21

Re: desertu recepta :)

Marija, 21 parašė:

man tai labai patinka tiramisu,tik kad lietuvoje jo nepadaryti nes nera cia ingridientu.tikra tiramisu padaryti reikia "mascarpone" ji galima nusipirkti tik italijoje...

issitrink galva;):D mes jau ne sovietu valdzioj gyvenam:) galima ir lietuvoj gauti ka nori:D

22

Re: desertu recepta :)

visiskai pritariu algirdui,ir mascarpones ir ricotos ir dar visokiu suriu galima nusipirkti lietuvoje ir kitose uzsienio salyse,ne tik tavo kliedimoje italijoje,apskritai kiek paskaitau tavo pasisakynu ,kokia tema tai isvien tik ITALIJOJE,ITALISKAS,ITALISKAM ir taip toliau,atrodo,kad viska kita tai s,nu tikrai ISSITRINK GALVA

23

Re: desertu recepta :)

tikros mascarpone rasi tik Italijoj!
It taip man ziauriai nepatinka Lietuva,bet as cia gymiau,as negalejau rinktis kur gymti...bet lietuviai man tikrai nepatinka ir to neslepiu as,todel ir isvaziavau!!!

24

Re: desertu recepta :)

taip taip italijoj "pats tikriausias suris":::639

P.S. uzjauciu kad teko vaziuot lauk is Lietuvos ir dar i italija;):::639

25

Re: desertu recepta :)

Algirdas, 24 parašė:

taip taip italijoj "pats tikriausias suris":::639

P.S. uzjauciu kad teko vaziuot lauk is Lietuvos ir dar i italija;):::639

AS dziaugiuosi kad isvaziavau is lietuvos!!!!!ir labai laiminga kad i italija,o pagal tave tureciau vaziuoti i anglija ar irlandija kur jau visi lietuviai sedi,jau ir ten kaip lietuvoje...as jug ne darbui isvaziavau!!!

26

Re: desertu recepta :)

Algirdas, 24 parašė:
Marija, 21 parašė:

man tai labai patinka tiramisu,tik kad lietuvoje jo nepadaryti nes nera cia ingridientu.tikra tiramisu padaryti reikia "mascarpone" ji galima nusipirkti tik italijoje...

issitrink galva;):D mes jau ne sovietu valdzioj gyvenam:) galima ir lietuvoj gauti ka nori:D

Idomu kur gi buvai mates "mascarpone" lietuvoje as cia specialiai uzejau i lietuvos parduotuvius neradau,ir gyvenu Klaipedoje...miestas ne mazas yra visko kaip ir vilniuje...kita savaite net gi noriu specialiai nuvaziuot i vilniu,ir esu tikra jau dabar kad ir ten nerasiu...

27

Re: desertu recepta :)

Marija, 21 parašė:
Algirdas, 24 parašė:
Marija, 21 parašė:

man tai labai patinka tiramisu,tik kad lietuvoje jo nepadaryti nes nera cia ingridientu.tikra tiramisu padaryti reikia "mascarpone" ji galima nusipirkti tik italijoje...

issitrink galva;):D mes jau ne sovietu valdzioj gyvenam:) galima ir lietuvoj gauti ka nori:D

Idomu kur gi buvai mates "mascarpone" lietuvoje as cia specialiai uzejau i lietuvos parduotuvius neradau,ir gyvenu Klaipedoje...miestas ne mazas yra visko kaip ir vilniuje...kita savaite net gi noriu specialiai nuvaziuot i vilniu,ir esu tikra jau dabar kad ir ten nerasiu...

:::924

28

Re: desertu recepta :)

Turiu skanu ir greita recepteli smalizems.
Batono riekeles aptepti sviestu ir apibarstyti cukrumi.Pakepti orkaiteje kol graziai paruduos.
Sudeti pjaustyta banana,apipilti medumi ir pabarstyti cinamonu.
Labai skanu su arbata vietoj sausainiu.Pabandykit,turetu ir jums patikti.

29

Re: desertu recepta :)

nu zinot prisiskaiciau tokiu fainu receptuku, pati net uzsinorejau! as seniau labai daznai vaflius kepdavau. tuo metu dar ir aukle dirbau, tai vaikai po pietu miego jei tik uzuosdavo, kad ir vel  iskepiau vafliu labai dziaugdavosi big_smile

30

Re: desertu recepta :)

Dovile>tau pritariu uzsinorejau as saldaus ka nors... reikia eiti ledu valgyti smile ( gerai kad tetukas pasirupino snd)

31

Re: desertu recepta :)

geri virejai savo receptu neatskleidzia:P

32

Re: desertu recepta :)

eh net sunervino skaiciau skaiciau ir nieko skanaus..., desertas turetu buti kasnors skanaus is skaniu produktu na kaip pavysdziu:i rukyta lashisha ar ungurys, krevetes citrina :::520 arba cesnakas saliami alivuages French baguette or croissant shlakelis raudono sauso vyno ....

Va debar kai jau turite normaliu produktu prasau sukurkite man deserta smile

saldziause ka galeciau y burna ykisti tai tikriause kiaulienos sonkaulei grilinti su cili pipirais ir medum

arba tamsus sokoladas ir tai reiktu sauso vyno arba kavos burnai praskalauti.

O kur dingo seni geri desertai kaip sudyti zemes riesutai arba lietuviska kepta duana su cesnkais suris ir skumbre ....

swedu skaniausias desertas tai "smörgås tartan" http://www.nilshenrys.se/images/smorgas_tarta2.jpg

33

Re: desertu recepta :)

Marija, 21 parašė:

tikros mascarpone rasi tik Italijoj!
It taip man ziauriai nepatinka Lietuva,bet as cia gymiau,as negalejau rinktis kur gymti...bet lietuviai man tikrai nepatinka ir to neslepiu as,todel ir isvaziavau!!!


o ko sitam tinklalapy triniesi?  as  cia kazkaip daug lietuviu pastebejau, o tau juk jie nepatinka:D

34

Re: desertu recepta :)

jana parašė:
Marija, 21 parašė:

tikros mascarpone rasi tik Italijoj!
It taip man ziauriai nepatinka Lietuva,bet as cia gymiau,as negalejau rinktis kur gymti...bet lietuviai man tikrai nepatinka ir to neslepiu as,todel ir isvaziavau!!!


o ko sitam tinklalapy triniesi?  as  cia kazkaip daug lietuviu pastebejau, o tau juk jie nepatinka:D

:d su tokia isvaizda italijoj kazin ar kam patiksi:)

35

Re: desertu recepta :)

Kam  saldaus ,okam vyriško  stipraus  maisto.  Kadangi  čia  kalbama  greitą  ir  lengvą  desertą  tai  man  patinka  toks;  supiaustau   bananą  ,sutrupinu   meduolius,į  grietinėlę  įdedu  cukraus  pudros   išmaišau   ,sudedu  i  formelę  ir  į  šaldytuvą.  Labai  greitai,vargo  nedaug  ,bet  man  patinka.

36

Re: desertu recepta :)

Marija, 21 parašė:
Algirdas, 24 parašė:
Marija, 21 parašė:

man tai labai patinka tiramisu,tik kad lietuvoje jo nepadaryti nes nera cia ingridientu.tikra tiramisu padaryti reikia "mascarpone" ji galima nusipirkti tik italijoje...

issitrink galva;):D mes jau ne sovietu valdzioj gyvenam:) galima ir lietuvoj gauti ka nori:D

Idomu kur gi buvai mates "mascarpone" lietuvoje as cia specialiai uzejau i lietuvos parduotuvius neradau,ir gyvenu Klaipedoje...miestas ne mazas yra visko kaip ir vilniuje...kita savaite net gi noriu specialiai nuvaziuot i vilniu,ir esu tikra jau dabar kad ir ten nerasiu...

malaletka svaikt pradejo:D:D:D sparnai isdygo kad kazkur isvykus pabuvai...
cia daug keliaujanciu zmoniu tad nusiramink ,,ir lietuvoje visko yra kai zinai ko nori