61

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

pamatysi laikauj begant pamirsi...viskas susitvarkys...

62

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

viskas praeis.. smile

63

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Egle, 17 parašė:

Niekaip. Kaip aš sakau niekas nepadės. Joki paguodos žodžiai niekas. Turi viską išgyventi. Padeda tik laikas...

64

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

jai ji taves nemylejo vadinasi nebuvo tikroji meile!1 pamirsk jai tu **** jai tai padaryk kad ir ji tau **** butu man tai pat buvo bet viska isgyvenau...jai myles sugrys

65

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

tai imano nesakykit neimanoma laikas gydo bet pamirsti visiskai gali tik tuo atveju jei jos tikrai nemylejai uzsimirsti tai tikrai galima reikia tik draugu palaikimo ... smile

66

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

kazkaip as visada galvoju kad del isikyrimu pergyvena tik paneles:") pasirodo visko buna ;DDD

67

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

as tj manau,kad reiketu tau susirast nauja panele,kad nebutu vien mintys apie ja..

:::207 kitiem padeda,kitiem ne..tj nzn ,gal pabandyk..Nieko neprarasi smile

68

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

prisigerk uz tevyne itrauk kelis dumus ir uzsimirs su laiku.. jai nepades bandyk dar karta kazkada iseis big_smile

69

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

mane kai paliko vaikinas tai as tik po metu normalei atsigavau.. tu metu begyje negalejau y kitus vaikinus isvis ziuret,,, apie jokias draugystes galvot... atrode visi ir tenori tik iskaudint,,

70

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Jei jus paliko.. nebutina pamirsti. Aisku.. skaudu labai. Pats tai neseniai dar karta patyriau. Bet jei jus ta zmogu tebemylite nebukite savanaudziai. Mylekite ir toliau. SAKAU MYLEKITE bet NEGEISKITE. Palieka zmones vieni kitus nes nesugeba myleti. Parodykit jiems pavizdi kad myleti jus mokate. Neverskite mylimo zmogaus jaustis kaltai. Nekaltinkite jo. Nesijauskite vargsai pries mylima zmogu. NEdarykite jokio diskomforto. Jei mylimas zmogus nores buti draugais bukite draugais. Juk ta zmogu mylite ir nenorite jo skaudinti. Nebukite savanaudziais galvodami kas man is to. Geriau parodykite meile. Zmogus tai jaus supras ir ivertins. Ar jus tikesites kad jis gris pas jus ar ne, vistiek elkites mielai. Nedarykite to kas mylimam zmogui nepatinka. Jis pats pasirinks kai ateis laikas. Ar gristi pas jus ar ne. Jis pats nuspres. Juk tik nuo jusu priklausys ar zmogus jausis su jumis laimingas ar ne. Nors ir konkurencija didele pagalvokite tai, kad jus galite rupintis geriau uz kitus. Nesakykite to mylimam zmogui o elkites taip. Jusu pastangos bus palygintos. O galu gale jus puoseledami siltus jausmus nieko nereikalaudami is mylimo zmogaus pamatysite, kaip jums i juos atsakys.

71

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

niex nuo meiles nenumire,nebent nuo beprotybes..............

72

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

as irgi noriu pamirsti...noreciau dabar buti 2010 m.

73

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

jei del kiekvienos meiles daryciausi taturuate tai debar atrodyciau kaip kaip japonu Jakudze mafijozas arba Maiami ink smile Jei del kiekvienos issirauciau po plauka tai debar buciau plikis smile

Zmogau kiek tau dievas dave gyvenimu?

Mantas, 19 na tu negali pazvelgti y ateity, bet paklauses vyresniu zmoniu gali susidaryti mazdaug yspudy zmones nelabai jau skiresi dalykuasia kaip meile

Patikek manim galiu tau prisiekti kad ir as kaskada (18 metu atgal) buvau 19-olikos smile

Tau mano patarimas: nusipirk daugiau gandonu ir dziaukis gyvenimu dusavimus pataupyk senatvei tada galesi memuarus ir romanus rasyti

Tavo metuase gyvenimo ir amziaus didziausia meile kas antra savaite galima sutikti smile

74

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

zilve as tau pritariu

75

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

nu as nelabai pritariu ;D bet tinka ir toks variantas ;D

76

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

sakes, tai skele :Dna, bet cia tinkamiausi zodziai Mantui dabar smile

77

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Mantas, 19 parašė:

sudauze man sirdi viena panele,kaip pamirst ja... :::809

Susirask kitą mylimą žmogų

78

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

vaikinai brudai,nezino ko nori;) o kai turi,tai niekada neivertina, po to verkia kad ji mergina paliko. smile)

79

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

na vaikinai ne visi brudai, bet dauguma islepyti motinu ir priprate taip, kad moteris turi priziureti vyra..tada nevertina, nes jo smegenelm taip viskas turi buti..bet staiga mergina dingsta ir nesupranta kas cia buvo ir kaip paskui kaltina, kad tipo mergos del visko kaltos...o kartais te reikia demesio ar atsako i tai ka mergina jam daro ir stengesi...bet irgi ne visos big_smile
Zodziu , pamirsi tu ja ;D

80

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Isduasiu paslapti: su panom niekad gerai nesibaigia. Arba isvis nesibaigia (vis dar kartu) arba baigesi blogai (skausmas zutis skyrybos ...)

Kristina, 20: "vaikinai brudai"  as tai galiu tik paaiskinti kad tai nera tiesa, tas "brudas " tai tik tavo galvoi. Ir merginos nera "brudai" vientik todel kad Kristina, 20 turi "bruda" savo galvoi.