re: Receptai

Kompota smile

82

Re: Receptai

guliasu delto ne itin megstu nes jie nelabai aiskiai atrodo ,,,is isvaizdos

83

Re: Receptai

Nežinau ar čia labai pigu, bet man skanu visokios picos picutes. Neseniai išbandžiau "kitokią" picą su kriaušėmis. Patiko labai! Dalinuosi receptu (jis pačiame receptų sąrašo gale). http://www.seimoskepiniams.lt/kepiniuakademija smile

84 (redagavo Valdas 2022-07-11 23:43)

Re: Receptai

Virtos sėmkos su druska.

Kadangi keptos yra apdegintos, kenksmingos, nusprendžiau išvirti, kaip valgom dažnai tą patį maistą ir virtą, ir keptą, ir pažiūrėti, kas bus. Be druskos nesivalgo, o su druska visai gerai. Esmė yra sveikumas ir puiki maistinė vertė, kuri yra tokia:

https://albumas.ieskok.lt/b/8/6/1163462_861afe2a8b87.jpg

85

Re: Receptai

sumuštinius geriausiai gaminu :DD

86

Re: Receptai

https://i.imgur.com/caDHWFP.png

ar kas nors vartojat tokia?

snd nusuipirkau pabandyt, akcija buvo. Bet jau atsilupus, kazkoks kvapas, ir kepant irgi kazkoks kvapas. Nu tai net nesinorejo ragaut. Ar cia kad brandinta toks turi but nesupratau. Nuejau nusipirkau kitokios, griztu, jaucias visas kambarys su tuo kvapu, atsidariau langa.

87

Re: Receptai

Sau įkaliau į galvą - jokių vakuuminių pakuočių per akcijas.... Ypač žalio mėsos... YPAČ žuvies.
Net jei kvapo nesijaus iš pradžių, nuplovus, pridėjus prieskonių ir iškepus orkaitėje, teks atsidusti ir išmesti.... O aš ne iš tų, kur pratusi maistą mėtyt...

88

Re: Receptai

Paragavus gal patiks.

89

Re: Receptai

Brandindavo, kai nebuvo šaldytuvų, o dabar galima valgyt šviežius produktus.

90

Re: Receptai

davai kas receptu imeskit moterys, duokit ideju

91

Re: Receptai

Frenkas parašė:

davai kas receptu imeskit moterys, duokit ideju

Frenkai, juk visi žinome, kad vyrai geresni kulinarai smile
Pirmyn su pasninko sočiu valgiu smile

92

Re: Receptai

Mano svajonė - tikras lietuviškas kūčių stalas. Ne pačios paruoštas. Nepamenu kada prie tokio sėdėjau.

93

Re: Receptai

Laimutė parašė:

Mano svajonė - tikras lietuviškas kūčių stalas. Ne pačios paruoštas. Nepamenu kada prie tokio sėdėjau.

O vokiskas kuciu stalas netinka?

94

Re: Receptai

Kūčios - pagoniška šventė. Jos vokiečiai nežino. Jie valgo šventinę vakarienę. Pagoniškų likučių jų kultūroje lb.nedaug, nes kriščionybė buvo įvesta anksčiau, negu pas mus. Panašiai su romos imperijos žlugimu. Vėliausiai šr.rytų regionuose apie 11a.

95

Re: Receptai

Paskutinė "ragana" sudeginta 18a.pbgj. Žmonės buvo įbauginti inkvizicijos.

96 (redagavo Laimutė 2022-12-22 09:12)

Re: Receptai

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Mano svajonė - tikras lietuviškas kūčių stalas. Ne pačios paruoštas. Nepamenu kada prie tokio sėdėjau.

O vokiskas kuciu stalas netinka?

Neturi vokiečiai. Jie virtas sasyskas su bulvių salotom ir garstyčiom arba Frikadellen valgo. Nuobodus jų tradiciškas kūčių stalas.

97

Re: Receptai

Ieva parašė:

Paskutinė "ragana" sudeginta 18a.pbgj. Žmonės buvo įbauginti inkvizicijos.

Užtat dabar ramu. Suplakė pagonišką tradiciją su katalikiška ir taškas big_smile

98

Re: Receptai

Ieva parašė:

Kūčios - pagoniška šventė. Jos vokiečiai nežino. Jie valgo šventinę vakarienę. Pagoniškų likučių jų kultūroje lb.nedaug, nes kriščionybė buvo įvesta anksčiau, negu pas mus. Panašiai su romos imperijos žlugimu. Vėliausiai šr.rytų regionuose apie 11a.

Todėl man vokiečiai ir neidomus. Patinka lietuviška pagonybė jų ryšis su gamta ir su ugnimi.

99

Re: Receptai

Ieva parašė:

Paskutinė "ragana" sudeginta 18a.pbgj. Žmonės buvo įbauginti inkvizicijos.

Nea raganos puikiai gyvuoja tarp mūsų ir moterytes ši amatą praktikuoja

100

Re: Receptai

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Mano svajonė - tikras lietuviškas kūčių stalas. Ne pačios paruoštas. Nepamenu kada prie tokio sėdėjau.

O vokiskas kuciu stalas netinka?

Neturi vokiečiai. Jie virtas sasyskas su bulvių salotom ir garstyčiom arba Frikadellen valgo. Nuobodus jų tradiciškas kūčių stalas.

Slykstus jų maistas absoliučiai slykstus. Tik Bokwurst su majonezu ir ketchupu ir daugiau nieko. Net sriubos normalios neturi. Nors turi jie ten Eintopf o daugiau kaip ir nieko. Slaviška virtuvė skanesnė. Kartais specialiai nuvaziuoju iš Vokietijos į Lenkiją kad ten pavalgyti