61

Re: mergina draugauja su mergina....

matau, kad normalus bernai irgi nyksta :::037

62

Re: mergina draugauja su mergina....

ISVADA:visi mes nenormalus :::a37

63

Re: mergina draugauja su mergina....

Geju ir lesbieciu nenormaliais vadinti nederetu. Ar tai butu genai, ar sutrikimai, ar zmogaus pasirinkimas - bet kuriuo is siu atveju reiketu juos gerbti. Taip, jie yra kitokie, bet kol nedaro itakos mano gyvenimui ir man nekenkia, kodel as tureciau juos niekinti ir burnoti? Kiekvienas zmogus turi teise buti kitokiu.

64

Re: mergina draugauja su mergina....

Ruta, 28 parašė:

Kiekvienas zmogus turi teise buti kitokiu.

Aisku cia ne y tema, bet ydomus klausimas kilo...
Zoofilai, pedofilai, taippat kitokie... ar jie turi teise tokiais buti?  :V

65

Re: mergina draugauja su mergina....

Gabija, 21 parašė:

ISVADA:visi mes nenormalus :::a37

tej jau senei buvo aisku tik mazai kas tai pripazysta :::608

66

Re: mergina draugauja su mergina....

Neringa, 22 parašė:

kai manote ar tai gerai?ir kaip i tai ziurite?

Mano nuomone siuo klausimu lb paprasta, gerai draugauja, lai draugauja big_smile Man nuo to galvos neskauda ;D Kiekvienas gyvena sau ir del saves, kuria savo gyvenimo taisykles...

67

Re: mergina draugauja su mergina....

Laura, 33 parašė:

o as jau 20 metu kai su vyru nesimylejus esu , man labaiusia patinka moterys , merginos, jos yra super

33-20=13, na nenuostabu, kad ispudis nekoks liko, kai tau buvo tiek metu...vaikas gi dar

68

Re: mergina draugauja su mergina....

Ruta, 28 parašė:

Geju ir lesbieciu nenormaliais vadinti nederetu. Ar tai butu genai, ar sutrikimai, ar zmogaus pasirinkimas - bet kuriuo is siu atveju reiketu juos gerbti. Taip, jie yra kitokie, bet kol nedaro itakos mano gyvenimui ir man nekenkia, kodel as tureciau juos niekinti ir burnoti? Kiekvienas zmogus turi teise buti kitokiu.

Zinai... tai primena istorija, kurioje labai daug panasiu situaciju buvo. Pvz, romos laikais visi dejo i suns dienas Krikscionybe ir juos niekino. Veliau perejo i tolerancijos perioda... dar veliau Krikscionybe uzkope ant visu galvu ir pradejo niekinti ir deginti ant lauzu visus netikius kol visi patapo krikscioniais per prievarta...


Todel manau, kad siuolaikine visuomene yra susidurus su labai pavojinga situacija: tapti tolerantiskais ir leisti gejams plestis tol, kol ju nebebus imanoma sulaikyt ir gejais buti pataps normalu, o normalus santykiai bus nebenormalus... ar niekinti juos ir bandyti juos naikinti, to pasekoje aptureti daug kulturiniu konfliktu... :? :?

69

Re: mergina draugauja su mergina....

Neringa, 22 parašė:

kai manote ar tai gerai?ir kaip i tai ziurite?


paskaičiau pirmąjį ir paskutinį puslapį. ir supratau - viešpatėliau kai ppas mus devalvuojamos ir iškreipiamos sąvokos. Draugystė - juk ne seksas. Ką jūs pasakytumėte apie porą 8mečių ?draugystė? "išsigimimas"?
gerai gi ta draugystė. gerai. :juk draugas yra antrasis AŠ. taip Aristotelis sakė.

70

Re: mergina draugauja su mergina....

Netoleruoju geju,o lesbietes tai ziurint kokios jeigu baisios **** big_smile o jei grazios tai apmaudu smile

71

Re: mergina draugauja su mergina....

ar grazu kaij merginos mylisi?

72

Re: mergina draugauja su mergina....

Y grazias merginas grazu ir ziureti smile jei joms tai patinka man tai netrukdo smile

73

Re: mergina draugauja su mergina....

Na paneles visada labiau toleruajamos tiek lezbietes tek devincios vyriskus rubus (vyram kitaip smile)

ar grazu  cia skonio reikalas man asmeniskai net labai grazu jei api grazios.

Ar tai teisinga tai cia jau tikrai kad ne man spresti asmeninis reikalas kiekvieno ...

Draugyste aplamai graziausias rysys tarp zmoniu koky tik zinau  beto autorius apie sexa net neuzsimena cia jau musu visu likusiu fantazijos vaisius ... smile

74

Re: mergina draugauja su mergina....

Diva, 34 parašė:
Tomas, 27 parašė:
Diva, 34 parašė:
Tomas, 27 parašė:

O man grazu dvi mergos..:D

o 2 vyrai dar gražiau?? :::520

ne i tema rasai kaip visada..vyrai man isvis negrazu, nesvarbu kiek ju pas tave butu..:D

aš rašau į temą, o tu kaip visada grubus ir stengiesi mane apvaryt... :::127 Jeigu tau "dvi mergos", kaip tu išsireiškei, gražu - tai grožėkis ir dviem vyrais... Pakraipa tokia pati...

Labai pritariu Aleksandrui - nei gražu, nei normalu, nei harmoninga... :::127

Na manau skirtumas yra - moterys shvelnios butybes , joms reikia shvelnumo , o vyrai stiprioji lytis . As tai nieko priesh neturiu , tik tegul prie manes nelenda big_smile

75

Re: mergina draugauja su mergina....

OK pasaulis labai didelis ir labai yvairus ir butent tuam jis nuastabus. Vienus dalykus mes megstame labiau kitus maziau bet mes negalime neigti kad tai egzistuaja. Mes negalime teigti kas teisinga ar ne arba meginti drausti tramdyti kitu gyvenimus ir teise buti savimi. 

As nekenciu visu tu teiseju rezimo ir diktaturos garbintoju jie yra zmonijos piktszaisdzei kurie nuadija visu laime.

Joks  idijotas neturi teises spresti kam verta gyventi o ka reikia diskriminuati ar drausti arba reiksti viesai savo nepykanta kitokiem nei jis pats.

As pazystu draugeli gyvena su dviem moterim nua abieju turi vaiku jie gyvena triese ir yra laimingi

Pazystu du vyrus gyvenancius kartu ir auginancius dukra  laimingiausia seima kokia tik pazystu tikrai daug linksmu akimirku. Netoli manes gyvena dvi jaunos paneles jos jaunos slapstosi bijo bet rysys tarp ju tikras.  As negaliu paneigti kad jie egzistuaja ir yra laimingi, bet visada atsiranda kopustgalviu dazniausei neissilavinusiu is atsilikusiu saliu kurie reiskia savo pasislykstejima nepykanta skleisdami tik ...  Manau tokiem reikia galvas spardyti ir deportuati i rusija.

Vardan to nuastabaus yvairaus margo ir didelio pasaulio pasaulis nuastabus

http://www.youtube.com/watch?v=Rooyt3ptNco&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=gp2Jmtob_SQ&feature=related

76

Re: mergina draugauja su mergina....

Živilė, 22 parašė:

matau, kad normalus bernai irgi nyksta :::037

mmm ir koks tas normalus bernas tavo manymu?

77

Re: mergina draugauja su mergina....

na o man netrukdo,draugu tarpe turiu toku,beto lb fainos asmenybes:)

78

Re: mergina draugauja su mergina....

Pasilaizyt galima,bet kad draugauti tai...

79

Re: mergina draugauja su mergina....

Liucina, 17 parašė:

Pasilaizyt galima,bet kad draugauti tai...

lesbosapiens

80

Re: mergina draugauja su mergina....

Kas kaip nori, tas taip ir daro.