41

Re: mergina draugauja su mergina....

As tokiam dalykui esu visiskai netolerantiska! nenormalu, girdejau amerikoj gydo sekmingai tokius nukrypimus....:)

42

Re: mergina draugauja su mergina....

Nesvarbu su kuo draugauja, svarbu kad jauciasi laiminga. Nesvarbu, lezbiete, gejus ar normalus zmogus, jei zmogus jauciasi laimingas, tai valio.

43

Re: mergina draugauja su mergina....

Labai pritariu Arunui. Paprastas poziuris be jokiu isvedziojimu.

O kas del temos, tai kvaila viska susieti vien i sexa. Negi vaikino-merginos santykiai gristi vien sexu?? Gi ne! Tai kas jus vercia galvoti, kad geju, lesbieciu santykiai prasideda ir baigiasi lovoje? Sakyciau siauras poziuris paremtas stereotipais.

44

Re: mergina draugauja su mergina....

as nesuprantu kaip gali trauti ta pati lytis? juk dievo yra sukurta kad turi buti vyras ir moteris. ir is sios sajungos turi gimti vaikai. kitai tai gamtos taisykliu lauzimas. tik nesakykit kas taisykles yra tam kad jas lauziti. jei kas nepritare isdestikit svarius argumentus.

45

Re: mergina draugauja su mergina....

Visiskai pritariu ir Zivilei, ir Arunui..

46

Re: mergina draugauja su mergina....

O mano nuomone,tai liezbietes yra grazu,o piderelius reikia naikinti!!!

47

Re: mergina draugauja su mergina....

Rimokas, 35 parašė:

O mano nuomone,tai liezbietes yra grazu,o piderelius reikia naikinti!!!

na,va,stai ir turime STEREOTIPA...

48

Re: mergina draugauja su mergina....

Tai ne todel kad jam grazu ir netodel kad ka jis pasake ligtais yra teisinga!Ir kad tai daugumos vyru nuomone!Tiesiog intelektas toks zemas kad negali praplesti savo akiracio,del sio fenomeno... nu kad ji paprasciausiai SUPRASTI, DEL KO TAI!Tai vienas, varijantas.Kitas tai sukelmejimas :=D nenoras suprasti net jei ir esi proto bokstas!;D

49

Re: mergina draugauja su mergina....

nzn gerai, kokia priezastis tu nukrypimu, jei genai tai uzuojauta, jei psichologija, nado lecitsa kaip sakant smile taip, jie tokie pat zmones kaip ir mes,na bet sunkus klausimas ir prieit vieningo sprendimo ko gero neimanoma, aisku tik viena, kad gamtos yra sukurta normali pora, o tai nepanasu i tai...siaip nesu konservartyviu paziuru, taciau tai nepriimtina...tai jeigu ir taip toliau jie reikalausis savo pripazinimo, tai tegu ir pvz zoofilai pradeda manifestus rengt, vyras myli vyra, moteris moteri, tai kodel negali suns mylet...musu visuomene ir taip jau pagedusi, tai jos tikrai nepapuostu tokie...

50

Re: mergina draugauja su mergina....

Taigi gejai ir lezbietes irgi sukurti gamtos... Nu jus ir pasnekat... neutral

51

Re: mergina draugauja su mergina....

Nezinau nei uz nei pries as ,tiesiog zmones dabar daugiau del demesio tokiais tampa o ne del to kad tokie is tikruju yra.. O ju smerkt nelabai ir galima cia genu sutrikimas nes jie turi kitoki seksualini potrauki.. smile

52

Re: mergina draugauja su mergina....

man vienodai tegul buna tokios poros bet tik jau neliskit prie manes...man tokios poros atrodo kad jie kaskuo serga...nieko nera slyksciau matyti vyras su vyru ar moteris su moterim...turbut reikia tokiu....

53

Re: mergina draugauja su mergina....

merginoms reikia shvelnumo , tai i js dar grazu paziuret , bet kai 2 stiprios lyties attstovai pradeda glebesciotis ir ... tfu  big_smile Bet as nieko priesh neturiu , tegul tik jiems buna gerai smile

54

Re: mergina draugauja su mergina....

na jei joms gerai kartu tai ir gerai.. man tokie zmones netrukdo smile

55

Re: mergina draugauja su mergina....

o jeeee... na ir prisiskaiciau pasisakymu, stebina kad didesne dauguma to netoleruoja, smerkia ir pan. atsirado gudruciu ir su zoofilija lyginti, dar pedofilijos betruko prie pilno komplekto. totalinis briedas..
zmones, koks jusu reikalas ka kaimynai ar kaimynes uz sienos daro smile
tai yra tik tu zmoniu reikalas, nes tai vyksta su ju sutikimu (priesingai nei zoofilijos ar kitokios filijos atveju), ir nesvarbu ar tai jausmai, ar meile, ar vien tik seksas, svarbu kad jie patys TO NORI ir yra laimingi (vyrai ar moterys)

56

Re: mergina draugauja su mergina....

Egle, 18 parašė:

Taigi gejai ir lezbietes irgi sukurti gamtos... Nu jus ir pasnekat... neutral

Jei jau toks tokia gime:V

57

Re: mergina draugauja su mergina....

tikiu kad tokiu gimstama, bet daug ka reiskia ir auklejimas..

58

Re: mergina draugauja su mergina....

o as jau 20 metu kai su vyru nesimylejus esu , man labaiusia patinka moterys , merginos, jos yra super

59

Re: mergina draugauja su mergina....

Homoseksualizmas ,pasirodo, yra psichine liga...Visda galvojau,kad tai genu sutrikimas, bet mokslo zmones teigia, kad psichikos...Ir reikia gydyti vaistais...:)

60

Re: mergina draugauja su mergina....

As nieko pries pries lesbes, tegul jos  ten sulindusios savuose kambareliuose  krapsto viena kitai dziunzes.As kategoriskai nusiteikes pries biseksuales, ar viesumeje demonstruojancios savo iskrypimus.Taip pat nepatinka kai televizija kisa tuos filmus su lesbem, atrodos normaliu panu nebeliko.