101

Re: Vokietija

na as gyvenu Heidelberge bet lietuviu nesuntinku but malonu susitikti ir pabendrauti su visais

102

Re: Vokietija

yra lietuviu stuttgart'o puseje ?

103

Re: Vokietija

gal kas netoli Baden-Baden miesto gyvena  ? wink

104

Re: Vokietija

Sveiki,gal yra lietuviu Neustadt(Hessen),netoli Marburg

105

Re: Vokietija

gal yra tautieciu is offenbach am main arba is gretimu miesteliu?

106

Re: Vokietija

Labas Simona as gyvenu Heusenstamm-6km nuo tavo miesto.Ir Offenbach turiu daug lietuviu pazistamu, tikrai esi ne viena siame mieste.Jei nori draugijos rasyk man el.laiskeli adresu redar1971@gmail.com

107

Re: Vokietija

Sveiki,gal kas Mannheime gyvena ar netoli jo?;)

108

Re: Vokietija

As is Baden-Baden wink

109

Re: Vokietija

Kristina, 20 parašė:

ash kazhkur netoliese! Ash freiburge=) P.S tu teisi yra toks meistas heidelberg bet ne heiderberg.

as netoli freiburgo prie europo parko gyvenu jei zinai smile jau kaip sesi metai bet niekad nesu lietuviu sutikes

110

Re: Vokietija

Lina, 21 parašė:

As is Baden-Baden wink

as taip pat smile

111

Re: Vokietija

as gyvenu offenburg

112

Re: Vokietija

Vytautas, 27 parašė:

Nera deportacijos? Nana...teko man pora kaliniu laisku verst i vok. kalba. Siuncia tuos lietuvaicius namo, net daug dazniau, jei jus manot...

gerai ir parasei, "kaliniu",normaliu Lietuviu niekas nesiuncia atgal...

113 (redagavo Sandra, 24 2012-05-08 11:21)

Re: Vokietija

Sveiki, gal yra lietuviu mamyciu gyvenanciu Dreieich ( Hessen) ? smile

114

Re: Vokietija

visur lietuviu pilna kiek matau,o Tiuringijoj kazkaip nesimato... gal slapstosi?..:)
as is Erfurto...:)

115 (redagavo Sandra, 24 2012-06-24 22:43)

Re: Vokietija

Sveiki!  Noriu kai ka Jums pranesti!  As dirbu Vokietijos kompanijoje " Deutsche Vermögensberatung ". Vakar buvau konferencijoje ir suzinojau, kad musu kompanija siais metais priims i darba dar 150 zmoniu.
Mes siulome:
Karjiera
Nemokamus mokymus ( baigus kiekviena kursa yra iteikiamas Vokietijos patvirtintas sertifikatas, galimybe gauti aukstaji isilavinima (Bakalaura) )
Besimokant, kartu uzsidirbti pinigu (jai zmogui moka socialas, jis siu pinigu neatima )
Darbas laisvu grafiku arba kelias valandas per diena
Dideli atlyginima
Galimybe rinkti grupes ir su jomis dirbti

Reikalavimai:
Vokieciu arba rusu kalba privalumas
Renkami zmones Hessen'o zemej. Susidomejusius del issamesnes informacijos kreiptis i mane. Sandra Poceviciene tel: 015787786394

116

Re: Vokietija

Baden-Baden gyvenu daznai bunu freiburge ir kituose miesteliuose dirbu rangovu firmoj ir daug tenka keliauti. Jieskau lietuviu lytis nesvarbu tiesiog lietuviu. Man galit parasyt ar pasukti nr 017684606575 Valius

117

Re: Vokietija

Sveikute Simona,as gyvenu Dreieich, apie 10km nuo Offenbach'o smile Jai nori bendraut, rasyk smile

118

Re: Vokietija

As ieskau draugu Kaiserslautern kraste, jei norite bendraut rasykite :::001

119

Re: Vokietija

Sveiki, gal kas is Duisburgo maloniai susipazinsim ir gal bendrausime. sunku labai kazka rasti email: srugyy1@gmail.com lauksim

120

Re: Vokietija

sveiki, tai ka, lietuviai, negalit susitikt vokietijoje, per didele salis? gal tik nuo to  geriau big_smile